Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 87

Téma: moc sYlnI admYn

  1. #16

    Re: moc sYlnI admYn

    Jenže ufousek to není pravda....

    Stejně tak to s tim lovem... Totiž pokaždý lidem píšu (chcete aby lov přestal, vemte si booomera) a píšu to i když jsem člověk nebo ZM, jenže ty lidi prostě jsou hloupý a tak si berou neviditelky, smokery a podobně a pak se po celé mapě loví a nikoho to nebaví. Tak jsem jim jednou napsal, že takový zm, který si ani nedokážou přečíst jak se bránit, že sou žalostný. Ale i tak to prostě nemá s Basonem co dělat a není pravda, že to píšu od rána do večera. Lidem s tím boomerem radím několikrát denně to jo.

  2. #17
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: moc sYlnI admYn

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Jenže ufousek to není pravda....
    Aha, takze misto vysvetleni ty ankety jsem se dockal neceho o ZM, o cem absolutne nemam paru a mit nechci... Mohl by ses teda vyjadrit znovu, tentokrat k ty ankete? Ja neverim, ze by Bawson lhal.

  3. #18

    Re: moc sYlnI admYn

    Ne měl jsem mu sprostě nadávat jako to dělal on a pak by to bylo v pořádku......... on může jiného admina hrubě slovně napadat a já musim jen mlčet.... Aspoň je vidět jak spravedlivý dokážete bejt.

  4. #19
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: moc sYlnI admYn

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Ne měl jsem mu sprostě nadávat jako to dělal on a pak by to bylo v pořádku......... on může jiného admina hrubě slovně napadat a já musim jen mlčet.... Aspoň je vidět jak spravedlivý dokážete bejt.
    Jezis, potreti, prosim, tu anketu...

  5. #20

    Re: moc sYlnI admYn

    S tim hlasováním občas když je nuda a prostě zm nejsou a lidi 3 minuty čuměj do zdi a čekaj na zm tak udělám anketu, občas o hokeji, naposledy o wimbledonu. Třebas Petra Kvitová je prima, skvělá apod.

    No ted byl terčem Bason protože prostě lidem cpal, že má skore na zm 6666 tak jsem dal anketu jestli si to svoje skore vynásobil :) Nic nevinej humor stejně jako když nám padal server tak jsem obvinil cipera v anketě, že to padá kvůli němu, protože je marťan a na marsu maj slabej internet. Prostě se nabízel, protože tam machroval s nereálným skore

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: moc sYlnI admYn

    akoze normalka, vyreste si to mezi sebou a podejte si virtualni ruce

  7. #22

    Re: moc sYlnI admYn

    Tvůj přístup mě zarazil Martii... kdybych to byl já kdo sprostě nadává tak bys takhle chladnej nezůstal... takže když se zjistilo jak to je, tak si to najednou máme vyřídit mezi sebou a Basonovi sprostý urážky necháme bejt že jo. Upřímě nikdo se nad jeho slovama nezastavil i když trouba sám proti sobě poskytl důkazy.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 08-07-11 v 18:23.

  8. #23
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: moc sYlnI admYn

    No on pokazdy reagoval na tvy provokovani, nedivil bych se tomu.. Ta anketa ---> zneuzivani prav, prava nemas od toho, abys delal ankety o nejakym marsu nebo co. To, ze si bawson vyprovokoval anketu narazkou na skore 6666 neni pravda, on parodoval na tvuj thread "Perlička" kde si ukazoval, ze mas skore 1305 a pak sis to dal i do nicku (hh).

  9. #24

    Re: moc sYlnI admYn

    Máš v tom logickou chybu ufousek, já jsem taky reagoval na to co psal on jenže vždy slušně a vždy bez nadávek. Zatímco on se ze sprostejch slov a nadávek vůbec nedostal.

    Ale můžu dávat takový ankety, když se lidi nuděj mars nemars. Když ti tam hráči čuměj dozdí a nic se neděje tak se prostě musí lidem nějak zvednout nálada. Tohle není zneužití práv je to prostě jen vyplnění prázdného místa ve prospěch hráčů a nikomu to neškodí.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 08-07-11 v 18:30.

  10. #25
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: moc sYlnI admYn

    S nim se hadat nebudu... zbytecny cas. Az mu Kotel vezme prava, tak me zavolejte.

  11. #26
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: moc sYlnI admYn

    Kdyz tam hraci cumi do zdi, tak maj asi neco na praci nebo nemaj chut hrat, takze nejlepsi napad je narvat jim nejakou anketu? :D No promin, v tomhle mas logickou chybu zase ty..

  12. #27

    Re: moc sYlnI admYn

    No ufousek hádat se s tebou nebudu. Je jasný, že ty tohle nerozhodneš, protože jsi z nějakýho důvodu proti mě zaujatej. Zkus si to otočit, že bych já tak sprostě nadával a urážel jinýho admina určitě by ses postavil na stranu Bawsona, že jo. Určitě bych zase já byl ten špatnej. No upřímě si to rozhodni.

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: moc sYlnI admYn

    virgins ma pravdu, bawson ty tu neurvale nadavas jako v hospode po osmi pivech, neumis to resit v klidu tak je to
    kdyz nekdo zbytecne zdrzuje tak ho vypleskam a nebudu davat ankety ne :-D

  14. #29

    Re: moc sYlnI admYn

    Citovat Původně založeno MARTiii Zobrazit příspěvky
    virgins ma pravdu, bawson ty tu neurvale nadavas jako v hospode po osmi pivech, neumis to resit v klidu tak je to
    kdyz nekdo zbytecne zdrzuje tak ho vypleskam a nebudu davat ankety ne :-D
    Jenomže na zm to nevidíš. Na klassicu jo když jsi mrtvej tak spektuješ hrajícího hráče. Na zm si ve hře furt, když chcípneš pokračuješ za ZM. Takže nevidíš kdo to zdržuje a musíš prostě čekat. No a lidi to špatně nesou, když se dlouho nic neděje. Moje ankety prostě lidem zaplní prázdné místo a aspon si máme o čem psát když už se nehraje.

  15. #30
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: moc sYlnI admYn

    Ne, bawsona znam asi tak jako tebe, resp. neznam. Proto jsem nestrannej a uvazuju sam za sebe a sam za sebe jsem rozhodnul, ze za vetsinu muzes ty, bawson se chova vulgarne a ty ho provokujes i kdyz vis, ze se pak bude chovat vulgarne..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •