Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 87

Téma: moc sYlnI admYn

  1. #31
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: moc sYlnI admYn

    Kdyz te neustale nekdo provokuje, tak co mas delat? Ban mu dat nemuzu, nemam ho jak uklidnit kdyz ho nemuzu kicknout... ja si opravdu nenecham srat na hlavu. On vi, ze kdyz me stale tak provokuje, ze to nevydrzim a odjebu ho nadavkama, ktere vetsinou nepouzivam, takze to bude hrat proti me... ukol te ankety bylo, me jeste vice rozcilit a shodit me pred hraci, takze reakce na to bylo takova, jakou si zaslouzil.
    Martii - na zm nemas jak zdrzovat. Nektere lidi proste nebavi kdyz jsou zombie, tak jsou AFK a treba se cumi na net nebo neco.

  2. #32

    Re: moc sYlnI admYn

    Jo takže jsem vinen tím, že jsem se ho zeptal na skore, který si vymyslel a všechny urážky jsou pak jen moje vina i když je napsal bawson. Teda v tomhle najít logiku bude těžký.

  3. #33
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: moc sYlnI admYn

    A co ja jsem odepsal? At mi nepises, ze se s tebou nechci bavit. Ale ty ne, tys dale pokracoval a jen tak nahodou si me chtel vyprovokat tak, abych te zacal vulgarne urazet. A ted mi jeste rekni, proc si dneska tahal do naseho rozhovru mou rodinu? To me taky zaujalo, ze klesnes az tak hluboko jen proto, ze me chces vyprovokovat... ikdyz dneska se ti to evidentne nepodarilo.

  4. #34

    Re: moc sYlnI admYn

    Citovat Původně založeno BAWSON Zobrazit příspěvky
    Kdyz te neustale nekdo provokuje, tak co mas delat? Ban mu dat nemuzu, nemam ho jak uklidnit kdyz ho nemuzu kicknout... ja si opravdu nenecham srat na hlavu. On vi, ze kdyz me stale tak provokuje, ze to nevydrzim a odjebu ho nadavkama, ktere vetsinou nepouzivam, takze to bude hrat proti me... ukol te ankety bylo, me jeste vice rozcilit a shodit me pred hraci, takze reakce na to bylo takova, jakou si zaslouzil.
    Martii - na zm nemas jak zdrzovat. Nektere lidi proste nebavi kdyz jsou zombie, tak jsou AFK a treba se cumi na net nebo neco.
    To je pravda u tebe to odhadnout není nic těžkého. Ty totiž sprostě s nadávkama reaguješ vždy, takže je to opravdu předvídatelné.

  5. #35
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: moc sYlnI admYn

    19:00:27 <STEAM_0:1:10997661><89.235.22.241> 72 Virgins : bawson ty vole jak to 66666 :] vzdyt mas problem se dostat pres 30 :]
    19:00:39 <STEAM_0:0:24811569><94.242.94.118> BAWSON-66666 skore na zombie : nepis, s menecennyma se nebavim.
    19:00:48 <STEAM_ID_LAN><85.237.226.41> Jano (The Pro) : omg my tu hore dvaja a od zaciatku kola ani jeden zm...
    19:01:09 <STEAM_0:1:10997661><89.235.22.241> 72 Virgins : bawson ty vole to ti nikdo neveri tohle
    19:01:12 <STEAM_0:1:10997661><89.235.22.241> 72 Virgins : :]
    19:01:13 <STEAM_0:0:24811569><94.242.94.118> BAWSON-66666 skore na zombie : nikdo? uz jo. (tohle byla reakce na toho "jano (The Pro)
    19:01:29 <STEAM_0:1:10997661><89.235.22.241> 72 Virgins : rofl :]
    Ty sis zacal tim rytim do skore, on ti napsal ze se nechce bavit ale tys jel dal.. No a on ti pak nalozil 20 radku :).

  6. #36

    Re: moc sYlnI admYn

    Stejně je to vtipný vlákno já se tě zetpal na fake skore, tys začal vypouštět jednu nadávku za druhou a špatnej sem já :). To nemá s tebou co dělat. Jedinej Martii se nad tím po nějakém čase dokázal zamyslet a všichni odsoudili Virginse i když v tom tvém příspěvku je hodně zarážejících věcí. Urážíš a nadáváš jinému adminovi tak jako by žádnej admin ani hráč tady neunesl a kdo by měl práva by tě za takovou mluvu okamžitě zabanoval. Rozdíl je v tom, že sem to já a nikoho už pak nezajímá či je stížnost oprávněná nebo ne. Ti co mě nemají rádi si tu prostě ohřejou okamžitě polívčičku ať už je pravda kdekoliv.

    Typickej příklad ufousek, kterej se tu zabíval tím jestli ve volném čase dávám ankety a tvýmu proudu urážek a sprosťáren nevěnoval ani jedno písmenko.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 08-07-11 v 19:01.

  7. #37
    BUBEN
    Guest

    Re: moc sYlnI admYn

    Virgina znám už dlouho a nikdy jsem neviděl, že by zneužíval práv. Jak tady padlo pár řádků o nějaké anketě, tak k té se nebudu vyjadřovat, protože jsem u ní nebyl. Virgin hraje s chladnou hlavou, přestože se do něj opírá mnoho hráčů, protože je štve jeho skore. Podle mě BRAWSON si změnil ten nick, aby vyprovokoval virgina a to se mu povedlo. Ta vulgarita asi nebyla nutná. Já jsem byl přítomen u té hádky a tak to vidím.

  8. #38
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: moc sYlnI admYn

    Zeptam se te znovu. Proc si mi psal i po te, co jsem napsal, ze me nemas otravovat? Proc si do naseho rozhovoru pletl mou rodinu? Proc si me cleou dobu provokoval? Proc si myslis, ze si nejakej high skiller, kdy tomu tak neni?
    Ostatni cist nemusis ale hlavne mi odpovez na to podtrzene. dekuji.

    EDIT: zalibilo se mi, jak virgins si daval do nicku svoje skore a ostatni ho kopirovali, tka ja jsem musel bohuzel taky.
    Uznavam, ze jsem nemel byt vulgarni, ale co mam delat, kdyz me neustale provokuje? Kotel s tim nic neudela, nemam ho jak sklidnit... a ted babo rad.
    Navic, kdyz se kouknete na logy z ostatnich serveru, tak zjistite, ze nejsem vulgarni. Za vulgarnost nebo neco proti me jsem nedal vlastne jeste ani jeden ban, vzdy jsem to resil maximalne kickem, ale tohle uz je na tucnej ban.
    Naposledy upraveno BAWSON; 08-07-11 v 19:05.

  9. #39
    Pokročilý člen Avatar uživatele *Don /Km Crew/ Balfas*
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Kroměříž ( tam na kopci )
    Příspěvky
    106

    Re: moc sYlnI admYn

    Řekl bych, že Vy oba, v tom máte svůj podíl. Virgin ti nemá co kecat do nicku (pokud to není vulgární atd.), nemá dělat ankety na hráče. Bawson ty si zase reagoval až moc přehnaně. Ale to je jen můj názor :)

    Ale jsem proti aby se admini řešili interně, ať je to pěkně na očích. Jinak bych v tom začal hledat precedens pro obyč. hráče.


    "Až budu velký, bude ze mě superman"

  10. #40

    Re: moc sYlnI admYn

    Bawson ty by ses možná měl zamyslet sám nad sebou a přestat s těma nadávkama vulgaritama a rasistickejma příspěvkama a pak se klidně do mě obouvej. Nemáš právo rozhodovat jestli smím nebo nesmím napsat tvůj nick, nebo jestli slováci musej za tvého působení mluvit česky.

  11. #41
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: moc sYlnI admYn

    Citovat Původně založeno *Don /Km Crew/ Balfas* Zobrazit příspěvky
    Řekl bych, že Vy oba, v tom máte svůj podíl. Virgin ti nemá co kecat do nicku (pokud to není vulgární atd.), nemá dělat ankety na hráče. Bawson ty si zase reagoval až moc přehnaně. Ale to je jen můj názor :)

    Ale jsem proti aby se admini řešili interně, ať je to pěkně na očích. Jinak bych v tom začal hledat precedens pro obyč. hráče.
    No... Takhle jsem to chtel napsat, ale evidentne se mi to nepovedlo a vyznelo to jinak.. Takze Virgins, mam na to stejnej nazor jako Balfas.

  12. #42
    Pokročilý člen Avatar uživatele *Don /Km Crew/ Balfas*
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Kroměříž ( tam na kopci )
    Příspěvky
    106

    Re: moc sYlnI admYn

    Citovat Původně založeno UFOusek Zobrazit příspěvky
    No... Takhle jsem to chtel napsat, ale evidentne se mi to nepovedlo a vyznelo to jinak.. Takze Virgins, mam na to stejnej nazor jako Balfas.
    A to je zkrácená verze, bo jsem roztáhlej na židli a klávesnice je mooc daleko :D :D


    "Až budu velký, bude ze mě superman"

  13. #43
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: moc sYlnI admYn

    Ehm. Odpovis mi konecne na ty otazky? Jestli si je prehlidnul tak ti to kopcim znovu. Proc si mi psal i po te, co jsem napsal, ze me nemas otravovat? Proc si do naseho rozhovoru pletl mou rodinu? Proc si me cleou dobu provokoval? A jeste k tomu pripisu - ukaz mi, kterej "prispevek" je rasistickej? Tahas tu neco, s cim to vubec nesouvisi. Jo a kdybys nahodou zapomel, tak mi odpovez na ty otazky uz konecne. Snad pomuze, kdyz to protentokrat napisu 2x v jendom prispevku :).
    Traktore - tohle vyrikat nejde. Musi to nekdo za nas rozhodnout a to je Kotel. Ja bych se s nim sam nikdy na necem nedomluvil, protoze takove lidi primo nesnasim. Tvrdi, ze ma pravdu, ikdyz ji nema. Zacne provokovat a potom to dopadne tak, ze ho rovnou na serveru odjebu nadavkama a potom je uz jak pipinka (aspon chvilku, nez se zase rozhodne me vyprovokovat).

  14. #44
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: moc sYlnI admYn

    kotel nema na takovy sracky cas, musi resit servery, protoze novy steamy sou zavirovany od valve a diky tomu padaji ns servery
    vina je na obou stranach, nekde mensi nekde vetsi
    jednoduse se omluvte a taktez se omluvte i nam, co nad tim museli ztracet cas, i kdyz vlastne nemuseli :-D

  15. #45
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: moc sYlnI admYn

    dejte si facku oba, Bawson větší za to, že neudrží chladnou hlavu a Virgins dvě za to, že provokuje
    konec sraček

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •