Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazit výsledky od 76 do 87 z 87

Téma: moc sYlnI admYn

  1. #76
    Ex-admin Avatar uživatele sILV3
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Ružomberok
    Příspěvky
    407

    Re: moc sYlnI admYn

    A ešte som si všimol, že všade píšeš akí sú všetci zlí a hádzeš na nich špinu. Vždy len ty si najlepší. :) Smiech...
    To hovorí za všetko. Som zvedavý, ako dlho ťa tu kotel bude držať.
    Naposledy upraveno sILV3; 09-07-11 v 22:25.

  2. #77
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: moc sYlnI admYn

    Letten/hexan nebo co to mas za nick. Tys tu napsal jen z jednoho prosteho duvodu. Dostal si totiz kick na serveru za vulgarnost, takze tady se to vynahrazujes.
    Silvie, nikomu nerikam, ze je "zlí", opravdu ne. Spinu take na nikoho nehazu, spise ja byl tercem tehle spiny, protoze me virgins obvinil z rasismu, coz je hovadina, yes.
    "(očakávam bawsonov náklad, že čo si dovoľujem písať *OUCH*, preto sa nebudem vyjadrovať už)" takze tak.
    Karlosi, kazdy nekdyy vyleti a ja nemam nervy na to, aby do me nekdo neustale rejpal jeste takovym stylem. Si predstav, ze by na server prisel takovy killer-savage, a zacal se te ptat na to, proc mas v nicku 0.

  3. #78
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: moc sYlnI admYn

    Citovat Původně založeno BAWSON Zobrazit příspěvky
    zacal se te ptat na to, proc mas v nicku 0.
    Tak mu odpovíš co je ti do toho a budeš ho ignorovat no to je tak těžký, ale pro tebe je to asi těžký.

  4. #79
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    pha
    Příspěvky
    733

    Re: moc sYlnI admYn

    když se nedá lock, tak se budou ještě víc nenávidět,protože každej bude na toho druhýho tahat další a další špínu-z minulosti

    tak proto
    LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK LOCK

  5. #80
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: moc sYlnI admYn

    Super. To, že strejda google ti nenašel nYč není moje chyba. Asi neumíš hledat nebo něco :). Nenecham do sebe rejt dalšího fakana, kterej má každej druhej den novej "klan". Z toho vyplývá, že se máš naučit psát čárky a nebo je pro jistotu vůbec nepsat. A před tvou matematicou dovedností se klaním. Fakt jsem nevěděl tenhle příklad... už měsíce nad tím přemýšlím a nemohl jsem zjistit výsledek, yes. Jinak 2x2 taky ňje je 2 :)

  6. #81
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: moc sYlnI admYn

    Heh, napsal si jednu čárku správně, gratuluji!
    "Klan som mal 2 za celé hranie cska (5r)" - Tomuhle sám nevěříš.
    A proč tu vlastně ještě píšeš? Papagája možeš naháňať aj bez toho.

  7. #82
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: moc sYlnI admYn

    Citovat Původně založeno N1xQw Zobrazit příspěvky
    Facepalm.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  8. #83
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    NMnM
    Příspěvky
    490

    Re: moc sYlnI admYn

    Bawsone :D vsem tu flamujes posty jen kvuli chujovinam.. Kdyz zacne nekdo flamovat tebe tak uz ti to vadi? Posilas je tu klidne i do p.. Muj nazor je takovy: Klidne te mel Virgins jeste vic flamovat nadavkama.

    A nepis ze to pisu jenom proto, ze si mi dal nekde nekdy kick atd. Diky.

  9. #84
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076

    Re: moc sYlnI admYn

    Citovat Původně založeno BAWSON Zobrazit příspěvky
    "Mne každý deň píšu že som hlupák. aha.
    Něco na tom bude..
    #ego #boost

  10. #85

    Re: moc sYlnI admYn

    Klidne te mel Virgins jeste vic flamovat nadavkama.
    Žádný nadávky z mý strany tam nepadli ani v tomhle vlákně. Jen jsem se ho zeptal na jeho fake skore a zkomolil jeho přezdívku.

  11. #86
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    NMnM
    Příspěvky
    490

    Re: moc sYlnI admYn

    Tak narazkama...

  12. #87
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: moc sYlnI admYn

    Proc to prosimte jeste resis? Pises do 2tydny stareho topicu, kterej uz je pro mne vyreseny. Nevim o cem tu tocis a je mi to uz fuck, takze tak.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •