Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 42

Téma: Práva na JB servery, Dust2

  1. #1

    Práva na JB servery, Dust2

    Ahoj, tímto by som chcela požiadať o práva na servery Dust2 a JB 123.
    Niečo o mne: Volám sa Mirka mám 17 rokov, bývam v Bardejove.
    Chodím na strednú školu v Bardejove, 7 rokov hrám aktívne Basketbal.
    Záľuby: Basketbal, priatelia a samozrejme Cs 1.6
    Cs 1.6 hrám približe 8 mesiacov.
    Skúsenosti s JB mám, dlhšiu dobu mam spesla, na Dust hlásim Cheaterov buď na forku ale väčšinou cez steam adminom, ani v jednom hláseni som sa nesplietla.
    S adminovaním skúsenosti nemám, ale to by nemal byť problém.
    Nick : Miruska.
    SteamID: STEAM_0:0:22408237
    Asi všetko keby boli nake otázky odpoviem.
    Ďakujem za odpovede. :)

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Práva na JB servery, Dust2

    Tady je provoz :D na steamu mi posílal toto http://forfairplay.com/STEAM_0:0:22408237 můžu za ní dát ruku do ohně že to není její, koupila si steam od kámoše, znám jí od doby co byla ještě NS takže to vím, s AMX jsem jí také přislíbil pomoc kdyby práva dostala, pár cheaterů mi na dust 2 taky hlásila a hlavně je seksi jako já tak proč ne :D jsem PRO
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Práva na JB servery, Dust2

    Som pre, lebo ju milujem.

    E: To bol joke, ale kludne palcujte dole, aspon vidim, kolko z vas to nepochopilo.
    Naposledy upraveno grEy; 30-01-13 v 17:24.

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele SliZo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ludgeřovice
    Příspěvky
    434

    Re: Práva na JB servery, Dust2

    Pro :D

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Brown
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    678

    Re: Práva na JB servery, Dust2

    No jo, Miruška. PRO!

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Odpověď: Práva na JB servery, Dust2

    Můžu se zeptat, proč nemáš vlastní steam ? Jestli si dobře pamatuju, tak před nějakým rokem si psala thread a tam nějaký admin postl tvůj FFP status a SFT že je banned. Jestli si dobře vzpomínám, tak si psala, že ti steam dal kámoš.

    sorry už to mám, našel sem link.

    http://csko.cz/forum/showthread.php?12207-Wallhack
    Naposledy upraveno ZEUS; 30-01-13 v 16:58.

  7. #7
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Žilina,Slovensko
    Příspěvky
    218

    Odpověď: Práva na JB servery, Dust2

    Pro:)

  8. #8

    Odpověď: Práva na JB servery, Dust2

    To už je moj vlastný steam.

  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864

    Re: Práva na JB servery, Dust2

    Ne.

  10. #10
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Práva na JB servery, Dust2

    Tady je post na zamyšlení, teď to není nic proti Mirusce, ani jí nechci zkazit žádost, jestli si to někdo myslí, ALE. Jakožto já že jí znám jako dobrýho spešla, tak bych nebyl proti. Ale někteří by se mohli zamyslet, připomíná mi to Pegusku, kteří taky všichni dali pro a dnes pokud by jí prošel plán by měla práva a cheatovala na MP. Jestli jí dáváte pro jen z důvodu, že je to holka, tak se zamyslete nad jinými věcmi. Nelíbí se mi váš přístup, že když je to holka, tak prostě práva musí dostat, aby jste měli oslintanej monitor. Někdo má na to jiný názor, ale ode mě máš PROTI. Navíc, za chvíli ti to přeleze přes hlavu jestli práva dostaneš, tak tě budou otravovat dvojnásobek, jakožto dívku. Haters gonna hate.

  11. #11
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    960

    Odpověď: Práva na JB servery, Dust2

    Miruska má spešl Dlouho práva by měla dostat zaslouží si je ....sice s ní moc často nehraju ale Za me ANO. //Vikernes

  12. #12

    Re: Práva na JB servery, Dust2

    Jak jsem psal v druhe zadosti u Easyho , jsem PROTI dejete tomu cas na JB uz nas je dost ...

  13. #13

    Re: Práva na JB servery, Dust2

    Admin s FFP banem? Ne, sem proti... at je jakakoliv, neznam ji, je to nestrannej nazor. Kazdopadne nechci aby nekdo po googleni jejiho SID rek, ze tu adminujou proflakli cheateri. Vim, ze za to nemuze ale na to se nikdo nepta... stejne tak se neptame my, jestli ten ban na Kotelne dostal dotycnej nebo jeho kamarad, od kteryho ma steam, proste jednou ten ban je a je za nej odpovednej majitel - tady nechapu, jak si nekdo muze vzit zabanovanej steam, btw, ale to uz je jeji vec. Navic, co si budem povidat, je to holka, takze to bude cekovat kazdej druhej vocas, tak to proste chodi.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Re: Práva na JB servery, Dust2

    Citovat Původně založeno DarkAspecT Zobrazit příspěvky
    Tady je post na zamyšlení, teď to není nic proti Mirusce, ani jí nechci zkazit žádost, jestli si to někdo myslí, ALE. Jakožto já že jí znám jako dobrýho spešla, tak bych nebyl proti. Ale někteří by se mohli zamyslet, připomíná mi to Pegusku, kteří taky všichni dali pro a dnes pokud by jí prošel plán by měla práva a cheatovala na MP. Jestli jí dáváte pro jen z důvodu, že je to holka, tak se zamyslete nad jinými věcmi. Nelíbí se mi váš přístup, že když je to holka, tak prostě práva musí dostat, aby jste měli oslintanej monitor. Někdo má na to jiný názor, ale ode mě máš PROTI. Navíc, za chvíli ti to přeleze přes hlavu jestli práva dostaneš, tak tě budou otravovat dvojnásobek, jakožto dívku. Haters gonna hate.
    ehm, promiň ale nějak mi uniká proč si jí teda lákal aby šla k vám na ten váš server když ti tak vadí? Schodou náhod mi zrovna předtim posílala váš chat :)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Práva na JB servery, Dust2

    Citovat Původně založeno DarkAspecT Zobrazit příspěvky
    Tady je post na zamyšlení, teď to není nic proti Mirusce, ani jí nechci zkazit žádost, jestli si to někdo myslí, ALE. Jakožto já že jí znám jako dobrýho spešla, tak bych nebyl proti. Ale někteří by se mohli zamyslet, připomíná mi to Pegusku, kteří taky všichni dali pro a dnes pokud by jí prošel plán by měla práva a cheatovala na MP. Jestli jí dáváte pro jen z důvodu, že je to holka, tak se zamyslete nad jinými věcmi. Nelíbí se mi váš přístup, že když je to holka, tak prostě práva musí dostat, aby jste měli oslintanej monitor. Někdo má na to jiný názor, ale ode mě máš PROTI. Navíc, za chvíli ti to přeleze přes hlavu jestli práva dostaneš, tak tě budou otravovat dvojnásobek, jakožto dívku. Haters gonna hate.
    Proti viz aspectovo + ten zabanovanej steam.Jenak jako spešl super.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •