Strana 11 z 23 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 151 do 165 z 332

Téma: Nové módy na JailBreak - návrhy

  1. #151
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888


    Re: Nové módy

    Proč vynechání songu ?:D Byla by to prdel.. :D Jako byl bych pro.. :D

  2. #152


    Odpověď: Nové módy

    Mě se ten song nelíbí.

  3. #153
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888


    Re: Nové módy

    Kdo píše, že mě ano ?:D Ale bylo by to originální ! :D

  4. #154
    Profesionální člen Avatar uživatele Dzeus
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    LLLLLLLEM
    Příspěvky
    236


    Odpověď: Nové módy

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Mě se ten song nelíbí.
    Aspon original
    Naposledy upraveno Dzeus; 24-11-13 v 03:24.

  5. #155
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cream.
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    176


    Odpověď: Nové módy

    nápad dobrý, ale tú pesničku už fakt ne :D

  6. #156
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137


    Odpověď: Nové módy

    S tým songom by to bolo lepšie ako už zmienili ORIGINÁLNE :)

  7. #157
    Profesionální člen Avatar uživatele Dzeus
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    LLLLLLLEM
    Příspěvky
    236


    Odpověď: Nové módy

    Citovat Původně založeno Fhacker Zobrazit příspěvky
    S tým songom by to bolo lepšie ako už zmienili ORIGINÁLNE :)
    Presne ja khovori Hacker..Bolo by to original

  8. #158
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985


    Re: Nové módy

    Bylo by to dobré jak při PP, nějakej časovej úsek cca 5 vteřin songu, to by potom šlo.

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  9. #159


    Odpověď: Nové módy

    Název módu: Hledání min
    O co jde: Po spuštění módu by se stali všichni vězni a dozorci nesmrtelní vůči střelám ze zbraní. Po celé mapě by se náhodně roztrousily malé průhledné červené (nebo jiné barvy) bloky o počtu stejném jako je vězňů v dané hře. Jenom jeden blok je správný cíl. Ostatní bloky budou pasti, do kterých-li nějaký vezeň vstoupí, tak vybuchnou a zabijí daného vězně. Pokud se stane, že jeden vězeň stoupne na správný blok, tak všechny ostatní vězně to zabije a ten jeden bude mít pp.

  10. #160
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137


    Odpověď: Nové módy

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Název módu: Hledání min
    O co jde: Po spuštění módu by se stali všichni vězni a dozorci nesmrtelní vůči střelám ze zbraní. Po celé mapě by se náhodně roztrousily malé průhledné červené (nebo jiné barvy) bloky o počtu stejném jako je vězňů v dané hře. Jenom jeden blok je správný cíl. Ostatní bloky budou pasti, do kterých-li nějaký vezeň vstoupí, tak vybuchnou a zabijí daného vězně. Pokud se stane, že jeden vězeň stoupne na správný blok, tak všechny ostatní vězně to zabije a ten jeden bude mít pp.
    Podľa mňa je to blbosť, TT budú cempiť, a je to dosť nezáživné.

  11. #161


    Odpověď: Nové módy

    Název: Frog
    Popis: V tomhle modu je cílem zabit protivníka. Dozorci jsou vyzbrojeni 250 HP, glockem a ,,jazykem" (jazyk by v tomhle případě mohl být hook nebo ze zombie serveru smokerův jazyk), který by mel třeba cooldown 8 sec. Jazyk by zabíjel vězně na 1 ránu. Vězni by mohli mít u sebe sekáčky a smoke granát a měli by upravenou gravity aby se co nejvěrohodněji podobali hmyzu. A aby se k nim mohli vězni přiblížit tak bych dozorcům snížil viditelnost.

  12. #162
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034


    Odpověď: Nové módy

    Citovat Původně založeno Dr.Wolfix Zobrazit příspěvky
    Název: Frog
    Popis: V tomhle modu je cílem zabit protivníka. Dozorci jsou vyzbrojeni 250 HP, glockem a ,,jazykem" (jazyk by v tomhle případě mohl být hook nebo ze zombie serveru smokerův jazyk), který by mel třeba cooldown 8 sec. Jazyk by zabíjel vězně na 1 ránu. Vězni by mohli mít u sebe sekáčky a smoke granát a měli by upravenou gravity aby se co nejvěrohodněji podobali hmyzu. A aby se k nim mohli vězni přiblížit tak bych dozorcům snížil viditelnost.
    Přijde mi, že čím dál tim více se snažíte vymýšlet nové módy, až už mi přijdou (většina) ty návrhy celkem nepřínosné, a hloupé, tedy i zbytečné.

  13. #163
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985


    Re: Nové módy

    Módů nemá být moc, ale zase né málo. Přijde mi že je to teď optimální.
    E: Přidat jeden dobrý mod neuškodí :)
    Naposledy upraveno Swagrid; 12-10-13 v 00:01.

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  14. #164
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Nové módy

    Nevím, ale podle mě by to určitě chtělo par modů přidat, třeba by se mi libilo toto . . pokud by to šlo technicky, tak by se mi líbila představa toho, přenest Snowball jako mod na JB

    Modu by se učastnili jen T . Ct by během něj nemohli nijak napadnout, hitnout T (a naopak), vyjimkou je však to, kdyby ho zajeli autíčkem, to by se však bralo jako Fk a hrač by další kolo dostal Volný den.

    Po zapnutí modu by naskočil určitý časový limit (dejme tomu 30 sec.) aby se vězni rozmístili po mapě, zároveň po spuštění modu by se vězňům objevila v ruce sněhová koule, kterou by mohli hodit po uplynutí těch 30 sec. tímhle by se předešlo tomu, aby si T během toho limitu nevzali zbraň a nepozabíjeli CT, prostě by se tím předešlo vzpouře. Po uplynutí tohoto času, by už vězni mohli začít házet po sobě sněhové koule, kterými by měli zabit ostatní vězně, k dispozici by každý vězeň měl neomezený počet koulí.

    1 zásah koulí do jakekoliv časti těla, 100dmg -> smrt , pokud by si hrač koupil drogy (200 hp) tak by samozřejmě umřel až po 2. zásahu koulí. ( pokud by si hráč koupil kevlar tak by mu byl k ničemu, koule by ubírala jen čistě HP )

    Hráčům by se po zabití protihráče přidalo dejme tomu 200 $, hrači by tak měli větší motivaci plnit mod.

    Zavedl by se kemp metr, pokud by hráč přiliš kempil tak by dostal slay (kill)

    Poslední vězeň má nárok na poslední přání.

    Co vy na to ?
    Naposledy upraveno Toy; 11-10-13 v 23:57.

  15. #165
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034


    Odpověď: Nové módy

    Citovat Původně založeno JiRi Zobrazit příspěvky
    Nevím, ale podle mě by to určitě chtělo par modů přidat, třeba by se mi libilo toto . . pokud by to šlo technicky, tak by se mi líbila představa toho, přenest Snowball jako mod na JB

    Modu by se učastnili jen T . Ct by během něj nemohli nijak napadnout, hitnout T (a naopak), vyjimkou je však to, kdyby ho zajeli autíčkem, to by se však bralo jako Fk a hrač by další kolo dostal Volný den.

    Po zapnutí modu by naskočil určitý časový limit (dejme tomu 30 sec.) aby se vězni rozmístili po mapě, zároveň po spuštění modu by se vězňům objevila v ruce sněhová koule, kterou by mohli hodit po uplynutí těch 30 sec. tímhle by se předešlo tomu, aby si T během toho limitu nevzali zbraň a nepozabíjeli CT, prostě by se tím předešlo vzpouře. Po uplynutí tohoto času, by už vězni mohli začít házet po sobě sněhové koule, kterými by měli zabit ostatní vězně, k dispozici by každý vězeň měl neomezený počet koulí.

    1 zásah koulí do jakekoliv časti těla, 100dmg -> smrt , pokud by si hrač koupil drogy (200 hp) tak by samozřejmě umřel až po 2. zásahu koulí. ( pokud by si hráč koupil kevlar tak by mu byl k ničemu, koule by ubírala jen čistě HP )

    Hráčům by se po zabití protihráče přidalo dejme tomu 200 $, hrači by tak měli větší motivaci plnit mod.

    Zavedl by se kemp metr, pokud by hráč přiliš kempil tak by dostal slay (kill)

    Poslední vězeň má nárok na poslední přání.

    Co vy na to ?
    Minimálně za zkoušku to stojí :) Mě se to líbí...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •