Strana 11 z 33 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 151 do 165 z 485

Téma: Nové mapy na JailBreak - návrhy na přidání

  1. #151
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224


    Odpověď: Nové mapy

    Jail_optimus

    -Box: rozdělený na čtyři barvy (modrá, zelená, červená, oranžová), tlačítka na dvě lavičky (možnost přeskočit dvojskokem), tlačítko pro zmizení podlahy (objeví se kyselina), tlačítko na uzavření boxu
    -Zbrojnice: 4 automaty na zbraně (m4a1, ak47, kulomet, awp), 8 lékarniček. boxová tlačítka, tlačítko na otevření cel
    -Cely: 5 místností po 2 dvoupatrových postelích. Působí příjemným dojmem a vězeň se tam cítí jako doma.
    -Lasery: 3 etapy laserů, po dotyku zabíjí
    -Fotbal: kámen
    -Náhoda: rotující šipka ukáže na určitou barvu (žlutá, zelená, červená, bílá - jako barvy vězňů)
    -Exteriér: venkovní box (tlačítko na zabití, nejspíš náhoda), probourávání (pro 4 hráče), race (pro 5 hráčů)
    -Bazén: 4 výstupky

  2. #152
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224


    Odpověď: Nové mapy

    Jail_sancak

    -Box: osmiúhlý tvar, uvnitř čára, tlačítko na otevření/zavření se nachází ve zbrojnici
    -Zbrojnice: nachází se venku, 4 automaty na zbraně (m4a1. ak47, awp, smg), 5 lékarniček, 5 armor automatů, tlačítko na otevření/zavření boxu a cely
    -Cela: jedna budova, šachta (vede pod zbrojnici, může do ní vlézt pouze jeden hráč)
    -1. místnost: cela, zbrojnice, box, uprostřed další větší čára
    -2. místnost: náhoda, přeskakování švihadla (po dotyku zabíjí), hřiště s HE
    -3. místnost: dráha, tři barevně rozlišené vznášející se pojízdná vozítka
    -4. místnost: aim
    -Bazén: pro čtyři hráče (4 můstky + 4 podložky)
    -Fotbal: barevně rozlišené branky, velké hřiště, kámen
    -Kino: promítá se hambatý film
    -Kz: pro dva hráče
    -Rink
    -Nalezené venkovní zbraně: 2x He, 2x primární zbraň, scout

  3. #153
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617


    Re: Odpověď: Nové mapy

    Citovat Původně založeno Frisco Zobrazit příspěvky
    Jail_optimus

    -Box: rozdělený na čtyři barvy (modrá, zelená, červená, oranžová), tlačítka na dvě lavičky (možnost přeskočit dvojskokem), tlačítko pro zmizení podlahy (objeví se kyselina), tlačítko na uzavření boxu
    -Zbrojnice: 4 automaty na zbraně (m4a1, ak47, kulomet, awp), 8 lékarniček. boxová tlačítka, tlačítko na otevření cel
    -Cely: 5 místností po 2 dvoupatrových postelích. Působí příjemným dojmem a vězeň se tam cítí jako doma.
    -Lasery: 3 etapy laserů, po dotyku zabíjí
    -Fotbal: kámen
    -Náhoda: rotující šipka ukáže na určitou barvu (žlutá, zelená, červená, bílá - jako barvy vězňů)
    -Exteriér: venkovní box (tlačítko na zabití, nejspíš náhoda), probourávání (pro 4 hráče), race (pro 5 hráčů)
    -Bazén: 4 výstupky
    Tato mapa se mi moc líbí :) Moc pěkně provedená, na serverech bych jí ocenil.

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  4. #154


    Odpověď: Nové mapy

    Zdravím,

    Nešla by tam nějak vrátit mapa : Jail_arizona... Myslím že to je dobrá mapa, je tam šachta, auta, hodně atrakcí atd..


    Díky sQueR~^.

  5. #155
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617


    Re: Odpověď: Nové mapy

    Citovat Původně založeno sQueR~^ Zobrazit příspěvky
    Zdravím,

    Nešla by tam nějak vrátit mapa : Jail_arizona... Myslím že to je dobrá mapa, je tam šachta, auta, hodně atrakcí atd..


    Díky sQueR~^.
    Vždy když se tato mapa odvotovala a už se na ní změnilo tak spadl server. Pokuď si ji s nějakou nepletu ale mám za to, že to je ona

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  6. #156
    Profesionální člen Avatar uživatele Kubelas
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    312


    Odpověď: Nové mapy

    Nepleteš Arizona je buglá. Ale je to super mapa. Taky by sem byl pro kdyby se vrátila.



  7. #157


    Odpověď: Nové mapy

    Taky jsem pro Arizonu, ale jsem taky pro mapy, které navrhl Frisco.

  8. #158


    Odpověď: Nové mapy

    Zdravím,
    mohl bych se ještě zeptat jestli jb_cartoons, je také buglá? Nebo proč tam není, docela mi tahle mapka chybí,jsou tam dobré atrakce,scout atd..
    Sice je maličká zbrojka, takže při HVD stačí 5-6 He a CT zemřou, ale myslím že kdyby s ní nebyli nějaké potíže, že by se tam mohla vrátit..

  9. #159
    Ex-admin Avatar uživatele Gregyy
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    296


    Odpověď: Nové mapy

    Pokud je to ta mapa, kterou myslím, tak je tam ten dům hrůzy ve kterém se vždy někdo bugne a umře.
    Ale jinak ta mapka je dobrá a k té zbrojce..na jail_beach_v3 je taky malinká a nikdy to problém moc nebyl.

    Pravý bojovník není ten, kdo jenom vyhrává, ale ten, kdo je stokrát dole a stokrát to nevzdává.

  10. #160


    Odpověď: Nové mapy

    Ta zbrojka je ale fest malá, btw. Existuje Cartoons 2 (nevím proč se tady zrušila) ta byla omnohem větší.....

  11. #161
    Ex-admin Avatar uživatele ImGustak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Jailbreak,Surf kill
    Příspěvky
    617


    Re: Nové mapy

    Zdravím :) zrovna jsem procházel nějaké ty mapy, protože už ty co jsou přidané tak jsou docela ohrané.
    A našel jsem tuto jail_psm_fix2_brgames Screeny jsou v odkazu a kdyby jste chtěli vidět více tak ZDE Potom možná ještě přidám 1 :).
    Naposledy upraveno ImGustak; 17-11-13 v 11:31.

    Dobrý den páni admini dali by jste mi prosím nový steam id a ip ale nemusíte jestli nechcete já si to odpikam.

  12. #162
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195


    Odpověď: Nové mapy

    Cau Me se moc ta mapa jail_psm_fix2_brgames hodne moc líbí chtěl bych aby se hrala nej na te mape moze byt ten Watter Fusbal ... "D Hodne GUN

    čau grakone


  13. #163
    Ex-admin Avatar uživatele Gregyy
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    296


    Odpověď: Nové mapy

    Jop, vypadá hodně pěkně poslední dobou se to objevuje hodně map, který stojí za přidání snad se časem dočkáme všech..

    Pravý bojovník není ten, kdo jenom vyhrává, ale ten, kdo je stokrát dole a stokrát to nevzdává.

  14. #164


    Odpověď: Nové mapy

    Pěkná mapka Gustáku :), mohla by se zkusit :)

  15. #165
    Pokročilý člen Avatar uživatele See me
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Zlínsko
    Příspěvky
    199


    Odpověď: Re: Nové mapy

    Citovat Původně založeno ImGustak Zobrazit příspěvky
    Zdravím :) zrovna jsem procházel nějaké ty mapy, protože už ty co jsou přidané tak jsou docela ohrané.
    A našel jsem tuto jail_psm_fix2_brgames Screeny jsou v odkazu a kdyby jste chtěli vidět více tak ZDE Potom možná ještě přidám 1 :).
    Je tam LJ, už teď tu mapu miluju :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •