Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 50

Téma: Žádost o práva - Mirous - PŘIJATÝ

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Žádost o práva - Mirous

    Nauc se se steamem? Poklepes na ikonu CS a hrajes :-D steam neni programovani aby ses ho musel ucit :-)
    Pokud hraje dlouho a stacil mu NS tak budiz. Uvedomte si ze v realu neexistuje "rovnopravnost" nebo jak to popsat. Neni zadna rovnice, ze cim mas dyl steam tim mas vetsi sanci se stat adminem. Pokud je to v poradku a nic na nnej neni negativni, tak proc nebyt PRO?
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  2. #17

    Re: Žádost o práva - Mirous

    Me prijde, ze hladik potrebuje bejt posledni dobou za kazdou cenu vsude chytrej a ocividne nejsem sam, kdo si toho vsimnul. Kazdopadne tuhle diskuzy ohledne steamu nechapu... kdyz bude hrat pod svym nickem, kde je problem? Zmeni se mu cislo ve statusu a to je tak vsechno. Ve 26 letech si myslim, ze vazne nema potrebu zavodit s nekym jinym v nahranych hodinach a ten steam vlastne pomalu k nicemu jinymu neni, kdyz ho odtud lidi znaj z NS. Ja sem pro, po dlouhy dobe je tu moznost ziskat starsiho, rozumnyho admina, tak by byla skoda ji nevyuzit.

    btw, muze me nekdo vysvetlit, co se da ucit na steamu a AMX? Protoze ja to nevim... adminem sem 3/4 roku a nikdy sem nepotreboval nic jinyho, nez jeden bind a cisla, to zvladne i cvicena opice. Ten steam radsi ani nekomentuju, to beru spis jako joke. Ma se naucit kliknout, napsat nick/pass, lognout a zapnout hru nebo jak?

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300

    Odpověď: Žádost o práva - Mirous

    Hladík zase moc hulil trávu, poslední dobou....

    Já jsem Pro, znám ho a všechno se mi líbí, věk, brain, atd. všechno má, rozumnej člověk nám sem spadnul do klína, neni důvod tě nevzít....já říkám JO.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Žádost o práva - Mirous

    Citovat Původně založeno .Piner Zobrazit příspěvky
    Zamyslete se nad tím, co by jste řekli komukoli jinému.



    Cituji " Steam koupený kvůli právům, ne. " Ano, toto by jste jistě řekli, je to jen na zamyšlení. A k žádosti : Žádost pěkně napsaná, je vidět, že v tý kebuli nemá jen piliny. AMX problém není, je to primitivní mačkání čísel na klávesnici. Byl bych pro, kdyby sis nekoupil ten steam jen kvůli právům. Obrovský + je ten věk. Vzhledem k tomu, že spíš převažují + tak nebudu pro ani proti.
    Podle mě člověk, co si koupí steam a ihned zažádá o práva na tak velký a kvalitní portál, jako je kotelna, by je dostat neměl. Někteří mají mnohem více zkušeností než on, jak s cheathuntingem, tak s adminováním a ty práva nedostali. Být Tebou, dal bych tomu čas.

    Normálně bych se asi nevyjadřoval, ale tou větou že si koupil steam vlastně jen kvůli právům mě přinutil, abych vám " připomněl " ty podmínky o přijetí do AT. Můj názor, tak mě za to prosím neukamenujte.
    [Napřahuji]->[Házím!]

    ...

    Sice jsou nějaké podmínky do přijetí do AF, ale stejně se každý řeší individuálně. Pokud je ta na nabídka ze strany žadatele kvalitní, tak nevidím důvod, proč ne, i přes to, že "si koupil steam pro práva". Jsem pro.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  5. #20
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Re: Žádost o práva - Mirous

    Podle jeho psaní je to člověk, který má mozek, tudíž se dá věřit, že má 26 let. :D Jinak nechápu s čím je se steamem problém, amx je lehčí než zapnout hru, popřípadě ty ostatní příkazy ho kdyžtak můžu doučit. Často se nestává, že přijde takový člověk jako on, jsem PROTI, aby se to dlouho uleželo a PRO, aby si dostal práva. :D

  6. #21
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Žádost o práva - Mirous

    Děkuji Všem za vyjádření. 26 mi bohužel opravdu je :) Raději bych, aby mi bylo o 10 let méně a jedinou mojí starostí aby bylo umístění v ranku :D.

    Co se týče steamu, tak jsem taky moc nepochopil, co bych se na něm měl učit. Nehledě na to, že steam jsem už kdysi používal, jen na jiné hry. Co se amx týče, díval jsem se včera večer na net, o čem to vlastně je a nezdá se to být nějak složité. Čekal jsem to horší. Samozřejmě radu potřebovat budu, jak s oblibou říkám, blbec je ten, kdo se neptá.

    Další věc, na kterou bych rád reagoval je hlášení cheaterů. Jak jsem již psal, za poslední čtvrt rok jsem na foru hlásil asi 3 nebo 4. Ale jinak celou řadu přes přivolání admina, ať to byl cheater, nebo za vulgárnosti. Naposledy to bylo na mapě dusty_fortress (nebo jak se přesně jmenuje). Pokud nikdo nepřišel na ohlášení, šel jsem sem na forum a pokud byl někdo on-line, psal jsem mu a řešilo se to ihned. Až pokud nebyl ani nikdo tady, nahrál jsem demo a vložil to sem. Já sám jsem se rozhodoval dlouho, jestli si o práva zažádat. Ale když někdo vyhraje, a druhej mu píše ať mu rodina vychcípá na rakovinu, tak mě to přesvědčilo. Naštvala mě ta nemožnost, dotyčného okamžitě nějak potrestat. Když mu něco napíšu, přileju tím akorát olej do ohně, takovej člověk se toho chytne a začne prudit ještě víc. A dávat ho sem na forum? jistě je to pro něj trest. Ale myslím, že v takových případech, to má větší účinek, potrestá-li se ihned. Pokud někomu nadává a je za to potrestán s větším odstupem, tak to už nemá takový výchovný vliv. Přirovnal bych to k psovi, je-li potrestán, že sežral buchtu, po půl dni, tak si vůbec neuvědomí za co je trestaný. Proto jsem třeba na fórum nahlásil lidí tak málo. Za poslední dobu na gg chodí cheaterů méně, ale lidí co tapetují reklamou, nebo nadávají zvlášť hrubým způsobem je pořád stejně.
    Pokud bych měl na práva čekat déle, rád si počkám. Hraji tu 2-3 roky a nemám v plánu přestat. Takže já mám času dost :).

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Re: Žádost o práva - Mirous

    Citovat Původně založeno mirous Zobrazit příspěvky
    Děkuji Všem za vyjádření. 26 mi bohužel opravdu je :) Raději bych, aby mi bylo o 10 let méně a jedinou mojí starostí aby bylo umístění v ranku :D.

    Co se týče steamu, tak jsem taky moc nepochopil, co bych se na něm měl učit. Nehledě na to, že steam jsem už kdysi používal, jen na jiné hry. Co se amx týče, díval jsem se včera večer na net, o čem to vlastně je a nezdá se to být nějak složité. Čekal jsem to horší. Samozřejmě radu potřebovat budu, jak s oblibou říkám, blbec je ten, kdo se neptá.

    Další věc, na kterou bych rád reagoval je hlášení cheaterů. Jak jsem již psal, za poslední čtvrt rok jsem na foru hlásil asi 3 nebo 4. Ale jinak celou řadu přes přivolání admina, ať to byl cheater, nebo za vulgárnosti. Naposledy to bylo na mapě dusty_fortress (nebo jak se přesně jmenuje). Pokud nikdo nepřišel na ohlášení, šel jsem sem na forum a pokud byl někdo on-line, psal jsem mu a řešilo se to ihned. Až pokud nebyl ani nikdo tady, nahrál jsem demo a vložil to sem. Já sám jsem se rozhodoval dlouho, jestli si o práva zažádat. Ale když někdo vyhraje, a druhej mu píše ať mu rodina vychcípá na rakovinu, tak mě to přesvědčilo. Naštvala mě ta nemožnost, dotyčného okamžitě nějak potrestat. Když mu něco napíšu, přileju tím akorát olej do ohně, takovej člověk se toho chytne a začne prudit ještě víc. A dávat ho sem na forum? jistě je to pro něj trest. Ale myslím, že v takových případech, to má větší účinek, potrestá-li se ihned. Pokud někomu nadává a je za to potrestán s větším odstupem, tak to už nemá takový výchovný vliv. Přirovnal bych to k psovi, je-li potrestán, že sežral buchtu, po půl dni, tak si vůbec neuvědomí za co je trestaný. Proto jsem třeba na fórum nahlásil lidí tak málo. Za poslední dobu na gg chodí cheaterů méně, ale lidí co tapetují reklamou, nebo nadávají zvlášť hrubým způsobem je pořád stejně.
    Pokud bych měl na práva čekat déle, rád si počkám. Hraji tu 2-3 roky a nemám v plánu přestat. Takže já mám času dost :).
    Hladíkovi šlo jen o to abys jich pár nahlásil na fórko, o nic jiného nešlo, neřeš to :) když ti to admini potvrdili je to v pohodě
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  8. #23
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Hamilton near Glasgow UK
    Příspěvky
    963

    Odpověď: Žádost o práva - Mirous

    Bylo to myšleno aby nahlásil pár cheatrů , já ho neznám , ale líbí se mi jeho žádost , když nahlásí pár cheatrů nebude se tu potom každý děcko ohánět tím že tamten admin taky nemusel nahlašovat atd..
    To se Steamem bylo myšleno jen aby se s ním seznámil , prošel si ho , nahrál si třeba nějaký screen atd. Neříkejte mě že má steam 1 den a už o tomto dementním klientovi který věčně nejde ví všechno.
    A to s AMX : Já když jsem si žádal o práva na 1 server tak jsem si taky něco naštudoval. Teď ti stačí toto.
    bind F3 amxmodmenu
    amx_who Něco jako status
    amx_nick můžeš pomocí ID hráče změnit jeho nick
    To je základ který ti bohatě stačí , ostatní příkazy co používáme pak najdeš v Admiň fóru , ale lepší bude když si o samotným amx i něco přečteš.

    GL

  9. #24
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Žádost o práva - Mirous

    Jak říkám, STEAM pro mě novinka rozhodně není. Už jsem ho někdy před dvěma roky používal. A i kdyby byl, myslím že programovaní v autocadu nebo i pitomé ,,vzorečky" v excelu jsou složitější záležitostí. O amx jsem si přečetl co jsem na internetu našel, většinou na konkurenčních portálech. Pokud jsou někde nějaké lepší informace, které bych popřípadě v praxi využil, budu za ně rád. Jinak si myslím, že s tím problém nebude. Obzvláště, pokud ostatní admini píší, že se to naučí i ,cvičená opice" :D. K tomu hlášení cheaterů jsem se už dvakrát vyjádřil, takže to tu nechci znova zahlcovat stejným textem. Nevím, jestli je nějaká ,,norma" kolik se má cheaterů za nějaké období nahlásit, ale nahlásil sem jich jakýmkoliv způsobem dohromady dost, všichni byli usvědčeni a zabanováni. A samozřejmě jsem nikdy neusnul na vavřínech a jakmile nějaký cheater je, hned to hlásim. Nadruhou stranu, nějak mi nejde do hlavy, proč je tak důležitý, dát to sem na forum. Pokud tam cheater je, já zavolám admina a on příjde, tak jsem splnil svou povinnost, hráč byl zabanován, server zase o chlup očištěn a to je snad cílem. Nikdy jsem sem nedával cheatery jen proto, aby se mi to jednou hodilo v žádosti o práva. Prostě byla-li potřeba, nebyl-li nikdo dostupný, nahrál jsem demo. A bohužel, já si je z prstu (naštěstí) nevycucám, a pokud tam zrovna delší dobu nejsou, tak sem není koho udávat. Takže je-li to podmínka a nestačí-li to množství, které díky mě bylo zabanováno, klidně si počkám. Pokud práva dostanu, budu samozřejmě rád, jinak bych nežádal. Pokud ne, budu dál hrát a snažit se přispívat k čištění serveru od hulvátů a cheaterů. :)
    Jinak díky za to info o amx.

  10. #25

    Re: Žádost o práva - Mirous

    No počkej, to AMX není žádná prdel... To aby sis na to vzal v práci týden dovolenou. Minimálně... :-D

    Mně se líbí, že máš pravděpodobně rozum a narozdíl od většiny neděláš ostudu svojí mateřštině. Úplně jediná věc, která mě trošku zaráží, že s tím, jak dlouho hraješ, máš K:D 1,2. Jasně, že na GG to není až tak směrodatný a není potřeba být bývalej progamer, ale i tak mi to přijde zoufale málo. Jinak jsem se s tebou ale pravděpodobně na serveru vůbec nepotkal, takže by se mělo hledět hlavně na názory těch, kdo tě ze hry znají. Takže pokud bude pro třeba Nekromancer, jsem i já, s tím, že bych nedoporučoval rozšíření práv na klasický servery. :-)

    EDIT: viz Necro... PRO
    Naposledy upraveno STERAC NA PONORCE; 13-02-13 v 09:54.

  11. #26
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Žádost o práva - Mirous

    Tak upřímně říkám, že jsi mě teď hezky rozesmál :). A víš proč? Protože zrovna před chvílí jsem si procházel konkurenční žádosti, a zaujalo mě, jak si to tam někde řešil. A čekal jsem, kdy se na to zeptáš mě :D A ono to netrvalo ani pět minut :). Teď nechci lézt do zadku, ale souhlasím s Tebou, že by admin měl taky umět hrát. Takže v ranku jsem do toho pátého místa, střídavě. Teď jak se nedávno resetnul rank, tak se hodně střídáme. Teď jsem myslím čtvrtej. Máš pravdu, s tím K:D. Vyhrávám mapy, ale hodně umírám. Třeba když jsem hrával deadmatch, tak to bylo jiný. Stejně jako když si jdu zahrát starou verzi gg2, kde máš 2 killy na zbraň a pořadí je furt stejný. To pak mám třeba už HE zatímco ostatní jsou na M3 a já jsem největší hacker :D. Ale to špatný skóre je proto, že jsou zbraně, které nesnáším a prakticky vždycky, pokud někoho nekuchnu se na nich zaseknu (proto bych nikdy nechtěl rušit knife na gg, i když mě občas knifeři pijou krev :) ). To je například uzík, ale hlavně příšernej Glock :) to je utrpení. No a pak samozřejmě na HE a knifu. Občas má člověk náskok 9lvl a stejně prohraje, protože nedá HE. V GG je ten závěr prostě o štěstí, a asi ho mám méně :).

    P.S.: s tím nerozšiřováním na klasiku souhlasím, já jsem věrný gg a tak to asi i zůstane. Pokud by byla potřeba i jiného serveru, bránit se nebudu.
    Naposledy upraveno mirous; 04-02-13 v 14:27.

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Žádost o práva - Mirous

    Jen taková poznámka pod čarou:

    Nevím, proč mu zde pár dotyčných radí, aby hlásil cheatery na forko. Pokud si toho ještě někdo nevšiml, tak na forko se už mají hlásit pouze steamoví hráči. Tím neříkám, že cheateři na steamu nejsou, ale určitě jich je mnohem méně než na NS a kdyby tady měl nahlásit dejme tomu cca 5-10 cheatrů, tak to by tu na ty práva čekal do soudného dne.

  13. #28
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Žádost o práva - Mirous

    Taky jsem si toho pak všiml, že je v hlášení cheaterů poznámka ohledně steamu, a pravda je, že všechny co jsem kdy hlásil měli NS.

    No a jak to se mnou vypadá? někdo další s názorem?

    Díky.

  14. #29
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Žádost o práva - Mirous

    Tak se tady nějak propadám na samé dno všech nových žádostí, tak se trochu připomínám, aby se na mě neopomenulo :)

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300

    Odpověď: Žádost o práva - Mirous

    musíš vydržet, někteří tu čekali na práva i 2 měsíce... Kotel to projíždí jednou za čas...má toho hafo :o)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •