Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 30

Téma: stížnost na Vojtu

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    34

    stížnost na Vojtu

    za prve když není rezidence není to griefing ...reklama to byla typu že ty jsi chtěl vědět názvy portálu a na forko kotelny ti to psát nebudu tak jsem ti poslal msg tak se zamysli...jestli teda máš mozek od přemejšlení a ne vylejvání si kemplexu že za takové blbosti dáš perma..prvně přemýšlej pak jednej !!!!!!!!! S nenávistí k vojtovi přeje štastný den Misery96

  2. #2
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: stížnost na Vojtu

    Citovat Původně založeno Gandalf Zobrazit příspěvky
    za prve když není rezidence není to griefing ...reklama to byla typu že ty jsi chtěl vědět názvy portálu a na forko kotelny ti to psát nebudu tak jsem ti poslal msg tak se zamysli...jestli teda máš mozek od přemejšlení a ne vylejvání si kemplexu že za takové blbosti dáš perma..prvně přemýšlej pak jednej !!!!!!!!! S nenávistí k vojtovi přeje štastný den Misery96
    Určite si vedel, že ta stavba niekomu patrí tak si ju nemal prečo rúcať

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    34

    Odpověď: stížnost na Vojtu

    věděl ale překážela mi do dalších plánu..tak když chci stavět tak jdu někam kde nikdo nebydlí a nebo si udělám rezidenci ne ?

  4. #4
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    156

    Odpověď: stížnost na Vojtu

    Právě jsem dostal perma ban za NIC.. Jen za to,že mě obvinili.. bez hmatatelných důkazů.. A pokud nemaji resku a chci tam stavet,nadavaji mi do rodiny tak co mam asi delat? Přehlížet to?Asi nic no.. Vyhrožovali nám banem a nic se jim nestane,nadávali nám a nic se jim nestane.. Prej ze Vojta (ten admin) je jejich kámoš.. Mohli si to jakkoliv domluvit.. Takže kdo má pravdu? Vengeance


    Chtel bych jenom rict ze nemam rad cheatery a proto chci dostat UNBAN... wallhack sice mam ale byl uz nainstalovany v mym CS 1.6 a nepouzivam ho. Dekuji
    AppleJuice

  5. #5
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: stížnost na Vojtu

    To je pekné, že ti prekážala ale asi tam bol skôr ako ty a tú rezidenciu si plánoval spraviť neskôr alebo ju nevedel a čakal na niekoho kto mu sňou pomôže ty nemáš čo zasahovať do stavby niekoho iného iba ak by ti dal povolenie čo očividne ti nedal

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    34

    Odpověď: Re: stížnost na Vojtu

    Citovat Původně založeno Facened Zobrazit příspěvky
    To je pekné, že ti prekážala ale asi tam bol skôr ako ty a tú rezidenciu si plánoval spraviť neskôr alebo ju nevedel a čakal na niekoho kto mu sňou pomôže ty nemáš čo zasahovať do stavby niekoho iného iba ak by ti dal povolenie čo očividne ti nedal
    pochopíš už ten princip kde není rezidence můžu si tam stavět a níčit co chci kdy chci a proč chci ? :) a nechci se s tebou hádat..každej kdo to hraje minimálně rok tohle chápe a ví

  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    156

    Odpověď: stížnost na Vojtu

    Facened já tam tu resku měl přednastavenou sloupy.. jen jsem potřeboval vědět rozměry.. A pokud admin nekouká na to,že tam někdo někomu nadává do : vy koko** tak to není admin,ale jejich kámoš.. To je potom nadržování těm daným,co nadávají a nebudou mít za to žádný postih.. Já jim tam zničil na začátek 2 bloky,protože jsem nevěděl.. Pak nám začali nadávat.. Tak co jako?


    Chtel bych jenom rict ze nemam rad cheatery a proto chci dostat UNBAN... wallhack sice mam ale byl uz nainstalovany v mym CS 1.6 a nepouzivam ho. Dekuji
    AppleJuice

  8. #8
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: stížnost na Vojtu

    Prepáč ja som Minecraft ešte nehral ale to čo si napísal je blbosť

  9. #9
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Odpověď: stížnost na Vojtu

    Citovat Původně založeno Only_Lucker^^ Zobrazit příspěvky
    Facened já tam tu resku měl přednastavenou sloupy.. jen jsem potřeboval vědět rozměry.. A pokud admin nekouká na to,že tam někdo někomu nadává do : vy koko** tak to není admin,ale jejich kámoš.. To je potom nadržování těm daným,co nadávají a nebudou mít za to žádný postih.. Já jim tam zničil na začátek 2 bloky,protože jsem nevěděl.. Pak nám začali nadávat.. Tak co jako?
    Ak si zrútil iba dva bloky tak to na permu neni a nabúduce odfoť chat s nadavkami a daj to sem na forum

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    34

    Odpověď: stížnost na Vojtu

    není to blbost a nehádej se semnou a koukej co píše on..prostě si všímáš a děláš že máš pravdu ale abys zareagoval na vengeanceho který tu pravdu mluví to už tě nezajíma ?

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    34

    Odpověď: stížnost na Vojtu

    jakože to že říká ty kokote to že ti dal nekdo dia brnko myslíš si že si boh ? pak kokote padej ale to už váš nezajíma co..ano těžili jsme ..

  12. #12
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Odpověď: stížnost na Vojtu

    Citovat Původně založeno Gandalf Zobrazit příspěvky
    není to blbost a nehádej se semnou a koukej co píše on..prostě si všímáš a děláš že máš pravdu ale abys zareagoval na vengeanceho který tu pravdu mluví to už tě nezajíma ?
    Ak si si nevšimol tak aj jemu odpovedám a mrkni na Aviatikov post

  13. #13
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    156

    Odpověď: stížnost na Vojtu

    Facened na budúce?Mám ban na IP.. Důvod? : Banovací kladivo promluvilo! To je důvod jak něco..


    Chtel bych jenom rict ze nemam rad cheatery a proto chci dostat UNBAN... wallhack sice mam ale byl uz nainstalovany v mym CS 1.6 a nepouzivam ho. Dekuji
    AppleJuice

  14. #14
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    34

    Odpověď: Re: Odpověď: stížnost na Vojtu

    Face a kolik si myslíš že sme jim sbourali ?? já mel u sebe jejich sotva 12 birch log to neni problem vratit ja po nich chtěl omluvu za kokota...

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    34

    Odpověď: stížnost na Vojtu

    Vojta1211
    Vojta1211 je nyní online
    Stálý člen

    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    247
    *VIP*

    Re: Prava

    Napiš nám názvy portálů

    ..napsal jsem mu je do msg aby to viděl jen on aby to nebylo na forum to by byla reklama a ještě když ho to zajímá tak mu to napíšu msg a tento zakomplexovaný člověk mi dá jako reklamu...tak je to jako normální ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •