Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: žadost o chh na furien

  1. #1

    žadost o chh na furien

    STEAM_0:1:60860209
    Věk: 17

    Po nějaké době přemýšlení jsem se rozhodl zkusit požádat o CHH, na servery furienu a basebuilderzm z důvodu neaktivních adminů a častých porušovaní pravidel.
    Určitě víte jaký jsem byl a nerad bych to jsem tahal.
    Proč žádám, všichni hráči furienu vědi jak to tam chodí, strašně se tam kempí a admin tam skoro vůbec nezajde. Hlavně chci říct to že když tam admini nechodí, nestíhají tak by měly dát šanci i lidem co na to mají čas a nějaké zkušenosti mají.Stále jsme ve virtuálním světě, takže by jsme mohli zapomenout co jsem kdy udělal a dostat novou šanci opět dohlížet na servery, dokud jsem ještě mladý a můžu si dovolit ještě nějaký čas trávit doma u počítače, berme to tak kdyby byli jen lidi co byly slušný a všechno bylo ok, ale už by ty lidi na adminování čas neměli, podle mě to tak teď vypadá, admini jsou ale neaktivní.
    Pro ty co si myslí že bych chtěl vynášet z admin fora atd..Tak nežádám o přistup do AD kategorie.
    Naposledy upraveno The meatfly; 16-02-13 v 16:45.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Re: žadost o chh na furien

    Od Tupelka:

    Ahoj tento člověk by byl skvělou posilou na furien.Cheatery poznat umí a skill tam je taktéž.
    Na furienu jsem ho potkával každý den byl bych PRO ale bez pristupu do admin fora :)
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: žadost o chh na furien

    Som za takisto. Aspoň na ten furien keď tam chodí tak často a na kotelni hraje takisto dosť dlho. Ak si dobre pametám začínal od zombie. Tu šancu by som mu dal :)
    Naposledy upraveno Syrius.; 12-02-13 v 17:55.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: žadost o chh na furien

    Od Aspecta
    Citovat Původně založeno DarkAspect
    Tohohle hráče znám už z dob, kdy toho admina ještě dělal, na furienech byl téměř nonstop a myslím, že by se vám někdo jeho kalibru náramně hodil. PRO

  5. #5
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Odpověď: žadost o chh na furien

    Nadával, jací jsme kreténi, že si neumíme nic ověřit, Proti

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Nadával si mi a sluníčku, že že jsme dementní admini, co si neumí nic zkontrolovat (ano šlo o valve a ip).
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Slovo proti slovu, lituju, že není historie chatu na steamu
    Naposledy upraveno Milk; 12-02-13 v 21:42.

  6. #6

    Odpověď: žadost o chh na furien

    Nic takovýho jsem neřekl, řekl jsem že si "víš kdo" neumí zkontrolovat Ip adresi nic vic..
    Edit/ maximalně jsem napsal "to je teda admin" nic vic, pamatuju si co píšu, uražku "kreten sem nepsal"
    Naposledy upraveno The meatfly; 18-02-13 v 14:58.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: žadost o chh na furien

    Od Dawe:hraje tu dlouho,když hraju furien skoro pokaždé je aktivní a nikdy jsem snim problém neměl. Cheatery určitě pozná , už jen proto že už byl admin .. jinak je skilla :D .. takže určitě jsem PRO.. Děkuji za vyjádření ..

  8. #8

    Odpověď: žadost o chh na furien

    Admin tu uz bol, je normalny, skill ma, cheat rozozna, tu sancu by som mu dal.
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Frackore
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Jablonec nad Nisou; CZ
    Příspěvky
    163

    Re: Odpověď: žadost o chh na furien

    Citovat Původně založeno kono159 Zobrazit příspěvky
    Admin tu uz bol, je normalny, skill ma, cheat rozozna, tu sancu by som mu dal.
    Šanci adminovat tu měl, zahodil jí. Řekl bych že tu jsou lepší kandidáti než je on...

    E: Zapoměl jsem dopsat. Proti.
    Naposledy upraveno Frackore; 17-02-13 v 22:29.
    Core i5-2500K 4.00GHz; 8192MB RAM; Seagate 7200.12 1 TB; WD Caviar Blue 500 GB; Gigabyte GTX570 1280MB DDR5; LG flatron W2261-VP; Koss Porta Pro; Creative 5.1; Gigabyte Aivia K8100; Aivia M8600; Windows 7 Ultimate 64-bit


  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: žadost o chh na furien

    Od Cfc.Luize:To snad nemyslíte vážně, dávat mu ty PRO. Copak jste zapomněli co tu ten člověk udělal. Měl by šoupat někde v rohu nohama a bejt rád, že si vůbec zahraje.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Shamino
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    437

    Odpověď: žadost o chh na furien

    Nikdy jsem s ním problém neměl a na furien by se admin hodil tak bych mu tu šanci dal.

  12. #12

    Odpověď: Re: Odpověď: žadost o chh na furien

    Citovat Původně založeno Frackore Zobrazit příspěvky
    Šanci adminovat tu měl, zahodil jí. Řekl bych že tu jsou lepší kandidáti než je on...

    E: Zapoměl jsem dopsat. Proti.
    Ano, zahodil jsem jí.V té době jsem měl problemy se školou, tak jsem musel něco udělat abych v tu dobu přestal hrát.Když jsem tu chtěl opět začít hrát tak jsem žadal o ub i když jsem neměl stejnou ip a mohl hrat na ns, ale i tak jsem se přiznal a neobchazel jako ostatní.Za to že ste mi nedali ban na ns to jste rozhodli vy.Což může poukázat alespon o nějakém charakteru člověka.Ano máš pravdu je tu lepší kandidát, ale i na něj by se něco našlo, ale to tu tahat nebudu.

    Ostatním děkuji za vyjádření.

  13. #13

    Odpověď: Re: Odpověď: žadost o chh na furien

    Citovat Původně založeno Frackore Zobrazit příspěvky
    Šanci adminovat tu měl, zahodil jí. Řekl bych že tu jsou lepší kandidáti než je on...

    E: Zapoměl jsem dopsat. Proti.
    Ja som napisal len to, co sa deje teraz, aky je, co robi, nie nanho hadzat spinu. Ano, spravil chybu, ale preto ho nemusime odsuzovat. Co robi a aky je teraz, je prospesnejsie.
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Odpověď: žadost o chh na furien

    Myslím, že zde je to rozhodnutí celkem podstatné u Kotla jestli bude ochoten mu obnovit práva. Já osobně se k jeho žádosti vyjádřím tak, že mu nedám ani pro ani proti. Má svoje mouchy ale i svoje kladné vlastnosti.
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  15. #15
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Re: Odpověď: žadost o chh na furien

    Citovat Původně založeno Frackore Zobrazit příspěvky
    Šanci adminovat tu měl, zahodil jí. Řekl bych že tu jsou lepší kandidáti než je on...

    E: Zapoměl jsem dopsat. Proti.
    Pokud ty kandidaty najdem, tak mu prava davat nemusim. Ten matros byl fakt silnej, ale asi uz ho nema.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •