Strana 16 z 35 PrvníPrvní ... 6141516171826 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 226 do 240 z 511

Téma: Změny na JailBreaku

  1. #226
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Změny na JailBreaku

    Navrhujem obmedzit spustenie prestrelky a schovky raz za tri kola. Predsalen je to mod a zaroven si dozorci nebudu moct pri prestrelke doplnit HP.

  2. #227
    Banned
    Datum registrace
    May 2011
    Příspěvky
    181

    Re: Změny na JailBreaku

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Navrhujem obmedzit spustenie prestrelky a schovky raz za tri kola. Predsalen je to mod a zaroven si dozorci nebudu moct pri prestrelke doplnit HP.

    Taky bych byl pro,protože potom je JB jak DM...

  3. #228
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Pokéball
    Příspěvky
    437

    Re: Změny na JailBreaku

    Spis classic

  4. #229
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Změny na JailBreaku

    Kotel prestrelku treba nejak upravit tak, aby sa nemohli brat zbrane, pretoze ked su na mape automaty a hra sa prestrelka trebars scouty, tak T si poberu karabiny a CT sa mozu schovat.

  5. #230
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Změny na JailBreaku

    Chtelo by to neco udelat s granatama, dneska jsem hodil granat v celach(nebudu rikat ze to nebylo umyslne) a samozrejme to zabilo asi 8 veznu. Pokud je to udelany tak naschval tak ok, jinak by to chtelo predelat. Jedinej negative ragoval a dal mi ban(at uz je to v pravidlech pro vezne nebo ne), tak to ma byt, ostatni jverim ze by ho endalii. Takze chvalim.

  6. #231
    Kotel
    Guest

    Re: Změny na JailBreaku

    Opraveno. Ban jsem zkratil. Jestli 1 granat zabil 8 veznu, tak je ale neco spatne.

  7. #232
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Změny na JailBreaku

    Vzdy, kdyz hodi T granat, tak to zrani i ostatni T. Taky se mi stalo, ze jsem hodil po dozorcich Hecko a knim pribehl T a zabil jsem i T ze..

  8. #233
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Změny na JailBreaku

    Ban si vubec resit nemusel, aspon je videt ze aspon nakej admin je k necemu, zbytek to ma jen aby to melo :P Tak to na me pusobi na vsech serverech.

  9. #234
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Změny na JailBreaku

    Dost casto se mi stava, ze mi da treba nekdo Volny den a ja o tom nevim. Je to tim, ze to na obrazovce rychle preblikne a ja sam na sebe nevidim jakou mam barvu. Chtelo by to tem co maj Volny den napsat nekde na obrazovku nebo tak neco. Taky se stava, ze kdyz je konec Volneho dne a ten co mel ten Volny den se zaradi k ostatnim veznum, tak kdyz na konci zustane, nemuze mit prani. A poprosim pridat to pravidlo o te zbrojnici. Muze dojit k tomu, ze hraci se budou vymlouvat, ze to neni v pravidlech. Staci tam jen napsat, ze Ct se smi pri hromadnem volnem dni pohybovat pouze ve zbrojnici a ct zone.

  10. #235

    Re: Změny na JailBreaku

    Kotle nešlo by to, když se dá /vd .. dáš 1 vd a zavře se ti to.. jestli by to nešlo nechat otevřené dokud to hráč sám nezavře..zbytečně to zdržuje když to musí furt psát a dávat zvlášť.

  11. #236
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Změny na JailBreaku

    Chtelo by to udelat menu pro Ct, ktere jim da na zacatku kola vzdy na vyber ze zbrani. Predejde se tim prehazovani zbranim a dalsim. Je to clekem potreba, protoze obcas jsou mapy, ve kterych mas celkem malo zbrani. Taky by bylo potreba dopsat par pravidel. Potom jeste upravit kolonku v amxmodmenu "tymovy hrac" tak, ze vzdy kdyz nekoho presunu, tak ho to automaticky zabije. Je to bugnute, takze to dela neplechu jak je to ted nastavene. V pravidlech jsem si vsimnul, ze uz je i "nahanacka/ovecky" nebo jak se tomu nadava. Chtelo by to udelat jako mod stejne jako schovka. Udelal bych to tak, ze by se zvysila gravitace a T by meli 10 sekund na utek. Ct je potom budou nahanet se stejnou gravitaci. Samozdrejme, ze vsichni bezezbrani. Mozna by chtelo dat i omezeni jit k CT. Mylsim to tak, ze nekdy je treba jeden clovek celej den u Ct.. takze se potom vsichni nemaji sanci prostridat. Taky by chtelo upravit to, ze posledni vezen, kdyz ma VD, tak mu nejde dat prani. Jeste by chtelo pridat "oznacovani venu". Treba kdyz se hraje fotbal, a jsou 4 vezni, tak aby 2 meli stejny skin a dalsi 2 take jiny.

  12. #237
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    696

    Re: Změny na JailBreaku

    A ešte ja osobne som zato, aby sa ten box dal zapnúť kedykoľvek. Pravdaže potom treba to, aby sa dal vypnúť.

  13. #238
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Změny na JailBreaku

    To, co pise BAWSON + Soccerjam plugin. negative s tvojim nazorom nesuhlasim, pretoze simon potom dava kazde kolo len box, pretoze sa inak nevie zbavit vaznov, co je uplna blbost. Este by som poprosil Kotla aby zvazil a pridal pravidla hier, ktore som pridal do "Pravidla", pretoze bez tych pravidiel vznikaju naozaj konflikty (hlavne pravidla hry "Simon").

  14. #239
    Kotel
    Guest

    Re: Změny na JailBreaku

    Jake konkretne tam chybi? Uz jsem to projizdel nekolikrat a vic jsem nenasel.

  15. #240
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Změny na JailBreaku

    Myslel som toto:
    _______________________________________
    SIMON
    PRINCIP HRY:
    Vsetky prikazy musia zacinat slovami "Simon hovori". Pokial prikazy zacinaju inymi slovami, tak ma vezen pravo nevykonavat ich.
    Hra na simona zacina slovami "Zahrame si simona" a konci slovami "Simon ukoncuje simona".
    PRAVIDLA HRY:
    Simon ma pravo premenovat simona na ine slovo.
    Simon nesmie pouzivat slova, ktore zneju podobne ako slovo simon, respektive slovo, na ktore bol simon premenovany.
    Pokial sa hra simon, prikaz musi zacinat slovami "Simon hovori". Pokial sa tak nestane, simon (pripadne CT) nema pravo zabit T.
    Pokial sa zacne hrat simon, prikazy a zakazy, ktore dal simon sa rusia v pripade, ze nepovedal "Simon hovori vsetky prikazy a zakazy platia."
    Po zacati a ukonceni simona sa rusia vsetky zakazy a prikazy, pokym nevyda simon povel na ich dodrzanie. (Po zacati - Simon hovori vsetky prikazy a zakazy platia, Po ukonceni - Vsetky prikazy a zakazy platia)

    PRVA A POSLEDNA REAKCIA
    PRINCIP HRY:
    Pri prvej reakcii bude zabity vezen, ktory vykona povel simona ako prvy. Pri poslednej reakcii bude zabity vezen, ktory vykona povel simona ako posledny. Pri prvej a poslednej reakcii budu zabiti vezni, ktori vykonali povel ako prvy a posledny.
    PRAVIDLA HRY:
    Pri tejto hre zabija iba simon. (pripadne moze dat CT povolenie na zabijanie veznov)
    Pri prvej a poslednej reakcii hrac nesmie robit ine veci ako tie, ktore nariadil simon.

    JANOSIK
    PRINCIP HRY:
    Jeden z vaznov, pripadne urceny dozorca, si cupne a ostatni vazni ho musia preskocit.
    PRAVIDLA HRY:
    Vazen ("Janosik"), ktory preskakuje cupiaceho vazna/dozorcu sa ho nesmie dotknut.
    Pri hre janosik nesmu dozorci ani ostatni vazni blokovat vaznov, ktory preskakuju.

    HLAVNE MESTA
    PRINCIP HRY:
    Simon polozi otazku na hlavne mesto isteho statu, pricom vyhrava, vacsinou, prvy vazen a ten ma pravo vybrat si (podla toho, co urci simon). Napr. ktoreho vazna ma zabit, atd..
    PRAVIDLA HRY:
    Hlavne mesto musi byt napisane gramaticky spravne a bez chyb, pricom sa nerataju skratky.
    Simon sa nesmie pytat na hlavne mesto, pricom nepozna odpoved.

    SPREJ LOGO
    PRINCIP HRY:
    Pri tejto hre vyhrava ten, kto umiestni sprej logo najvyssie na stenu. Simon moze vydat rozkaz, aby sprej logo umiestnili co najnizsie.
    PRAVIDLA HRY:
    Sprej loga musia byt original z hry CS 1.6.
    Sprej logo sa nesmie dotykat podlahy a musi byt viditelne cele
    Pokial nema vezen sprej logo, musi s tym oboznamit simona co najskor pri zacati hry.

    NAHANACKA (HNS, VLK A OVECKY)
    PRINCIP HRY:
    Simon urci jedneho vazna/dozorcu, ktory bude nahanat a zabijat ostatnych vaznov.
    PRAVIDLA HRY:
    Utekajuci vazni sa musia pohybovat len v zone, ktoru urci simon. Pokial nie je urcena zona, tak sa ma vazen pravo pohybovat vsade okrem CT zony.
    Vazen, ktory uteka sa nesmie branit.
    Pri tejto hre nesmie vazen/dozorca, ktory nahana pouzit zbrane.
    _______________________________________
    Proste pravidla hier, ktore by sa mali na jailbreaku dodrziavat. Na kazdom servery su pravidla z casti ine a vznikaju konflikty, samozrejme nevravim, ze tie pravidla maju byt take, ake som ich napisal, ale treba jednoducho urcit nejake jasne pravidla hier, ktore budu musiet hraci respektovat.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •