Strana 3 z 35 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 511

Téma: Změny na JailBreaku

  1. #31
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Změny na JailBreaku

    Najviac ma stve, ze Rixie tvrdi, ze ma pocuje a ostatni, co to hraju prvy krat a nevedia si dat ani hlasnejsie prichadzajuci zvuk hracov tvrdia, ze mi neni rozumiet. Na ostatne poznamky som si uz zvykol.. Rixie dufam ze tam budes castejsie, pretoze ked tam neni admin, co ovlada veci ohladom jailu, tak je tam strasny bordel.
    Nejake vychtavky pre Kotla:
    - Hracov, ktory su u CT niekedy automaticky prehodi k T
    - CT moze byt tolko, kolko T (Pricom na jailbreakoch to funguje tak, ze na 3 T prislucha 1 CT)
    - Simon ma na zaciatku stopy, to navrhujem zrusit a nastavit zapnutie a vypnutie stop pomocou prikazu /stopy
    Ak ma este nieco napadne, urcite napisem.
    EDIT: Zavazna chyba je, ze vzdy ked je hromadny Freeday (FD/VD) a skonci casomiera (00:00), tak si napriek tomu nikto nemoze zobrat simona a po minute - dvoch to vsetkych zabije.
    Naposledy upraveno grEy; 14-07-11 v 17:09.

  2. #32

    Re: Změny na JailBreaku

    http://www.cstrike.ro/downloads/file...rix_plugin.zip - Zde je na stažení matrix plugin (měl by to být on).

    EDIT: Nevšiml jsem si, že to nejde stáhnout ... Budu hledat dál
    Naposledy upraveno Rixie; 14-07-11 v 17:09.

  3. #33
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    NMnM
    Příspěvky
    490

    Re: Změny na JailBreaku

    Pridat auto rr na zacatku mapy

  4. #34
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Změny na JailBreaku

    Takze tu je dalsi balicek zmen. Zvuk uz jede jak ma, takze to je uz OK.
    Vymazat mapu jail_trapped. Jdou tam bugovat zbrane, takze ct muze mit u sebe treba 10 zbrani.
    Zvuky bych dal originalni, protoze pres tohle se moc neda slyset. Havne bych vypnul zvuk sireny, kterej po delsi dobe hrani dela spatne na palici.

    A chtel jsem se jeste zeptat, pokud udelam treba se smilem pravidla, tak dal by si je na server?

  5. #35
    Kotel
    Guest

    Re: Změny na JailBreaku

    Co myslis temi originalnimi zvuky? Pravidla nastavim podle hracu/adminu.

  6. #36
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Změny na JailBreaku

    Ty pravidla budes delat dlouho, ale jak chces :). No ted tam jsou JailBreak zvuky, ktere jsou tak idiotske, ze pres ne treba nejde slyset. Ja bych dal pryc ty ruce a misto toho normalne noze.. nebo najit jinej zvuk k tem rukam, kterej neni az zas tak moc nahlas. Taky je celkem blbe, ze bachař dostane headshot pravym a stale zije. Dal bych tam normalni damage... proste 2x pravym = kill.

  7. #37

    Re: Změny na JailBreaku

    Teď to chce hlavně simon menu a herní módy. Možná bych tam dal i jiné skiny věžnů, ti dozorci jsou dobří :).

  8. #38

    Re: Změny na JailBreaku

    Citovat Původně založeno BAWSON Zobrazit příspěvky
    Ty pravidla budes delat dlouho, ale jak chces :). No ted tam jsou JailBreak zvuky, ktere jsou tak idiotske, ze pres ne treba nejde slyset. Ja bych dal pryc ty ruce a misto toho normalne noze.. nebo najit jinej zvuk k tem rukam, kterej neni az zas tak moc nahlas. Taky je celkem blbe, ze bachař dostane headshot pravym a stale zije. Dal bych tam normalni damage... proste 2x pravym = kill.
    Normální damage? To je docela blbost, protože když se na tebe vrhne hromada vězňů při vzpouře tak pak nemáš šanci. A co se týče zvuků tak jsem plně spokojen ... Takhle to je na každém jailbreaku, na kterém jsem hrál :).

  9. #39
    Kotel
    Guest

    Re: Změny na JailBreaku

    Ja pravidla delat nemuzu, kdyz jsem to nikdy nehral. Proto jsem psal, ze si je udelate sami. To je myslim lepsi.

  10. #40
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Změny na JailBreaku

    BAWSON + Smile napiste pravidla a hodte ich sem, mozme podiskutovat, pomenit..

  11. #41
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Změny na JailBreaku

    Citovat Původně založeno Rixie Zobrazit příspěvky
    Normální damage? To je docela blbost, protože když se na tebe vrhne hromada vězňů při vzpouře tak pak nemáš šanci. A co se týče zvuků tak jsem plně spokojen ... Takhle to je na každém jailbreaku, na kterém jsem hrál :).
    Tyhle zvuky jsou pěkně nahovno, ale dobře, to je celkem jedno...Ale ten dmg bych stoprocentně dal normální, od toho je víc bachařů, ne jen jeden (a když není tak není), mají zbraně, takže vyhoda je stejně na jejich straně...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  12. #42
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Změny na JailBreaku

    A prave o to tu jde. My nechcem, aby tohle bylo jako dalsi gaYs.. ehm server. Ted kdyz tam hraju, tak vezni nevyhrajou ani jednou. Proc? Protoze prijdu k dozorci, jebnu ho po hlave a nic. To je trochu moc ne? Kdyz jsem hral Jail jeste na nejmenovanem portalu, tak tam byly jenom noze, normalni damage, normalni zvuky... ale nikomu to nevadilo a hralo tam plno lidi. Nejdrive to chce vyvazit tohle a potom az pridavat neco navic jako jsou mody atd. Taky by chtelo nejake vyvazeni teamu. Napriklad 4 bachari na 10 veznu.

  13. #43
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Změny na JailBreaku

    Toto mi pripada, ako keby ste nehrali jail. Tam ide aj o teamovu spolupracu a teda ked urobia vzburu vsetci vezni tak CT maju celkom malu sancu prezit. Normalny dmg by bol nepredstavitelny a skazil by hru.

  14. #44

    Re: Změny na JailBreaku

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Toto mi pripada, ako keby ste nehrali jail. Tam ide aj o teamovu spolupracu a teda ked urobia vzburu vsetci vezni tak CT maju celkom malu sancu prezit. Normalny dmg by bol nepredstavitelny a skazil by hru.
    Přesně tak ... :) A co se týče poměru dozorců ku vězňům tak ten bych dal 1:3.

  15. #45
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Změny na JailBreaku

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Toto mi pripada, ako keby ste nehrali jail. Tam ide aj o teamovu spolupracu a teda ked urobia vzburu vsetci vezni tak CT maju celkom malu sancu prezit. Normalny dmg by bol nepredstavitelny a skazil by hru.
    Tak já teda nevim, ale když mluvíš o spolupráci tak si představ situaci kde vězni jsou v cele, jeden bachař co dává příkazy je před celou a zbytek bachařů jsou někde na dostřel, na vyvýšenejch místech, vězni mužou udělat cokoliv a bachařům stačí jen fullautit a vězni mají jen malou šanci přežít...Normální dmg musí být...

    A ten poměr, nastavil bych tak 5 max 6 dozorců, podle počtu vězňů, ale víc ne...Protože když je na serveru 28 míst, v 6 to musí dát bachaři, 22 lidí...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •