Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Infekční granát

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele koNan
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Matrix
    Příspěvky
    534

    Infekční granát

    Hoj poslední dobou mi příjde dost špatně nastavený....příklad: mam třeba 35 armor a sem v grupě lidí a vletí tam inf a přežiju...no a minule sem měl 100 armor a byl sem na okraji té vlny (když vybuchne) a nakazilo mě to...sem nebyl ani v kempu ale lovil sem...chtělo by to rozdělit na určitý radius vybuchu a stupně...např: Dajme že ta vlna má 4 metry tak bych to udělal takhle:
    První stupeň by byl vedle granátu (epicentrum) až do 1 metru...šance na přežití s 100 armorem = 15%
    Druhý stupeň od 1 metru do 2 metrů....šance na přežití s 100 armorem = 33%
    Třetí stupeň od 2 do 3 metrů....šance na přežití s 100 armorem = 66%
    Čtvrtý stupeň od 3 do 4 (na okraji vlny)....šance na přežití s 100 armorem = 95%
    To by bylo k nastavení, ještě bych mu dal nějaký lepší efekt třeba že když vybuchne tak bude nějaký zelený záblesk a kouř (radiace) ...:)
    Naposledy upraveno koNan; 08-02-13 v 15:11.

  2. #2
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: Infekční granát

    Ked by si mal s 50 armorom sancu na prezitie 95% to by si musel mat so 100 100% sancu a to je myslim nanic... to by si tak ludia hned kupili armor a nikoho by zm nenakazili.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: Infekční granát

    Občas si zm zahraji a je nastaveno dobře tak, jak to je. Granáty jsou účinné, ale taky docela drahé. Pokud to chápu dobře, tak s 100 armorem by si měl teď mít šanci že přežiješ 66% +-, to je dost.

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele koNan
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Matrix
    Příspěvky
    534

    Odpověď: Re: Infekční granát

    Citovat Původně založeno [T]rey^^ Zobrazit příspěvky
    Ked by si mal s 50 armorom sancu na prezitie 95% to by si musel mat so 100 100% sancu a to je myslim nanic... to by si tak ludia hned kupili armor a nikoho by zm nenakazili.
    Tak místo 50 armor by musel být full aby to platilo jak sem to napsal...no editnu to

  5. #5

    Odpověď: Infekční granát

    Hm, mě prijde že ten infekčák je touhle dobou uplně k ničemu, dřív když měl učinek že nakazí všechny v okolí tak byla sranda, ale teď se stane malo kdy kdy zombie vyhrajou.

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele .slapa-notas
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    92

    Re: Odpověď: Infekční granát

    Citovat Původně založeno The meatfly Zobrazit příspěvky
    Hm, mě prijde že ten infekčák je touhle dobou uplně k ničemu, dřív když měl učinek že nakazí všechny v okolí tak byla sranda, ale teď se stane malo kdy kdy zombie vyhrajou.
    INF nehaj tak je to dobre tak ako to je ...

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele rIDer
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    272

    Re: Infekční granát

    Je pravda, že ten inf granát je poslední dobou neučinej. . Nemyslím si, že by se to mělo nějak upgradovat, jak píše konan.. to by to pak byla jen ztráta bodů za inf nade.. Už ted' je ta "33% menšina" zvýhodněná až až..

  8. #8
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    181

    Re: Infekční granát

    to spis aby ten inf. byl naopak vic uciny aby se zbytecne nevyhazovali body...

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    52

    Odpověď: Re: Infekční granát

    Citovat Původně založeno kalabi Zobrazit příspěvky
    to spis aby ten inf. byl naopak vic uciny aby se zbytecne nevyhazovali body...
    S tím docela souhlasím, většinou to hodím do kempu +- 7 lidí a nakazí to jednoho...no vyhozenejch 35 bodu do p****e

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele koNan
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Matrix
    Příspěvky
    534

    Odpověď: Re: Infekční granát

    Citovat Původně založeno JandyCZ Zobrazit příspěvky
    S tím docela souhlasím, většinou to hodím do kempu +- 7 lidí a nakazí to jednoho...no vyhozenejch 35 bodu do p****e
    Včera vletěl inf na 11 lidí a všeci dead...-_-...(9 armor) takže není zas tak slabej :D

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2012
    Příspěvky
    52

    Odpověď: Re: Infekční granát

    Citovat Původně založeno koNan Zobrazit příspěvky
    Včera vletěl inf na 11 lidí a všeci dead...-_-...(9 armor) takže není zas tak slabej :D
    No...já mám přece jenom smůlu.vždycky se oběví zombík metr odemě a já střílím jak k***t kolem sebe, páč vidím prd a někde kolem mě běha příšera -_- není to na ranu? :D

  12. #12
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    960

    Odpověď: Infekční granát

    No zombie servery hraju dost často a inf. granát je učinej až až jelikož mě nakazí skoro pokaždé :D 100% nakažení když nemáš armor a 67% když máš i 100 armor takto je to to dobré není třeba měnit.

  13. #13
    Pokročilý člen Avatar uživatele After =(^.^)=
    Datum registrace
    Nov 2012
    Příspěvky
    142

    Odpověď: Infekční granát

    Citovat Původně založeno Mr.Vikernes Zobrazit příspěvky
    No zombie servery hraju dost často a inf. granát je učinej až až jelikož mě nakazí skoro pokaždé :D 100% nakažení když nemáš armor a 67% když máš i 100 armor takto je to to dobré není třeba měnit.
    Tiez by som to nemenil lebo som v kempu napr. s 15 a hodia inf nakazi to 11 a uz to jede ja si vzdy dam armor na 100 a prezijem ale je to dobre tak ako to je.

    Jedna hlava jeden kill, žiadne AB iba skill.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •