Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 86

Téma: Pravidla

  1. #16
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Pravidla

    Tak fajn, ja len aby nevznikali zbytocne konflikty.

  2. #17
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: Pravidla

    Citovat Původně založeno SudHowen Zobrazit příspěvky
    12.AFK hráč se muže zabít po 1 minutě hry.
    Mělo by platit pravidlo, že AFK hráč by se měl zabít jen v případě pokud blokuje poslední přání anebo pokud se dělá AFK úmyslně, tak kick popřípadě ban.

  3. #18

    Re: Pravidla

    Citovat Původně založeno SudHowen Zobrazit příspěvky
    Pravidla na JailBreak
    PRO DOZORCE :

    1.Hru tvoří Simon,dává příkazy vězňům a dozorcům.Příkazy musí byt srozumitelné a přesné.Po smrti Simona příkazy jsou neplatné.
    2.Jenom Admin může zasáhnout do konání Simona.

    3.Simon si muže vymyslet druh hry který chce hrát nikdo mu do toho nesmi mluvit.

    4.Zákaz přehazováni zbraní ve zbrojnici.

    5.Zakaz team kill / Vozidlem,Výtahem apod..

    6.Když se neobjeví poslední přání automaticky dostává kill příští kolo Volný den.

    7.Dozorce si musí vzít Simona. (Kromě volných dní).

    8.Dozorce také musí poslouchat Simona a plnit jako rozkazy.

    9.Povinost dozorce je mít funkční mikrofon.

    10. Dozorci musí umožnit vězni PP-Poslední Přání ten si musí vybrat do 5 sekund potom Kill.

    11.Zabít vězně který neuposlechne příkazy,zákazy Simona.

    12.AFK hráč se muže zabít po 1 minutě hry.

    13.Hráč který se nebezpečně přiblíží. ( pod tímto přiblížením se myslí že když vězeň překročí 3 vedle sebe postavených hráčů od dozorce).


    PRO VĚZNĚ :
    1.Poslouchat Simona.

    2.Dodržovat si odstup od dozorců.


    3.Poslední vězeň si má právo vybrat poslední přání do 5 sekund. Po nevybrání ho mají právo dozorci zabít.


    4.Když není Simon nebo čas volného dnu, můžou vězni všude kromě těchto míst :

    -Zbrojnice +zákaz otevírat dveře do zbrojnice
    -šachty,šachtičky,minišachty
    -místo určené pro dozorce (to jsou tlačítka na otvíraní cel zapínaní atrakcí apod)


    5.zákaz používat věci pro dozorce (Všechny vozidla) Povolené jsou vozidla které jsou součástí atrakce (Vězeň s nimi nesmí opustit atrakci) a Další Tlačítka které slouží pro hru.

    6.Volný den konči :

    -Když se hráč s VD (Volný den) připojí do hry
    -Když uplyne čas VD,neplatí pro koupený VD (PP)
    -Když zůstane poslední vězeň a hráč s VD
    Aha, řekni mi proč tu dáváš pravidla z GS ? ...
    Naposledy upraveno Rixie; 15-07-11 v 15:38.

  4. #19
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Pravidla

    Citovat Původně založeno InVitro Zobrazit příspěvky
    Mělo by platit pravidlo, že AFK hráč by se měl zabít jen v případě pokud blokuje poslední přání anebo pokud se dělá AFK úmyslně, tak kick popřípadě ban.
    Ne, tohle pravidlo je dobrý, protože když je někdo afk v cele a ostatní už jsou v kleci, bachař dává příkazy a ten hráč se vrátí, tak prostě de, da bachařovi do zad a jede se...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  5. #20
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Pravidla

    1. Freekill/Freeattack je zakázaný
    2. Dozorce musí mít funkční mikrofón
    3. Strážný má právo zabít vězně, jestliže neposlouchá
    4. Při vzpouře musí strážný zabít všechny vězně, kteří se vzpoury zúčastnili
    5. CT musí do 1 minuty otevřít cely
    6. CT nemůže někomu dát bezdůvodně zbraň
    7. AFK hráči se musí zabít!!!
    8. Při hře Sajmon nemůžete používat slova jako (Simon, Sauron, Šimon atd.)
    9. CT ani T nesmí bugovat zbraně
    10. Na mapě platí to, že když vstoupíte do CT zóny, tak vás strážný zabije. Jako CT zóna se bere do úvahy zbrojnice, místnost kde se dobíjí HP a šachta, která vede do zbrojnice. Toto platí na každé mapě
    11. Vězeň nemůže stále mluvit do mikrofónu.
    12. Vězeň má právo zabít dozorce, kdy se mu bude chtít (výjimka je při Schovce a HnS)
    13. Když se přiblížíte k CT tak se nedivte, že vás zabijou (bere se to jako pokus o zabití)
    14. Hráč co dá běhěm hry Connect nebo Reconnect dostane Slay/Kill
    15. Teraci nesmi spolupracovat s CT a opacne. (Vyjimka: Posledni hrac co poslouchal, co ma dostat prani muze spolupracovat CTckama)
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  6. #21
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Pravidla

    Ked tu bude kazdy pisat svoje pravidla, tak sa nikam nedostaneme.

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: Pravidla

    jeste poreste adminy, zatim to nevypada ani na 3/24 hlidku..

  8. #23
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Pravidla

    Neboj sa, za chvilu bude naval ziadosti. Bude co zamietat. :)

  9. #24
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Pravidla

    Přesně..Jakmile se roznese, že Kotelna ma jail, snese se sem hromada přihlášek...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Pravidla

    mam to zkusit?

  11. #26
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Pravidla

    Vězeň nesmí zabít spoluvězně zbraní, to ti tam opět chybí greyi.
    Vězni můžou do zbrojnice, ale dostanou kill, od tebe to vyznělo jako by za to dostali ban.
    Hlavně zase nezačínej mít připomínky, nechceme tu přece žádnou hádku.

  12. #27
    Banned
    Datum registrace
    May 2011
    Příspěvky
    181

    Re: Pravidla

    Rixie dal jsem to tu proto že jsem tam hrál. Podle těchto pravidel tak mě napadlo že byste si stoho nějaké pravidlo vzali.
    Zato že ty jsi hraješ na poctivého hráča kotelny.. Já nemůžu.A x krát jsem tě tam viděl..A kdyby tě vyhodili z kotelny utíkal bys nato tvoje GAYSHITES žebrat o práva.. Kdo hraje kotelnu věčinou usoudí že je lepší jak **CENSORED****CENSORED****CENSORED****CENSORED**** CENSORED****CENSORED****CENSORED****CENSORED****CE NSORED** tak jako já.. Přesto když má někdo VIP a kamarády tak jsi pude rád zahrát na **CENSORED****CENSORED****CENSORED****CENSORED**** CENSORED****CENSORED****CENSORED****CENSORED****CE NSORED**. a Nevím proč jim tak říkate.. Oni proti vám nic nemají.. Mluví o Kotelně v dobrém...a Ne jak Kotelna GAYSHITES.
    Muj názor je že kotel ma servery udělané jednoduše a jsou super.. v Kvalitě a provedení lepší jak tvoje GAYSHITES. Jenom na GS se o něco víc uchytili hráči..Furien který udělal kotel. GS chválilo..Kotelnu hrám dobrý rok. **CENSORED****CENSORED****CENSORED****CENSORED**** CENSORED****CENSORED****CENSORED****CENSORED****CE NSORED** taky.. a Nedokazal jsem hraj jiný server než JB a Sniper War Mají to dost přehnané.. bohužel toto se libí asi víc lidem než servery normalní. a Věrím v to že pokuď udělá Kotel JailBreak taková jako Furien.Bude nucen udělat další JB. budeto strašný příval lidí.

  13. #28

    Re: Pravidla

    Ano, já tomu rozumím ... Taky jsem u nich asi půl roku hrál JB, ale řekni, proč sem dáváš jejich pravidla, když tady vymýšlíme "vlastní"? Já proti GS taky nic nemám, potkal jsem tam pár super lidí. Gayshites tomu říkám od té doby, co jsem se doslechl, že dwandy okradl hráče o peníze (tohle nevím, jestli je tak úplně pravda, takže nemůžu soudit) a taky že za peníze nabírá adminy. Proč bych tam měl žebrat o práva? I kdybych neměl práva tady, pořád bych tu hrál. Nemusím je mít, ale když tímto způsobem můžu portálu pomáhat tak jsem rád ;). Na poctivého hráče kotelny si nehraju, sice hraju jenom tady, ale pokud sis nevšiml tak GAYSHITES tomu tady říkají všichni.

    EDIT: Nechci tu zakládat 10-ti stránkový flame. Chápu, že si tímto chtěl jen pomoct, takže se ti omlouvám.
    Naposledy upraveno Rixie; 15-07-11 v 15:40.

  14. #29
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Pravidla

    Larodar: Mas pravdu. Ja som hodil pravidla veznice a serveru do jedneho vreca. Treba to samozrejme rozdelit (pravidla veznice musi dodrziavat vezen, inak ma kill a pravidla serveru musia dodrziavat samozrejme vseci, inak kick/ban)

  15. #30
    Banned
    Datum registrace
    May 2011
    Příspěvky
    181

    Re: Pravidla

    Tak to máš špatné informace. Todle Nikdy Dwandy naudělal. Navíc on ani nenabíra Nové adminy. To ďelá Server Admin.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •