Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: cache_free not allocated

  1. #1

    cache_free not allocated

    Často mi padá CS na Zm s touto hláškou cache_free not allocated nejdřiv jsem si myslel, že to je počítačem, ale dělá mi to i na druhém PC tak nevim. Už se někdo z vás s tím setkal?

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: cache_free not allocated

    Aj mne to robi (vcera mi to zacalo). Tiez neviem, co s tym je.

  3. #3

    Re: cache_free not allocated

    Dnes mi to taky dělá, výhradně na ZM serveru. Už dříve jsem s tím míval problém, myslel jsem, že se mi přehřívá grafárna, obvykle jsem povypínal souběžně spuštěné programy. Dnes to nepomohlo a padalo to dál... na w3ulti se mi to ještě nestalo

    Tipuju problém v nějakém přenastavení překreslování entit... mám grafárnu od ATI, jaké máte vy ostatní?

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: cache_free not allocated

    Neviem, asi tiez ATI. Kedysi davnejsie ( asi pol roka dozadu ) to tiez robievalo a potom to prestalo.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: cache_free not allocated

    Světe div se. Na zombie je extrémní počet neoriginálních modelů, entit a bůh ví co čeho. Mě se to taky časem stávalo.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  6. #6

    Re: cache_free not allocated

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Světe div se. Na zombie je extrémní počet neoriginálních modelů, entit a bůh ví co čeho. Mě se to taky časem stávalo.
    Vzhledem k tomu, že včera tento problém shazoval CSko každé kolo, tak by možná bylo na místě některé z těch neoriginálních modelů, entit, a bůhvíčeho odstranit...

    Hm napadá mě jedna věc, včera jsem si kvůli jailbreaku zapínal příjem mikrofonu (voice_enable 1), že by to byla pověstná poslední kapka? Bylo by to dost logické, že by mi CSko spadlo v momentě, kdy se někdo ze ZM pokusí něco říct do mikrofonu. Otestuju to...

    EDIT: Server je plný, nejsem VIP, kašlu na to. Jestli to bude padat dál, tak na ZM přestávám chodit
    EDIT2: Přenastavení nepomohlo. Už nevím co mám dělat, aby to nepadalo. Bye, bye ZM...
    Naposledy upraveno chmod a+x /bin/laden; 15-07-11 v 11:07.

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: cache_free not allocated

    Ja hravam teraz zombie3. Kotel to nastavil perfektne, je to ovela zazivnejsie ako klasicky zombie. :)

  8. #8

    Re: cache_free not allocated

    grafárnou to neni na jedný mam obyčejnou v notebooku ati na PC mam velmi dobrou nvidia a dělá to na obou. V configu žádná cache není takže třebas nastavit větší pamět pro cache nejde. Fakt nevim co s tim, ale už mě to začíná drbat.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 15-07-11 v 10:38.

  9. #9
    Kotel
    Guest

    Re: cache_free not allocated

    Problem muze byt na nejakych mapach, kde jsou tuny modelu navic. Uz na klasickej mape je to jen tak tak na limitu. A to hraci chteji pridavat dalsi veci. Muzu omezit zvuky specialnich zombie u tanka, neviditelky, smokera. Zrusit čáry za kulkama.

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: cache_free not allocated

    Ono neviem ci to bude tym, pretoze mne to uz 2-3 mesiace nepadlo a asi pred tyzdnom mi to raz padlo, a pokial si nic nemenil, tak by to nemalo byt tym. Nerobi tam zlobu nejaky specificky typ modelu/zvuku?

  11. #11

    Re: cache_free not allocated

    Jako fakt netuším hodně se mi to stává na zm toronto V2 a tam myslím snad ani modely nejsou.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •