Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 33

Téma: zneuzivanie adminskych prav

  1. #16

    Re: zneuzivanie adminskych prav

    special offer for Boxolop:


  2. #17
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2011
    Příspěvky
    113

    Re: zneuzivanie adminskych prav

    to ma byt urazka alebo iba for?

  3. #18

    Re: zneuzivanie adminskych prav

    Je to narážka na tvou inteligenci jak jsem pochopil. Tady se mi omlouváš a na serveru hned jak se objevíš mi nadáváš.... prostě si to přehnal, tvou omluvu nepřijímám unban nebude.

  4. #19

    Re: zneuzivanie adminskych prav

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Je to narážka na tvou inteligenci jak jsem pochopil. Tady se mi omlouváš a na serveru hned jak se objevíš mi nadáváš.... prostě si to přehnal, tvou omluvu nepřijímám unban nebude.
    Pochopils správně :-)

  5. #20
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    173

    Re: zneuzivanie adminskych prav

    Jedna rada :).Vyser sa na CSko a uc sa gramatiku!:)) A neries to uz tu tolko stalo sa to co sa stalo,ale uz to nevratis,tak na to kasli :)

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: zneuzivanie adminskych prav

    Boxolov :D Tak jako já se ti nedivím, mět mg a bz jednu za měsíc, tak by mě to také naštvalo :D :D

  7. #22
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Pokéball
    Příspěvky
    437

    Re: zneuzivanie adminskych prav

    kup si vip chod tam kazdy den a budes mir MG a BZ denne :D
    Naposledy upraveno Ryukyza; 31-07-11 v 09:06.

  8. #23
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2011
    Příspěvky
    113

    Re: zneuzivanie adminskych prav

    omg CHARTU si riadny tupec pocuvaj.ja mam vip uz asi polroka omg.radsej sa do toho nemiesaj tak isto aj 3k a jerry omg podle sebe soudim tebe ze ano

  9. #24
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: zneuzivanie adminskych prav

    Vsadim, ze to byla zmena na jeho mapu. Ruku na srdce, kdyby virgin mel full vybavu a dobre skore a nekdo mu zmenil mapu to by si libit nenechal, a mezi nama kdyz jsem hral hojne zm on taky nadaval hracum, jenze to omlouval tim ze ma pravdu. :D

  10. #25
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: zneuzivanie adminskych prav

    Souhlasim ale stím, že by ho nezabilo, kdyby počkal se změnou do konce mapy...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  11. #26

    Re: zneuzivanie adminskych prav

    Citovat Původně založeno Pavucina Zobrazit příspěvky
    Vsadim, ze to byla zmena na jeho mapu. Ruku na srdce, kdyby virgin mel full vybavu a dobre skore a nekdo mu zmenil mapu to by si libit nenechal, a mezi nama kdyz jsem hral hojne zm on taky nadaval hracum, jenze to omlouval tim ze ma pravdu. :D
    Ty tvý trapný ubohosti nekončí - To už jsi se tu jednou roztahoval že nadávám lidem a pak jsi prošel celý dva měsíce v chat logu a našel jsi pěkný hovno. Ty tvý blbý kecy. Stejně tak blbý uražený kecy jako že na kotelnu už nechodíš a že to je moje vina a pak se stačilo podle steam id kouknout do chat logů a zjistit, že sis jen změnil přezdívku a kotelnu navštěvuješ dál.
    Si ubohej trapák nic víc.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 31-07-11 v 09:03.

  12. #27
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Pokéball
    Příspěvky
    437

    Re: zneuzivanie adminskych prav

    Citovat Původně založeno boxolop Zobrazit příspěvky
    omg CHARTU si riadny tupec
    Ty mi budes rikat tupec :DDD. Tvoj nazor ma ani nezajima...

  13. #28
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: zneuzivanie adminskych prav

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Ty tvý trapný ubohosti nekončí - To už jsi se tu jednou roztahoval že nadávám lidem a pak jsi prošel celý dva měsíce v chat logu a našel jsi pěkný hovno. Ty tvý blbý kecy. Stejně tak blbý uražený kecy jako že na kotelnu už nechodíš a že to je moje vina a pak se stačilo podle steam id kouknout do chat logů a zjistit, že sis jen změnil přezdívku a kotelnu navštěvuješ dál.
    Si ubohej trapák nic víc.
    Kdyz jsem s tebou hral, tak jsi tem hracum nadaval, to je i dokazany, akorat si to omlouval tim ze narazis na jejich inteligenci nebo cosi. To ze jsem 3 mesice nehral, jsem nikde nepsal ze je to kvuli tobe. Jediny co jsem napsal stim ze za to do jiste miry muzes se tyka zm, ze tak jak si to dostrkal ty, tak me ta hra proste nebavi. Nerikam ze jsem behem tech 3 mesicu nebyl ani jednou na kotelne.
    Ale kdyz tu pises ohledne ty zmeny nicku, taky jsem mozna si zmenil nick kdyz jsem se sel podivat, ale rozhodne jsem tu nebyl denne, ani obcas, proste pocitam 2x az 3x za cele tři mesíce, takze mi ty jeden frajere ukaz kde jsem si zmenil prezdivku a navstevoval jsem kotelnu dál. Tohle nemas sanci uhrat, zase kecas jako obvykle.
    Jsem jeden z par lidi, kteri si proste nenechaji od tebe vymluvit diru do hlavy a to te evidentne dost sere :P

    EDIT: Jeste me napadla moznost, ze obcas hral bracha s nickem Kubik, ale rozhodne to nebylo ze steamu. Takze to dokaz jak jsem sem chodil pravidelne. Tvoje vyhoda je ze to lidi prejdou ze kecas az se ti prasi od huby
    Naposledy upraveno Pavucina; 31-07-11 v 18:13.

  14. #29

    Re: zneuzivanie adminskych prav

    JJ prostě pavucina nikdy nic nedoloží nikdy nic nedokáže jen trapný řeci, obvinování bla bla bla. Ony tě ty lži vždycky doběhnou. Vždycky něco tvrdíš že to v záznamu z chatu je a pak to hledáš a hledáš a když to nenajdeš vymyslíš si něco jinýho a pak to zas hledáš a hledáš a furt nic.

    A to s tim uraženym jako že na kotelnu nechodíš a pak se zjistilo že jsi jen změnil nick na najakýho tondu bylo moc smutný pro tebe :). No je mi tě líto. Ale pokud si budeš jako vždy jen vymejšlet je to ještě dobrý.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 31-07-11 v 19:11.

  15. #30
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2011
    Příspěvky
    113

    Re: zneuzivanie adminskych prav

    pavucina a noxyna ma pravdu.virgins mohol si pockat a ak by si mal naozaj full vybavu a nebol by si zm tak by si nemenil mapu.ale uz to neriesme prisiel som o 2 tyzdne hrania a vip ale uz sa to neda vratit spet

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •