Strana 2 z 8 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 112

Téma: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

  1. #16
    Kotel
    Guest

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Tak jo. Za kazdy zasah lidi dostava zombie 10 exp. Body se uz nedaji koupit. Zombie muze kupovat veci za body i za exp. Pokud ma dostatek exp, koupi se vec za exp, jinak za body. Cena za exp = cena za body * 50

  2. #17
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Ako to myslis cena za body * 50? Ved predtym bolo 10 bodov za 1000exp, takze sialenstvo, ktore stoji 20 bodov by malo stat 2000exp. Alebo je to takto a zle som pochopil tomu * 50?
    EDIT: Upravil by si toho frosta?
    Naposledy upraveno grEy; 22-07-11 v 11:43.

  3. #18
    Kotel
    Guest

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Silenstvi za 20 bodu stoji 20*50 = 1000 exp. Nakazeni ve frostu by bylo nevyvazene. Zatim zmrazeni snizi armor o 10. Lov se musi resit jinak.

  4. #19

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Lov už není takový problém jako dřív a ted když je cena broučků za 1000 xp tak bude ještě menším problémem. Já na lovce klidně koupim dvě sady a nebudu určitě sám. To snížení na 70 bodu je taky plus proti lovům lidi ted nebudou kupovat houfně kamarádům mg a bz, ale budou více šetřit. XP za hity do soupeře určitě super.
    Celkem vítám po dlouhé době sérii rozumných a dobrých vylepšení. Je vidět, že pokud si o tom popovídáme, ve více lidech, že dokážeme najít společnou reč pro úpravy a tak by to mělo být i do budoucna.

    O jednu změnu bych ale přeci jen poprosil. Ta časová doba, po kterou nejde použít frost a napalm je příliš dlouhá. Maximálně by měla být ta délka do 8 sekund ne více prostě proto, že slabší hráči nedokáží přežít a jsou příliš často zombie, což by je od hry určitě odradilo.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 22-07-11 v 12:53.

  5. #20
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Co nastavit to tak, aby po 8 sekundach mohli granaty hadzat len ti, co nemaju bazooku? Neodradzalo by to slabsich hracov a silnejsim by to snad tak nevadilo.

  6. #21
    BUBEN
    Guest

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Já bych to dal jak na bazuku tak minigun. Myslím si, že to stejně moc nepomůže. Pokud mám B tak mě je nějaký frost volný.

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Teraz som tam bol pozriet tie veci za zm, silenstvi 1000 XP ? To bude super masakr :). Ten napad s autosilenstvim je dobrej mne sa to tam pacilo ked to tam bolo. Bola aspon zabava i kdyz som bol zm aj ja nekdy. Tieto zmeny su urcite dobre ale taky by som uvital toho Frosta, protilatku, a vicenasobnu aby tam bolo aspon tych 5 ludi na vicenasobnej. Mne osobne bavi hrat vic zm ako ludi protoze za ludi je to nuda ked je tam nekto ako Virgins alebo grEy sa bijete o score. A Virgins, lovit sa bude vzdy, jednou sa s tym zacalo uz to nikdy neskonci. Ten Frost pokial ludia nebudu vychadzat za LM tak im nic neudela tak nevidim problem kto by potom siel lovit musel by byt blazon. A navise vesta by sa dala kupovat aj tak. Len by ste to mohly skratit na 2 sekundy to zmrazenie.

  8. #23
    BUBEN
    Guest

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Já bych zrychlil boomra. Je asi nejpomalejší zm a mnohdy se asi nedostane před kemp kvůli málo HP. Dále bych vrátil 1 bod za oslepení 2 hráčů. To by hodně pomohlo proti lovu.

  9. #24

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Na zm je chyba, nakazil jsem asi 8 lidi a stále si nemůzu dat anti! Prosím o rychlou opravu

  10. #25
    BUBEN
    Guest

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Tak si chvíli zahraješ za zm, to ti prospěje ..xD

  11. #26

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    ne kvuli me trubko :)

  12. #27
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    225

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Vsimli jste si ze, kazda uprava je 10x prisnejsi nez by clovek chtel ? :D

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    No, bol som na zombie. Je to tam super :) ZM vyhrali kazde kolo ktore som siel za zm, taky som si vsimol ze hraci davali sialenstva dost casto to ich asi nutia tie XP. Kedze ich teraz nemozu premienat davaju silenstvi, inf, broukov a tak dal. Hra bola asi tak (nebol tam ziadny skusenejsi hrac ) kazde kolo vyhrali zm pokial som sa nerozhodol ze ostanem za cloveka ako nahle som bol clovek ako keby sa to nehybe. Nakazenych bolo asi 15 zm a nic viac ked som bol ja furt vyhravali zm. Az tam pojde nekto skuseny napiste mi to niekde, chcem ist skusit silu zm ked tam bude nekto skuseny aby som vedel posudit ci sme zombie nedali moc velku vyhodu.

  14. #29
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Treba zdvojnasobit cenu veci za exp pre zombie, toto je fakt moc lacne.

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: Zmeny tykajuce sa Zombie 1/2

    Tak zober si ze 70 b som nasporil do 20 s. Ak by sa XP sporili tak isto rychlo tak ok zdvojnasobte to ale nesporia. Nasporit XP je tazke nakazit nekoho alebo nechat do seba strielat hodinu. Pak je konec mapy a nemas nic. Podla mna tie XP su teraz v pohode. Rikam musim to vyskusat pri skill hracovy a to autosilnestvi uvazujte :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •