Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 46 do 60 z 90

Téma: Pár návrhů na změnu

  1. #46
    Ex-admin Avatar uživatele Krispo
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    990

    Re: Pár návrhů na změnu

    teď při skončení kola nefunguje amx a turbo

    EDIT: hned nato byl rr serveru a porad nefunguje
    Naposledy upraveno Krispo; 27-10-11 v 20:22.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  2. #47
    Kotel
    Guest

    Re: Pár návrhů na změnu

    Uz by melo byt vse ok. Lagy zpusobovalo nekonecno set_task.

  3. #48
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mr. Spoon
    Datum registrace
    Feb 2011
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    123

    Re: Pár návrhů na změnu

    Bylo by dobré dát tam ochranu proti střílení do brány z větší vzdálenosti - většinou to bývá do prázdné. Už moc cs nehraju (kvůli studiu), ale pro lepší hratelnost by to bylo lepší.
    Virgins pod jakým nickem hraješ sj? V dobách, kdy jsem to ještě pravidelně hrál, jsem tě tam spatřil jen jednou. Takže to komentuješ zpovzdálí aniž bys věděl, jak to tam vypadá nebo jak se to tam odehrává?

  4. #49

    Re: Pár návrhů na změnu

    Virgins pod jakým nickem hraješ sj?
    :) To bys chtěl vědět vid :P
    Normálně pod svym, někdy pod cizim. Hrál jsem dřív ted je to slabší takže to že se nepotkáváme není zas takový překvapení. Pokud si tam zahraju jednou za den a náhodou tam nejsi není taková náhoda.

    @sena ano zmiňuješ legendární německej server a možná on se stal inspirací pro klasické publik, kdy je omezen hunt, kdy je 10ti levelové nastavení, protože to lépe odpovídá délce hry. Většina lidí při pětilevelovém nastavení už po chvíli nemá co kupovat protože maj vytůněno max. Právě proto se stahujou na kotelnu skvělý hráči, protože tohle nastavení vyhovuje velké většině. Nechci se vracet do dob kdy byl hunt a jen proto že omezení na hunt není v orig nastavení stejně jako levely. Proč ti nevadí omezení huntu i když v základní hře není? Protože je dobré že? No a i delší hra na 30 kol má svoje výhody. Takže nemůžeš jen tak něco schválit co se ti hodi a něco neschválit a použít na to slova "Tohle neni v základním nastavení".

    Je to publik, dle německýho vzoru toho vzniklo dost a právem je to totiž nejlepší nastavení jaký je. Tedy z mého pohledu jsem nikde lepší nenašel a pro kotelnu chci to nejlepší.

  5. #50
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    17

    Re: Pár návrhů na změnu

    virgins, neplanujem sa tu hadat a vnasat nervozitu, nema to zmysel... vsetko co napisem je len cisto vyjadrenie mojho osobneho nazoru podlozeneho praxou

    neviem kedy si zacal hrat, ale povodne bolo nastavenie skillov na 5 levelov a 15 golov... zvysok boli zasahy do pluginu... a ten lvl 5 mal urcite opodstatnenie... rozpisem to na skilloch

    stamina - najdolezitejsia zmena pri zmene na lvl 10 nastala tu. Alien co je v pokutovom uzemi supera ma zabranit, aby hraci druheho teamu s loptou pobehovali po brankovisku. Kym bol lvl 5 max, hraca s loptou to automaticky zabilo, teraz sa moze dostat pomaly az do brany bez toho, aby ho alien zabil. Toto je uz privelky zasah, a neviem ci to nemali nejak inak poriesene na tom nemeckom serveri, uz sa presne nepamatam

    strength - s lvl 10 ked ti zacnem kopat do branky, tak nebudes nadseny, tomu ver ;)... mozeme niekedy vyskusat

    agility - ok, ako komu vyhovuje, pri lvl 10 je to uz dost rychle... ked vsak pride hrac ktory to nevie hrat nema sancu sa presadit voci lepsim a vytunenym hracom

    dexternity - tu nie je co dodat, tymto sa hra nezmeni

    disarm - tu by som to pomenoval asi tak, ze kazde seknutie hracom co ma lvl 10 tak oberie druheho hraca o loptu, pripadne mu zoberie noz na nie najkratsiu dobu... podla mna je to prehnany ten lvl 10 aj pri tomto skille

    co sa tyka huntu, tak nevravim ze tam nechcem mat antihunt... ten link s pluginom ktory som poslal obsahuje antihunt, takze v tom nevidim ziadny problem... a zase ako vravim, do tohto pluginu museli byt spravene zasahy, aby boli skilly po level 10... nejaku tu dobu som sa venoval soccerjamu, nejake servery som aj viedol/vlastnil/pomahal pri ich tvorbe, takze mam urcite skusenosti a znalosti z danej oblasti...

    a nakoniec, nevravim ze dobri hraci to nemozu dohnat, ked pridu v polke hry, skor ti zvysni si vobec nezahraju, pretoze to nevedia hrat a ani skilly nemaju na takej urovni ako ti lepsi... preto zastavam lvl 5 max... to ze dobri hraci maju pri lvl 5 max skor nazbierane vsetky skilly neznamena, ze tam nebudu chodit ;)... ako som uz raz spomenul, hodina na hru je priliz vela, preto zastavam tych 15 golov... takze necham na vasom zvazeni

    inak poznal si nejake sk/cz kvalitne servery? musim ti povedat, ze kedysi boli a vsetky mali lvl 5 max a 15 golov (niektore 20)

    p.s. pri tom dohanani skillov maju problem aj lepsi hraci pokial su dobri hraci na serveri, lebo sa nemaju sancu dostat k lopte ;) ...
    Naposledy upraveno Sena; 28-10-11 v 00:52.

  6. #51

    Re: Pár návrhů na změnu

    Je to tak jak píšu. I Counter strike je v originále nastavenej jinak přesto jsou servery, kde se omezuje awp, FF je jinej počet kol a určitě jinej počet hráčů.
    Takhle jak to je to určitě vyhovuje většině.

    Jinak s tim STR máš pravdu level 10 je šílený já si nekupuju víc jak 3 protože pak se blbě přihrává.
    To ostatní si může koupit každej a disarm 10 neřeš, když máš disarm nižší třebas 7 tak každý seknutí není odebrání míče. To platí jen disarm 10 vs disarm 0. Takže hráči se učej si kupovat všechno.

    Jiný servery už nekoukám když chci si zahrát hraju už jen u nás. Takže samozřejmě některý nový budou mít klasický standart nastavení, který se vymejšlelo před sto lety. Pro mě je důležitý že kotelna přitahuje skvělý hráče a že se vracej to je svym způsobem známka o tom jak dobře to je nastavený.

  7. #52
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    17

    Re: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno 72 Virgins Zobrazit příspěvky
    Pro mě je důležitý že kotelna přitahuje skvělý hráče a že se vracej to je svym způsobem známka o tom jak dobře to je nastavený.
    skor o tom ako je zalostne malo soccerjam serverov v sucasnosti :D...

    ok to je vsetko z mojej strany, vyjadril som svoj nazor a chcel som aby ste si ho precitali... dufal som, ze si to precita viac ludi, uvidime casom... lebo takto stojime len ty so svojim nazorom proti mne s mojim a je mi jasne ze za tychto okolnosti sa nic menit nebude

  8. #53
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mr. Spoon
    Datum registrace
    Feb 2011
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    123

    Re: Pár návrhů na změnu

    Souhlasím ve všech bodech se Senou. To, že se tam objeví 3-5 hráčů ze zahraničí, co to hrají pravidelně oproti tomu, že od nás se na tomhle serveru moc lidí nezachytí, když nemají šanci chytit někoho s dvojnásobnou rychlostí..

  9. #54

    Re: Pár návrhů na změnu

    A to je právě to jak uvažujete na rychlosti prostě nezáleží. Máš přihrát dřív, než se k tobě někdo přiblíží pak ti míč nesebere. Když přihraješ a ten druhej taky přihraje je vysoká šance že dáte gol a když ho dáte oba máte xp a jste k tomu rychlejšímu blíž. Ty bys asi byl nejradši přišel na server hned dostal 16000xp aby ses nemusel snažit a bylo by všechno OK že :).


    To že přijdeš do rozehraný hry je kolikrát to nejlepší co tě může potkat, jsi pomalejší tak o to musíš líp a přesněji přihrávat taky to musí bejt včas. Nemachrovat a hrát teamově tak se vyhrávaj zápasy.


    Tenhle systém by se dal uplatnit kdekoliv třeba při zombie lidi by si mohli stěžovat, že přijdou v půlce kdy maj hráči vytůněný zombíky nebo už si ušetřili na miniguna a že to chci taky. I u klasickýcho CS by se stejnej postup dal uplatnit, že ostatní si měli čas ušetřit na guny.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 29-10-11 v 00:22.

  10. #55
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mr. Spoon
    Datum registrace
    Feb 2011
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    123

    Re: Pár návrhů na změnu

    Já, osobně, nemám problém se zachytit ve hře. Ale proč furt zastupuješ jenom skilly?! Jak se to mají naučit ti, co tam přijdou poprvé? Zase jim napíšeš 20-ti řádkový návod? Kdo by to četl? Na ten server se vracejí jen, jak říkáš 3-5 hráčů ze zahraničí a pár těch, co to umí z Č&S.

    Aha, takže je jedno jestli jdeš 2 m/s nebo 4 m/s.. Vždycky dojdeš do cíle.. Zajímavá teorie...

  11. #56
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    17

    Re: Pár návrhů na změnu

    Teraz co ste robili nejake zmeny na serveri, tak je tu jeden dalsi bug... po pripojeni na server normalne hrac dostane 100 expov za kazdy doteraz streleny gol, teraz mi ich zrazu nepripisuje... toto by sa malo odstranit teda urcite, lebo potom su uz hraci uplne bez sance ;)

    edit: ok takze vec sa ma nasledovne... pred cca este 2 dnami sa na serveri hralo vyborne, neviem co si spravil kotel, ci si vtedy dal odvtedy iny plugin ci co... ak mozem poziadat, daj prosim ten plugin ktory som ti poslal a uprav tam skilly po level 10 max, ak chcete aby to tu zostalo... ten plugin, ktory je tam teraz (neviem isto, ci je to pluginom alebo nie):

    1) neprida expy ked pride hrac neskor na server
    2) ludia sa velmi casto stazuju ze su bez noza... toto sa stavalo pri soccerjam pluginoch obcas, ale nemoze to byt tak caste ako pisu hraci
    3) subjektivny pocit mam taky, ze sa sprava trosku divne ten server podla toho co mam skusenosti so soccerjamom... myslim rychlosti hracov, sila kopu lopty a pod... a nie je to tym ze je nastavene po level 10 max... so silou 0 s turbom strelim tak silno, co nie je mozne za normalnych okolnosti...

    preto by som poprosil zvazit tento navrh a prerobit ten plugin, link ktoreho je tu niekde (myslim strana 3)....

    Dik
    Naposledy upraveno Sena; 29-10-11 v 22:13.

  12. #57
    Ex-admin Avatar uživatele Krispo
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    990

    Re: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno Sena Zobrazit příspěvky
    1) neprida expy ked pride hrac neskor na server
    to je pravda (hodně špatná věc)
    Citovat Původně založeno Sena Zobrazit příspěvky
    2) ludia sa velmi casto stazuju ze su bez noza... toto sa stavalo pri soccerjam pluginoch obcas, ale nemoze to byt tak caste ako pisu hraci
    Jakmile vezmeš míč nůž automaticky dostaneš (dobře vymyšlené kotle)
    Citovat Původně založeno Sena Zobrazit příspěvky
    3) subjektivny pocit mam taky, ze sa sprava trosku divne ten server podla toho co mam skusenosti so soccerjamom... myslim rychlosti hracov, sila kopu lopty a pod... a nie je to tym ze je nastavene po level 10 max... so silou 0 s turbom strelim tak silno, co nie je mozne za normalnych okolnosti...
    Rychlost hračů je správně nastavená, síla kopu s turbem je stejná jako předtím, řekl bych že v pořádku.

    EDIT: to střílení s turbem vypadá že je nějak větší (silnější) ale to se dá opravit jedině jiným pluginem.
    Naposledy upraveno Krispo; 30-10-11 v 00:49.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  13. #58
    Kotel
    Guest

    Re: Pár návrhů na změnu

    Ted by melo vse fungovat. Exp za pozdejsi pripojeni jsem zvysil na 200 * pocet golu, ale pak muze mit nekdo vic, nez kdyz by normalne hral. Damage maskotu jsem zvysil.
    K puvodnimu pluginu se rozhodne vracet nebudu, protoze nesmirne zatezuje server a vsechny funkce jsou zastarale.

  14. #59

    Re: Pár návrhů na změnu

    S Těmahle změny bych souhlasil je to supr napad... :) ale sere mě jak ty kkti běhaj za brankou a čekaj až ti před bránkou chcípnou ...:D

  15. #60
    Ex-admin Avatar uživatele Krispo
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    990

    Re: Pár návrhů na změnu

    teď se tam hraje výborně, jen se objevil další bug, mě to dělalo každé kolo, a viděl sem že i jednomu z tymu, po gole (restartu kola) vsichni utekli a ja mel jakože delsi freezetime, když už byla většina v pulce mě to řeklo "Go Go Go" a pak sem se mohl rozběhnout.

    ale jinak dobrá práce!! :-)

    EDIT: dělá to 8/10 hráčům. asi nastavit freezetime 0
    Naposledy upraveno Krispo; 30-10-11 v 14:23.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •