Strana 5 z 6 PrvníPrvní ... 3456 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 61 do 75 z 90

Téma: Pár návrhů na změnu

  1. #61
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    17

    Re: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Exp za pozdejsi pripojeni jsem zvysil na 200 * pocet golu, ale pak muze mit nekdo vic, nez kdyz by normalne hral. Damage maskotu jsem zvysil.
    K puvodnimu pluginu se rozhodne vracet nebudu, protoze nesmirne zatezuje server a vsechny funkce jsou zastarale.
    200 expov je dobre, co sa tyka aliena, mozno stacilo aby si zvysil damage ked ma hrac v brankovisku loptu...

    ako vravi krispo, treba zrusit mp_freezetime... a krispo, robi to kazdemu, akurat ked pustis turbo, tak ta to pusti a mozes bezat

    Je mi teda luto, ze ho tam nemienis dat no. Na tomto soccerjam serveri totiz pozorujem par veci ktore su odlisne a pokial je nastaveny sv_maxspeed na 999 a sv_airaccelerate na 100, tak potom bude problem asi najskor v sj plugine. Tak tu su problemy ktore vidim pri hrani na tomto serveri :D... (su to osobne pocity pri porovnani hrania na inych serveroch s tymto)

    1) po spawne hraca sa mi zda, ze aj hrac s plnou agility ako keby ju vobec nemal... ked uz pusti turbo/pripadne skoci ten dlhy skok, tak potom sa rychlost hraca zrazu zvysi

    2) ta sila kopu je na tomto plugine fakt nepochopitelna. Za normalnych okolnosti (na serveroch ktore poznam/som poznal) strela s turbom zvysi trochu silu strely, no tu je to nepomerne

    + ako som uz raz spomenul nejaky divny pocit mam pri hre na tomto serveri :(

    A chcel by som sa spytat... co znamena prosim ta, ze vsetky funkcie su tam zastarale? Lebo akosi mi to nejde do hlavy. Plugin ktory som ti poslal je na oficialnom soccerjam vlakne na alliedmods net. Taktiez to uz nie je ten prapovodny plugin.... Inak tento soccerjam plugin mas potom odkial to by ma ozaj zaujimalo :D... Si ho niekde nasiel na nete ci si ho ty nejak prerabal?
    Naposledy upraveno Sena; 30-10-11 v 16:20.

  2. #62
    Ex-admin Avatar uživatele Krispo
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    990

    Re: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno Sena Zobrazit příspěvky
    ako vravi krispo, treba zrusit mp_freezetime... a krispo, robi to kazdemu, akurat ked pustis turbo, tak ta to pusti a mozes bezat
    taky jsem zjistil

    Citovat Původně založeno Sena Zobrazit příspěvky
    1) po spawne hraca sa mi zda, ze aj hrac s plnou agility ako keby ju vobec nemal... ked uz pusti turbo/pripadne skoci ten dlhy skok, tak potom sa rychlost hraca zrazu zvysi
    To je tím freezetimem


    Citovat Původně založeno Sena Zobrazit příspěvky
    A chcel by som sa spytat... co znamena prosim ta, ze vsetky funkcie su tam zastarale? Lebo akosi mi to nejde do hlavy. Plugin ktory som ti poslal je na oficialnom soccerjam vlakne na alliedmods net. Tento soccerjam plugin mas potom odkial to by ma ozaj zaujimalo :D... Si ho niekde nasiel na nete ci si ho ty nejak prerabal?
    například někdo udělal SJ plugin, řekněme že ten je na serveru...a o par měsíců/let někdo udělal nový plugin a lepší funkce. Tak bych to řekl já
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  3. #63
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    17

    Re: Pár návrhů na změnu

    nemyslim ze freezetime je zodpovedne za tu rychlost... a tiez isto nie za tu divnu silu strely...+ ako vravim, trochu nezvycajne sa tu hra (rychlost behu, sila strely)... a rad by som bol, keby sa mi k tomu vyjadril radsej kotel, co mal na mysli

  4. #64
    Ex-admin Avatar uživatele Krispo
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    990

    Re: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno Sena Zobrazit příspěvky
    a tiez isto nie za tu divnu silu strely
    já sem mluvil jenom k tomu spawnu, né ke střílení

    Citovat Původně založeno Sena Zobrazit příspěvky
    nejake servery som aj viedol/vlastnil/pomahal pri ich tvorbe, takze mam urcite skusenosti a znalosti z danej oblasti...
    Když si už nějaké SJ servery vlastnil nebo pomáhal při tvorbě, tak by si taky mohl vědět čím to je, že to bez turba na str 0 střílí tak moc?

    A to že se ti tu hraje divně si psal už hodněkrát, nemusíš to pořád psát, sme si toho vědomi.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  5. #65
    Kotel
    Guest

    Re: Pár návrhů na změnu

    Zkusim porovnat, v cem je rozdil.

  6. #66
    Ex-admin Avatar uživatele Krispo
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    990

    Re: Pár návrhů na změnu

    Dnes v 18:20 server spadl, nějakou dobu se na něj nešlo připojit, nikdo tam nebyl a psalo že je server plný. Když už se někdo připojil tak nefungovalo Turbo a práva.

    A po každém respawnu je nějaká špatná rychlost, až po skočení LJ je rychlost normální, nebo použití turba.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #67
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    17

    Re: Pár návrhů na změnu

    jo v tomto ma krispo pravdu, po kazdom respawne je zla rychlost... ale myslim ze sa neopravi po lj ale po pusteni turba...

    a este jedna vec je na serveri co mi prekaza... vseobecne nemam rad hats, takze ak by sa zrusili bol by som rad, ak ich tam chcete mat, tak osobne sa vyjadrujem proti sombreru, nakolko nic nie je vidno cez to... ked hrac stoji v brane a postavi sa pred neho hrac so sombrerom nema sancu to chytit (a okrem toho mne kedysi na serveri kvoli tomu pluginu klesli fps, ked som ho tam skusil dat... mozno by nebolo odveci to odstranit, lebo fps nie su nic moc reku :) )

    a este jedna vec mi chyba v poslednej dobe na serveri, pritomnost admina :) ... krispo prestal chodit a uz tam nie je ziadny admin zrazu...

    dikes

  8. #68
    Ex-admin Avatar uživatele Krispo
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    990

    Re: Pár návrhů na změnu

    Posledních 14 dní sem neměl skoro žádný čas, navíc mě zlobí PC... ale nebojte, teď už bude času dost :-), jinak ty hats, snizujou FPS o dost, ale zase rozeznáš hráče, a víš komu přihrávat.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  9. #69
    Kotel
    Guest

    Re: Pár návrhů na změnu

    Ted by mela byt rychlost v poradku.

  10. #70
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    17

    Re: Pár návrhů na změnu

    cauko, tak sa opat ozyvam po dlhsom case :)

    vidim ze ste pridali nejake nove mapy - zatial som hral asi 2 minuty len jednu z nich sj_wisla_krakow ... musim povedat ze farby su tam otrasne, strasne to taha oci. Co sa tyka vseobecne novych map, neviem co vas viedlo k tomuto kroku, nakolko server bol pravidelne plny (osobne zastavam nazor aby sa hrala len mapa soccerjam, v tomto mode ide o futbal, nie o to ako vyzeraju mapy...) Takze dufam, ze to este prehodnotite (ak chcete, pozrite sa na konkurencne ns servery, kde sa hraju rozne mapy, ziadny nema taku navstevnost ako mala doteraz kotelna)

    No a co sa tyka tych novych skinov, co su spomenute v druhej teme... pokial nepoklesnu fps tak mi je to jedno ci pribudnu, mozno to bude pekne ozivenie... ak by vsak poklesli, vyjadrujem sa jednoznacne proti :). Uz kvoli fps sa predsa rusili aj hats na tomto serveri

    edit: soccerjam_galactic - neda sa kopnut lopta
    sj_wisla_krakow - hraci si boli schopni kupit zbrane (mam taky pocit)

    vysledok: server prazdny :)

    fakt by som bol rad, keby sa vsetko vratilo do starych kolaji
    Naposledy upraveno Sena; 25-02-12 v 14:26.

  11. #71
    Kotel
    Guest

    Re: Pár návrhů na změnu

    Zkusil bych nechat mapu sj_trix_zone. Da se tam prihrat o stenu.

  12. #72
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    17

    Re: Pár návrhů na změnu

    uvital by som zakazanie developer 1, nakolko standardne byva zakazany... a zacina na server chodit jeden "namysleny" dan co mi vravel ze ma 400 fps a vyrazne vidno toto zvyhodnenie voci ostatnym hracom

  13. #73
    Ex-admin Avatar uživatele Krispo
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    990

    Re: Pár návrhů na změnu

    1. Developer určitě zakázat běhají tam lidi i ze 400 fps viz demo
    2. zvýšit sloty serveru na 11 (10 + 1) teď se hraje 4 na 5.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  14. #74
    Kotel
    Guest

    Re: Pár návrhů na změnu

    Bude opraveno zítra ráno.

  15. #75
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    17

    Re: Pár návrhů na změnu

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Bude opraveno zítra ráno.
    ked budes mat cas, fakt sa na to pozri prosim ta... inak este jedna vec, pridal si tam teraz 2 mapy sj_trix_zone a sj_danger_final... osobne som proti tymto mapam...

    Neviem teda co je tvojim cielom, ci to, aby harci trenovali nejake triky, alebo aby sa tam hralo, ale podla mna trenovanie trikov odradza hracov od toho aby zotrvali na serveri, pretoze ten kto si ich trenuje tak ma stale loptu a robi s nou blbosti a vobec mu nejde o to, aby sa hral soccerjam

    Na mape sj_danger_final niektori hraci behaju po trbibunach, robia boosty z tribun atd (ovela viac ako na mape soccerjam) + vyuzivaju prekazky ktore su v ceste aby ich ini nemohli zabit... z tohto dovodu preferujem mapu soccerjam, kde je ozaj priestor na to, aby sa super dostal k hracovi s loptou

    sj_trix_zone je zase dost mala mapa + niektorych velmi laka zase ta tribuna + moznost obist cele ihrisko vrchom (po tom chodniku so zabradlim) kde sa zase nema nik moznost dostat k hracovi s loptou (pretoze do tych miest sa da dostat len z 2 stran - spoza branky CT a T...)

    myslim ze doteraz neboli ziadne problemy s tym, ze tam bola len mapa soccerjam, preto osobne hlasujem len za tu jedinu mapu... pripadne ked nejaky admin chce aby sa raz za cas hralo aj nieco ine nech to zmeni sam a nie nech sa striedaju tieto 3 mapy cez mapcycle

    dik

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •