Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 47

Téma: Sluchatka

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Sluchatka

    Ahoj, prosil bych o pomoc, nedavno jsem u lolko rozdrbal svoje sluchatka ( utekla mi ashe na pentu..) :D
    Melo by to byt v cene kolem 2000 Kc a mely by byt jen pro hranni Cs 1.6 premyslel jsem o steelech - http://sluchatka.heureka.cz/steelser...ikace/#section
    Ale jelikoz jsem se uz od zacatku skoly specializoval spise na software nez na hardware tak se radsi necham poradit od zkusenych hracu a od lidi co se v hardwaru vyznaji, ty 2k to muze preshanout tak do 300, vic se mi do toho davat nechce, predem diky.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*



    Re: Sluchatka

    Já mam ty steelseries sibera v2 a jsem s nima totálně spokojenej. Jsou pohodlný, mic funguje dobře (klidně ti něco půjdu říct na ts), zvuk taky dobrej. Jediný jejich mínus asi je to, že celkem slyšíš bordel co se děje okolo tebe.
    Jinak pokud nějak netoužíš po těch CS:GO sluchátkách, tak např. tady máš jen bílé o 300 levnější. http://www.czc.cz/steelseries-siberi.../67261/produkt

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: Sluchatka

    Jestli to chceš jen na hraní cs, potažmo her, nemusíš jít až do 2 000,-. Dají se koupit pro tyhle účely i za polovinu. Chtěl jsem ti doporučit, které mám já, ale jak to tak vypadá nikde je už nemají. Zajímavé, je to tak max 5 roků starý model. Kdyby si je ale našel, tak popřemýšlej. Obklopí celé uši, netlačí, pohodlně měkké a na cs dostačující (však víš jaké s nima dávám hlavy ).

    http://www.alza.cz/creative-hs-980-d129338.htm
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Re: Sluchatka

    Citovat Původně založeno Bezdak Zobrazit příspěvky
    Já mam ty steelseries sibera v2 a jsem s nima totálně spokojenej. Jsou pohodlný, mic funguje dobře (klidně ti něco půjdu říct na ts), zvuk taky dobrej. Jediný jejich mínus asi je to, že celkem slyšíš bordel co se děje okolo tebe.
    Jinak pokud nějak netoužíš po těch CS:GO sluchátkách, tak např. tady máš jen bílé o 300 levnější. http://www.czc.cz/steelseries-siberi.../67261/produkt
    Citovat Původně založeno 3necky Zobrazit příspěvky
    Jestli to chceš jen na hraní cs, potažmo her, nemusíš jít až do 2 000,-. Dají se koupit pro tyhle účely i za polovinu. Chtěl jsem ti doporučit, které mám já, ale jak to tak vypadá nikde je už nemají. Zajímavé, je to tak max 5 roků starý model. Kdyby si je ale našel, tak popřemýšlej. Obklopí celé uši, netlačí, pohodlně měkké a na cs dostačující (však víš jaké s nima dávám hlavy ).

    http://www.alza.cz/creative-hs-980-d129338.htm
    Na fatality jsem taky koukal, právě z minulých příspěvků co se sluchadel týče..ale nazaujali mě tak, jako ty steelky, vím že je tam dobrej zvuk a še na pohodu ale jak jsem psal, když je to můj jedinej koníček, tak do toho chci investovat..
    fck, Bezďáku, tak znova, jezdím se školou na různé turnaje a tak chci i aby nějak vypadali a ty CS se mi celkem dost líbí, ty sibery v2 jsem taky viděl ale nenašel jsem tam napsáno že jsou zvukotěsné, takže jsem na ně moc nekoukal..
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*



    Re: Sluchatka

    Však ty sluchátka co jsem sem dal odkaz jsou ty samé jako ty co si tu dával ty, akorát ty tam máš ty barvičky.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Sluchatka

    Maji jinej popis :D ale to bude asi obchodem, asi si je koupim, ted hraju na reprakach a celej byt se otrasa, takze potrebuju neco rychle, taky se mii celkem libi tak poruchovost 9.4% a samozrejme zaruka 2 roky takze to by bylo asi v pohode, jestli sem nekdo nenapise nakou jinou pecku tak je pozejtri beru; to mi ma prijit vyplata, takze napohodu :) kdyby mel nekdo dalsi napad, urcite piste, zatim diky.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele D!!!!n3r [MaMLas] :x
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Košice/ Slovensko
    Příspěvky
    698


    Re: Sluchatka

    Nepoznáte nejake dobré a lacné asi tak do 35€ aj s Mikrofonom?

  8. #8
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Sluchatka

    Citovat Původně založeno D!!!!n3r [MaMLas] :x Zobrazit příspěvky
    Nepoznáte nejake dobré a lacné asi tak do 35€ aj s Mikrofonom?
    http://sluchadla.heureka.sk/creative...FUUV3godRBIAEg

    K tým SS. Dosť sa mi na nich nepáči ten vzhľad. Sú zbytočne veľké podla mňa a vyzerajú jak antény nejakého ufóna. Hlavne tie ohnuté dráty nad hlavou. Strašne sa mi nepáčia.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    161


    Odpověď: Re: Sluchatka

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    http://sluchadla.heureka.sk/creative...FUUV3godRBIAEg

    K tým SS. Dosť sa mi na nich nepáči ten vzhľad. Sú zbytočne veľké podla mňa a vyzerajú jak antény nejakého ufóna. Hlavne tie ohnuté dráty nad hlavou. Strašne sa mi nepáčia.
    Po dvou letech se samy od sebe začaly kroutit kabely až do tý míry, že se vrchní vrstva láme, nejdou narovnat, furt se kroutí a místy už blbne i kontakt kvůli tomu.

  10. #10
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: Sluchatka

    Nač tak drahá sluchátka ? Já mám sluchátka od Hamy za 249,- z Euronicsu na Budějovický a jsem za ně rád :D


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Sluchatka

    Ano a koukni se jakej mas pomer killu a umrti, jak rikam, je to muj jedinej konicek, tak proc do toho nevrazit nakej peniz..

    Karlosi, myslis ty steelky nebo creativky?
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  12. #12
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: Sluchatka

    To tolik záleží abych slyšel ty kroky ? Jako já je slyším dobře, ale nikdy přesně nepoznám kde protivník je :D


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Sluchatka

    To je hned po aimu ta nejdulezitejsi vec, ty tam poletis pres mapu jak letadlo, po ceste sejmes 2 no brainery, ja te uz s tima sluchatkama budu slyset od tvyho spawnu a proste si na tebe pockam, dostanes jednicku a jdes dal, driv jsem hral bez soundu, mel jsem pomer mezi killama 1:1 ted asi rok hraju jen se soundama a mam 3.5 killu na 1 smrt, proc myslis ze vsichni pro hraci maji neustale nasazene sluchatka? Pro paradu? Ty sluchatka je dulezity mit na stereo, levou pravou stranu, taky se mi obcas stalo ze jsem je omylem prehodil a slysel jsem hrace na leve strane a pritom byli na prave :D ale taky je to jen o cviku, kdyz poznas dobre mapu tak je soundovani lehke..
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  14. #14
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    Odpověď: Sluchatka

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    Ahoj, prosil bych o pomoc, nedavno jsem u lolko rozdrbal svoje sluchatka ( utekla mi ashe na pentu..) :D
    Melo by to byt v cene kolem 2000 Kc a mely by byt jen pro hranni Cs 1.6 premyslel jsem o steelech - http://sluchatka.heureka.cz/steelser...ikace/#section
    Ale jelikoz jsem se uz od zacatku skoly specializoval spise na software nez na hardware tak se radsi necham poradit od zkusenych hracu a od lidi co se v hardwaru vyznaji, ty 2k to muze preshanout tak do 300, vic se mi do toho davat nechce, predem diky.
    Pokud ti tedy nevadi vyssi cena a chces kvalitu, kup treba tyto: http://www.alfacomp.cz/php/product.p...008501N0UU1ECH
    Nebo tady mas SS 7H. Ja osobne mam starsi verzi 5H a nemuzu si stezovat. http://www.alfacomp.cz/php/product.p...008501N0UU1V0H
    Ja bych ted sel asi do tech Asusu, mas k nim i hodne dobrou zvukovku.

  15. #15


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Sluchatka

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    To je hned po aimu ta nejdulezitejsi vec, ty tam poletis pres mapu jak letadlo, po ceste sejmes 2 no brainery, ja te uz s tima sluchatkama budu slyset od tvyho spawnu a proste si na tebe pockam, dostanes jednicku a jdes dal, driv jsem hral bez soundu, mel jsem pomer mezi killama 1:1 ted asi rok hraju jen se soundama a mam 3.5 killu na 1 smrt, proc myslis ze vsichni pro hraci maji neustale nasazene sluchatka? Pro paradu? Ty sluchatka je dulezity mit na stereo, levou pravou stranu, taky se mi obcas stalo ze jsem je omylem prehodil a slysel jsem hrace na leve strane a pritom byli na prave :D ale taky je to jen o cviku, kdyz poznas dobre mapu tak je soundovani lehke..
    LOL... uz ses jak ty frajeri z zadosti o unban. V CSku mas rozdeleny zony podle zvuku, takze neni zadna sance slyset treba na d2 ze spawnu na spawn, nebo z A do kat, tady nejses v GOcku.

    Ja osobne sem zvukove nepoznal rozdil mezi Fatalitama a Siberiema, vyjdou skoro na stejno, akorat sou Siberie dvakrat drazsi. Kazdopadne jestli do toho chces investovat fakt co nejvic, kup 7H nebo ten Asus od apache, nebo este koukni po nejakych Sennheiserech, osobne bych bral 7H, kdybych se do toho rozhodnul vrazit tolik. Jestli min, tak 5H nebo ty Siberie no. Vicemene ti tohle poradej vsude ale sou to vyhozeny prachy podle me. Na ten pub a par cw/mixu eventuelne competitivu v GO mi ty Fatality bohate stacej... zadnej raketovej boost skillu s koupenim sluchatek rozhodne necekej a uz vubec to neni druha nejdulezitejsi vec po aimu mit nejaky za dva tisice, kdyz ti stacej obycejny za sedm set. ;p

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •