Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 47

Téma: Sluchatka

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Sluchatka

    Flashi, o tom spawni jsem si delal srandu :D vim ze jsou kroky slyset jen na urcenou vzdalenost, tohle jsem myslel ironicky, myslel jsem to tak ze kdyz proste celou cestu tak uz ho slyssim a presne vim kde je..

    Kouknu na ty 5H nebo asus, pisu z mobilu tak to tu nebudu cist..
    A nerikam ze je dulezity mit co nejdrazsi sluchatka ale rekni popravde, naky sileny geniusy za 250 nebo siberky za 2k, kde je vse lip slyset, v tich geniusech musi byt uplne plechovej zvuk, navic kdyz mi napise ze je slysi ale stejne nevi kde je, tak co jsem k tomu mel napsat? Nejdulezitejsi faktory jssou v Csku podle me mozek, aim a zvuk a jak rikam, je to muj jedinej konicek, mysku mam od razeru spolu s klavesnici a ted uz jsem nevedel co s tema sluchatkama, tak jsem napsal o moc vetsi skill necekam, myslim si ze nehraju spatne a pomalu ty 4 killi na smrt mi staci..nic velkyho necekam, mohl bys mi jeste prosim poslat odkaz na ty 7H?
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  2. #17


    Re: Sluchatka

    7h http://www.alza.cz/steelseries-7h-d264304.htm

    Precti si, co sem psal znovu... ja sem Siberie neporovnaval se sluchatkama z LIDLu, co tam maj zabaleny v pytliku a stojej dve stovky, to ani nahodou. Porovnaval sem to s Fatalitama za sedm set, to je rozdil .) sam rikam, ze sem proste nepoznal ve zvuku zadnej rozdil, aspon pri hrani ne.

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Sluchatka

    hele, ty by i možná šli, nevypadají špatně ani po popisu, tak teď mám asi novýho leadera.
    Jinak já nepsal nic že si to o těch 250 Kč psal ty ale bylo to na Voluma, který psal že má sluchátka za 250 Kč a proto jsem napsal že já ho s timhle uslyšim přes celou mapu, ty si předtím nepochopil tu ironii v tom ale díky, takže zatím vítězí ty 7h
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  4. #19
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    Odpověď: Sluchatka

    Ber 7H, ja bych do nich sel, kdyby se mi posrali moje 5H :)

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Sluchatka

    Hele, asi fakt jo, zejtra je objednam ;)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  6. #21
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Sluchatka

    Ako celkove sluchátka nad 500 Kč hore sú na porovnatelnej úrovni. Pod 500 je tiež počuť kroky, ale rozdiel počut a "počuť". Na Teacoch za 300 som tiež počul zvuky, ale nedali sa presne určiť kde. Fatal1ty za 800 už je niečo iné. Ale už som to písal tuším na starom fóre. Pochybujem, že na sluchátkach za 800 a za 3000 je priamo úmerná kvalita zvuku k cene. Jednoducho tam platíš za značku, pozlátený konektor a podobné drobnosti. Ak by mi tieto odišli, skôr by som si hľadal sluchátka podľa konfortu na hlave. Lebo môžeš mať sluchátka za 10 000, ale keď ti nesedia na gebuli, tak sú viac otravné než užitočné. To len tak všeobecne...
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  7. #22
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    192


    Re: Sluchatka

    Já jsem si koupil asus vulcan pro a jsem hodně spokojenej. Zvuk je perfektní a božsky tlumí okolní zvuky.Koupil jsem je za 1959kč.

  8. #23
    Expert člen Avatar uživatele caHor
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Snina, Slovensko
    Příspěvky
    463


    Re: Odpověď: Sluchatka

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    To je hned po aimu ta nejdulezitejsi vec, ty tam poletis pres mapu jak letadlo, po ceste sejmes 2 no brainery, ja te uz s tima sluchatkama budu slyset od tvyho spawnu a proste si na tebe pockam, dostanes jednicku a jdes dal, driv jsem hral bez soundu, mel jsem pomer mezi killama 1:1 ted asi rok hraju jen se soundama a mam 3.5 killu na 1 smrt, proc myslis ze vsichni pro hraci maji neustale nasazene sluchatka? Pro paradu? Ty sluchatka je dulezity mit na stereo, levou pravou stranu, taky se mi obcas stalo ze jsem je omylem prehodil a slysel jsem hrace na leve strane a pritom byli na prave :D ale taky je to jen o cviku, kdyz poznas dobre mapu tak je soundovani lehke..
    Ako to prestaviť? Vedel by si mi poradiť? Dosť ma štve keď počujem hráča ísť z predu, a nakoniec ma dá knifom do chrbta... Ako trochu som si zvykol, niekedy sa pozriem spravne, no častejšie sa mu otočím chrbtom...

  9. #24
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    26


    Odpověď: Sluchatka

    7H sú kvlaitné ja ich mam tiež a som spokojný za ne.

  10. #25
    Expert člen Avatar uživatele koNan
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Matrix
    Příspěvky
    534


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Sluchatka

    kupte si zesilovač a pořadne bedny a uděláte lip :D....sluchatka nenahradi tu chvíli kdy vybuchne granat nebo někdo střelí z bazuky a začne se vám třepat stůl -_-

  11. #26

  12. #27
    Expert člen Avatar uživatele koNan
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Matrix
    Příspěvky
    534


    Odpověď: Sluchatka

    jenom tak na okraj mi zvuk zařizuje tohle :D
    zesilovač+mixak
    2 subwoofery (1200W & 800W)
    par menšich beden z domaciho kina
    2 bedny z hifi věže
    No tedka to ještě doplním 4 bednama do každeho rohu pokoja a lepšim zesakem....
    //Má to luxusní a mrtě čistý zvuk aj při plném výkonu :)....
    Naposledy upraveno koNan; 19-03-13 v 15:28.

  13. #28
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*



    Re: Odpověď: Sluchatka

    Citovat Původně založeno koNan Zobrazit příspěvky
    jenom tak na okraj mi zvuk zařizuje tohle :D
    zesilovač+mixak
    2 subwoofery (1200W & 800W)
    par menšich beden z domaciho kina
    2 bedny z hifi věže
    No tedka to ještě doplním 4 bednama do každeho rohu pokoja a lepšim zesakem....
    Sousedi tě asi mají rádi že?

  14. #29
    Expert člen Avatar uživatele koNan
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Matrix
    Příspěvky
    534


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Re: Odpověď: Sluchatka

    Citovat Původně založeno Bezdak Zobrazit příspěvky
    Sousedi tě asi mají rádi že?
    Nemáme sousedy...(naštěstí)

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105


    Odpověď: Sluchatka

    Jeste mi ve skole ukazoval typek od razeru myslim ze se jmenovaly orca, on je ma a prinesl mi je do skoly, taky nevypadaly spatne i ze zvukove stranky, co myslite?
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •