Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 32

Téma: Neochotní admini!-STÍŽNOST-

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2013
    Příspěvky
    97

    Neochotní admini!-STÍŽNOST-

    Ahojte,takže asi takhle včera jsem sem dal ZLOBU jak má Autoduck hack,nikdo neodepsal!Takže píšu přez "!" asi 3x-4x a nikdo nepřišel!Zrušit toto uplně.Máte u mě dislike!

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    26

    Odpověď: Neochotní admini!-STÍŽNOST-

    Aj ja keď napíšem cez "!" "na globalko" tak nik nepríde. Už ma to celkom štve lebo môj komp je celkom pomalý a vždy musím otvoriť steam a nejakému adminovi napísať na steame. Podľa mňa admini ignorujú "!" ale nemali by. Ja by som chcel aby sa admini na to viac kukali a chodili na server keď niekto napíše na globalko. Adminou je predsa veľa takže by s tým nemal byť problém ale ako vidím tak asi je.

  3. #3
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Re: Neochotní admini!-STÍŽNOST-

    Admini to většinou ignorují protože jim tam spousta hráčů píše nesmysli apod. Ani se jim nedivím že už na hlášení nechodí..

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Ejo
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    435

    *VIP*

    Re: Neochotní admini!-STÍŽNOST-

    Comu sa divite?..Je podla vas toto normalne? A pritom admin na servery bol!
    11:33
    dust2 FU! sry ale mam uz nervy, ziadny admin ho uz 3 hodiny neriesi
    11:32
    dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
    11:32
    dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
    11:32
    dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
    11:32
    dust2 warle ja ho tocil par desitek minut z5, nic jsemm nenasel
    11:31
    dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
    11:31
    dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
    11:31
    dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
    11:31
    dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
    11:31
    dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
    11:31
    dust2 matis tocim, nechcem odplasit cheatera
    11:31
    sh2 .Speedy Slip Darkmaster ma ab
    11:31
    Classic Giussepe jzs, matis dej mu ban
    11:31
    dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
    11:31
    dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
    11:31
    dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
    11:31
    dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
    11:31
    dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
    11:31
    dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
    11:31
    sh2 .Speedy Slip damrmaster ma ab
    11:30
    dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
    11:30
    dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
    11:30
    dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
    11:30
    dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
    11:30
    dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
    11:30
    dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
    11:30
    dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
    11:30
    dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
    11:30
    dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!
    11:30
    dust2 FU! Saj Fiksn vam tu uz 3 hodiny beha s WH!!!

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Hol
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Uh. Hradiště
    Příspěvky
    888

    Odpověď: Neochotní admini!-STÍŽNOST-

    Ne kazdy online admin rozumi prave tomu serveru, na kterem je cheater! Ne kazdy admin je zrovna volny...
    Je to jen hra a cokoliv jiného má větší váhu.
    "Kotel"

  6. #6

    Odpověď: Neochotní admini!-STÍŽNOST-

    Já jsem zatím spokejený, například před chvilkou jsem hrál na CoD, kde měl hráč na mém podezření WH, tak jsem to napsal přes "!". Asi po chvilce hraní se na obrazovce ukázalo, že má perma. A navíc, jak už někdo píše nademnou, musí to být zpráva, která má hlavu a patu. Když tam napíšete nějakou blbost jako například , co tu kdysi bylo z JB ,,Hřáč xxx je u ct a je u t". Tak je potom jasné, že se ti admini chytnou za hlavu a raději nikam nechodí :D. A navíc i oni mají svůj osobní život, nemohou být všude. No a pak je možné, že admin přišel, ale žádný hack nezaznamenal :).

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Neochotní admini!-STÍŽNOST-

    ted jsem měl o víkendu celkem volno, tak jsem dost hrál, a vždycky když přišlo hlasení tak jsme se dohodli a někdo na něj šel.
    z toho co pises - autoduck hack, predpokládám, že to byl nakej hns nebo bunnyhop server,coz jsou zrovna dost osobitý mody kterym z admin tymu rozumi maximalně tak 5 adminů a pokud z nich ani jeden nebyl online, tak se nediv ze tam nikdo nešel, kdyz tomu nerozumí.

  8. #8
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142

    Odpověď: Neochotní admini!-STÍŽNOST-

    tolko retardov tam pise (viz prvych 2), sa ani necudujem ze nepridu.

  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele DelteN
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Deltenova ríša zázrakov
    Příspěvky
    877

    Odpověď: Neochotní admini!-STÍŽNOST-

    No každý admin memusí mať na to čas a čo ja som videl.. Píšu tam absolútne kktiny... do správ cez ! Nedivím sa že admini ani niekedy nechodia.. Ale skôr si myslím že buď tam nemajú práva alebo nemajú čas... Aj keď nechápem načo píšu 10 hráči cez ! keď stačí ísť na pár minut do spectu spraviť demo nahlásiť a je po cheaterovy... (teda ak má nejaké tie cheaty).

  10. #10
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Odpověď: Neochotní admini!-STÍŽNOST-

    Já tedy nevím, ale pokaždé když jsem na serverech a chodí hlášení, tak vždy na to hlášení někdo jde. Jenže, přesně jak někdo píše, je to i tom, jak to hlášení je podáno a bohužel 3 z 5 hlášeních bývají nesmysly. Hlášení typu ,,kkt mě dal přes bednu" a pod. - no na ty asi opravdu nikdo nepříjde. Kolikrát jsem na serverech pozdě do noci a chodí hlášení ze serverů, který vůbec neznám a nemám na ně ani práva a jiný admin třeba ve dvě ráno online není, to holt taky nikdo nepříjde. Možná nás je dost, ale uvědomte si, že se asi nestane aby bylo na serverech 100% účast adminů. Stejně tak jako v dopoledních hodinách ve všední dny, drtivá většina z nás chodí do zaměstnání nebo škol. ABSOLUTNĚ nesouhlasím s tím, že by admini na hlášení nechodili. Další věc je, že vy nahlásíte cheatera, ale je prostě čistej. Jen to umí. A dokud jsem já nebyl adminem, stalo se mi asi jen jednou, že by admin nepřišel.

    Pokud je hlášení napsáno, tak jak napsáno má být a pokud je admin na daný server online, pak příjde. Co si zamést před vlastním prahem a psát hlášení inteligentně a ne spamovat nesmysly?

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Neochotní admini!-STÍŽNOST-

    Podle me je toto chujovina, posledni dobou se i hadame kdo pude na ten dany server a kdyz mi tam dnes napr. spamovali ze ma stepa ab a wh a ja vim ze nic nema, jen je dobrej k cemu tam budu chodit? Psal to tak 20x.
    Kdyz je admin online a vyzna se v danem serveru urcite prijde, ja se nevyznam v serverech superhero, cod, zm a podobny, vyznam se jen v classicu, war3 a jb, jinde ani nechodim protoze bych daval fail ban + take admin neni furt online, napr ja chodim ve vsedni dny domu kolem 5te o vikendu jsem vetsinou do 13ti hodin v praci a vecer chodim brzo spat, protoze vstavam rano v pul 5te, takze za me je tahle stiznost jedna velka chujovina, ktera nema podstatu, nemuzeme jit na kazdy hlaseni a tak to bylo, je a bude.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  12. #12
    Profesionální člen Avatar uživatele EoL
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    339

    Re: Odpověď: Neochotní admini!-STÍŽNOST-

    Zippy :D skôr si myslim, ze ty nevies ani rozoznat skill hraca od hackera, ano to som ja ten s tym "developerom"


  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    16

    Re: Neochotní admini!-STÍŽNOST-

    cau nebetre to jako provokaci adminum ale sami nevite co pišete kdyš tu sluničko piše že chodi dom kolem 5 a o víkendu chodi do prace tak mi hlava nebere že je vubec admin.Admin by mnel myt čas sem tam se mrknou na te server a ne dojit dom v 5 pak dojit na servr třeba v 6 a byt tam do 8 to je uplny nesmysl. kdyš sem mnel ješte steam a mnel sem prava na gamesites tak tam se admini vybyraly pečlivěj neš tady.tady staci kdyš napišete že jste pro a vubec nikoho nezajima že na ten servr mate čas jen 20min dene (vubec byste mnely zmnenit přistup kehře)


    (PEACE)

  14. #14
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Žilina,Slovensko
    Příspěvky
    218

    Odpověď: Re: Neochotní admini!-STÍŽNOST-

    Citovat Původně založeno voky Zobrazit příspěvky
    cau nebetre to jako provokaci adminum ale sami nevite co pišete kdyš tu sluničko piše že chodi dom kolem 5 a o víkendu chodi do prace tak mi hlava nebere že je vubec admin.Admin by mnel myt čas sem tam se mrknou na te server a ne dojit dom v 5 pak dojit na servr třeba v 6 a byt tam do 8 to je uplny nesmysl. kdyš sem mnel ješte steam a mnel sem prava na gamesites tak tam se admini vybyraly pečlivěj neš tady.tady staci kdyš napišete že jste pro a vubec nikoho nezajima že na ten servr mate čas jen 20min dene (vubec byste mnely zmnenit přistup kehře)


    (PEACE)
    Neťahaj sem gayshitky , ked potrebuješ admina na niaky server napiš cez "!" Niaky admin určite príde.. A myslíš si že admini nemajú svoj reálny život ? Tak isto chodia do školy a niektorý do práce..

  15. #15

    Odpověď: Neochotní admini!-STÍŽNOST-

    Môj nazor natocit treba demo a hoditna forko a vybavena vec a nie sa stazovat cez !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •