Strana 5 z 6 PrvníPrvní ... 3456 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 61 do 75 z 88

Téma: Vtipné obrázky

  1. #61
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548


    Odpověď: Re: Vtipné obrázky

    Citovat Původně založeno SliZo Zobrazit příspěvky
    Timhe seru učitele :D

  2. #62
    Nováček (GustaF o_O) Avatar uživatele Passion.
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    187


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Vtipné obrázky

    [QUOTE=Kroxy;170398]Zde můžete házet vaše vtipné obrázky nebo videa s her.


    Obrázek 1
    Obrázek 2
    Obrázek 3
    Obrázek 4
    1/28 hráčů požaduje tento příspěvek za přínosný :-D
    I walk slowly, but i never walk backward. - Abraham Lincoln

  3. #63
    Expert člen Avatar uživatele koNan
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Matrix
    Příspěvky
    534


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Vtipné obrázky

    Citovat Původně založeno Puky Zobrazit příspěvky
    žiadny lock nech sa to tu vyrieši a je tu od toho pokoj..

  4. #64
    nevedel heslo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    105


    Re: Odpověď: Vtipné obrázky

    Citovat Původně založeno Slunicko Zobrazit příspěvky
    Mrkev, ty drz hubu a krok, neni treba aby ses ozyval.
    Nemyslim si ze mas tady takovou minulost aby si takovehle veci pro dospele vubec mohl pochopit.
    Snazte se uz drzet tematu, sice je to offtopic ale to neznamena ze z sekce vtipne obrazky udelate hatersky chat.
    Preci jen si myslim, ze jste mu to nandali az dost a snad si ted konecne myslite jaky jste dobry, timto myslim hlavne ty kteri mu nadavaji kvuli tomu ze si udelal vlastni portal..
    Nechapem o co ti ide.Ale rozhodne ti to vobec nejde.Ja si svoj nazor mozem vyjadrit kedy chcem.A ty s tym uz nic nespravis.Ja tu tiez na teba nehadzem minulost.Tak pekne sedkaj na stolicke a bud tichucko.

    EDIT: Proti kroxymu nieco mam.Ani on sam o tom nevie preco.Nechcem mu to hovorit.A mimochodom je to jeho vec ze ci si robi portal alebo ne.

  5. #65
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    157


    0 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Vtipné obrázky

    [QUOTE=>Gh0sT< :P;170950]
    Citovat Původně založeno Kroxy Zobrazit příspěvky
    Zde můžete házet vaše vtipné obrázky nebo videa s her.


    Obrázek 1
    Obrázek 2
    Obrázek 3
    Obrázek 4
    1/28 hráčů požaduje tento příspěvek za přínosný :-D
    Eště ty se do nej najebavaj podkat ho v realu ani necekneš.

  6. #66
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vtipné obrázky

    podkat...

  7. #67
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    157


    0 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vtipné obrázky

    Mně moc netrápí gramatika mě trápí nazor.

  8. #68


    2 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Vtipné obrázky

    Som zvedavy na Cejronov nazor az toto uvidi, sa asi zasmeje ako ste mohli zaspamovat off topic 6-timi stranami.

    E: Caron uz nepi to savo a mrkni sa na to ;)
    Naposledy upraveno kono159; 28-03-13 v 16:30.
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  9. #69
    Expert člen Avatar uživatele SliZo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ludgeřovice
    Příspěvky
    434


    2 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vtipné obrázky


  10. #70
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Czech Republic
    Příspěvky
    228


    7 z 9 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vtipné obrázky

    Dobře uděláme to následovně.

    Nevím jestli jsme si to vyříkaly nebo ne, ale chci se omluvit za chyby které jsem tedy udělal. Portál jsem zrušil k vůli nedostatku financí.
    Chci vám vysvětlit pár věcí.

    Proč jsem si dělal portál?
    Takže portál sem si udělal kvůli tomu že mě už cs nebavilo a vždy jsem si chtěl zkusit udělat herní komunitu.
    Kotelnu jsem nepomlouval, jenom jsem pomlouval lidi kteří o mě psali hovna, kotle jsem nikdy neurazil, je to dost hodný člověk.
    Portál jsem si udělal i proto protože umím jazyk PAWN. Takže jsem se chtěl vyřádit. No ale časem mě to přestávalo bavit a chtěl jsem zase zpět na kotelnu!

    Proč jsem dělal design pro kotelnu?
    Takže když jsem uvažoval o tom že se vrátim zpět na kotelnu tak mě všichni budou fakovat takže jsem chtěl udělat nějakou prácí která by se vám mohla líbit, bohužel to nevyšlo, nic jsem za to nechtěl, kotel mi nabídnul za to VIP a hnědé jmeno s titulem WEB DESIGNER které mělo pravomoc psát do žádosti, tam jsem napsal jenom 2x a to omluvu brownovy a vyjádřil jsem se k dexterovi. Jinak jsem neměl přístup do admin fóra prostě nikde. Když jsem zjistil že mě fakujete bylo mi to líto. Když jsem se potom i díval na ty vaše komentáře myslel jsem že už mě na kotelně nikdo nechce a že jsem tady vlastně takové hovno. Docela mě to omrzelo tak jsem napsal kotlovi ať mi to veme ten mi napsal že si nemám všímat těch které do mě hejtují. Dobře nějaký čas jsem se tady zase neukázal potom jsem našel v PC nějaké vtipné obrázky z JB tak jsem si řek že je hodím sem do off-topic no příjdu zde za hodinu a chtělo se mi brečet. Nevím jestli s toho máte radost urážet lidi nebo se cítíte jako velcí páni ten kdo byl semnou venku (Tupelko, Leryx, Type, Logic ...) ví že mé chování je v poho a s lidmi vycházím dobře.

    Lidi nechcete toho už nechat, vím udělal jsem chybu, ale taky vím že každý má nárok na druhou šanci nebo ne? Chci teď vidět jak se ke mě vyjádříte, pokud se chováte ke mě dobře já se budu chovat dobře k vám, vždy jsem pomohl s čím se mohl. Nechci být s vámi nepřítel BUBEN , Piner, ... a další chci s vámi vycházet jako kamarád. Tot vše.

  11. #71
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Brown
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    678


    1 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vtipné obrázky

    Citovat Původně založeno Kroxy Zobrazit příspěvky
    Dobře uděláme to následovně.

    Nevím jestli jsme si to vyříkaly nebo ne, ale chci se omluvit za chyby které jsem tedy udělal. Portál jsem zrušil k vůli nedostatku financí.
    Chci vám vysvětlit pár věcí.

    Proč jsem si dělal portál?
    Takže portál sem si udělal kvůli tomu že mě už cs nebavilo a vždy jsem si chtěl zkusit udělat herní komunitu.
    Kotelnu jsem nepomlouval, jenom jsem pomlouval lidi kteří o mě psali hovna, kotle jsem nikdy neurazil, je to dost hodný člověk.
    Portál jsem si udělal i proto protože umím jazyk PAWN. Takže jsem se chtěl vyřádit. No ale časem mě to přestávalo bavit a chtěl jsem zase zpět na kotelnu!

    Proč jsem dělal design pro kotelnu?
    Takže když jsem uvažoval o tom že se vrátim zpět na kotelnu tak mě všichni budou fakovat takže jsem chtěl udělat nějakou prácí která by se vám mohla líbit, bohužel to nevyšlo, nic jsem za to nechtěl, kotel mi nabídnul za to VIP a hnědé jmeno s titulem WEB DESIGNER které mělo pravomoc psát do žádosti, tam jsem napsal jenom 2x a to omluvu brownovy a vyjádřil jsem se k dexterovi. Jinak jsem neměl přístup do admin fóra prostě nikde. Když jsem zjistil že mě fakujete bylo mi to líto. Když jsem se potom i díval na ty vaše komentáře myslel jsem že už mě na kotelně nikdo nechce a že jsem tady vlastně takové hovno. Docela mě to omrzelo tak jsem napsal kotlovi ať mi to veme ten mi napsal že si nemám všímat těch které do mě hejtují. Dobře nějaký čas jsem se tady zase neukázal potom jsem našel v PC nějaké vtipné obrázky z JB tak jsem si řek že je hodím sem do off-topic no příjdu zde za hodinu a chtělo se mi brečet. Nevím jestli s toho máte radost urážet lidi nebo se cítíte jako velcí páni ten kdo byl semnou venku (Tupelko, Leryx, Type, Logic ...) ví že mé chování je v poho a s lidmi vycházím dobře.

    Lidi nechcete toho už nechat, vím udělal jsem chybu, ale taky vím že každý má nárok na druhou šanci nebo ne? Chci teď vidět jak se ke mě vyjádříte, pokud se chováte ke mě dobře já se budu chovat dobře k vám, vždy jsem pomohl s čím se mohl. Nechci být s vámi nepřítel BUBEN , Piner, ... a další chci s vámi vycházet jako kamarád. Tot vše.
    Mě je to teda uplně u řiti, ale omluvil se vám, tak serte na to hatování. Myslete si o něm co chcete, ale nemusíte ho pořád všude shazovat. Web designer? No a co? Něco udělal, vám se to zrovna nelibí, tak se vybere něco jinýho. Podle mě se v tom moc ďoubete. Web designer není. Dost lidem se ulevilo,takže žijte chvili v simbioze.

  12. #72
    Expert člen Avatar uživatele SliZo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ludgeřovice
    Příspěvky
    434


    9 z 9 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vtipné obrázky


  13. #73
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443


    6 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vtipné obrázky


    Look at my horse, my horse is amazing :D

  14. #74
    Expert člen Avatar uživatele koNan
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Matrix
    Příspěvky
    534


    3 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Vtipné obrázky

    A stejně ho 2 zminuskovali a to si beztak ani nepřečetli...nojo ber to tak že pár lidí už svůj názor nezmění a radši tě budou hatovat protože nemají koule nato se ti omluvit...

  15. #75
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Vtipné obrázky


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •