Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: Google+

  1. #1
    Dinozzo
    Guest


    0 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Post Google+

    Kdo chce pozvanku at mi napise soukromou zpravu "EMAILEM" :) Google+ je jeste v beta verzi.

    Zustanete na Facebook nebo budete na Google+?




    Výhody Google + / nevýhody Facebook

    1.) Mate lepsi ochranu dat. Diky jasnemu rozdeleni na pratel v "okruhu" (Circles) opravdu vidi pouze osoby, vase komentare, fotky, videa atd. ktere maji :)

    2.) Mate tam i Videochat "Hangouts". Facebook taky neco takove udelal spolu ze Skype ale tam muzou jen maximalne 2 osoby spolu mluvit. U Google+ az 10 osobu.

    3.) Mate lepsi prehled a nemusite se stale presouvat z jedne stranky na druhou protoze tam mate Google vyhledavac, Google Maps atd. Aji na Youtube se rychle dostanete. Google+ ma proste jasnou strukturu a jednoduche nastaveni.





    Výhody Facebook / nevýhody Google +

    1.) Nejvetsi vyhoda Facebooku je pocet clenu. (750 milion/ Google+ zatim jen 19 milion)

    2.) Facebook ma hry. Fishville, Farmville atd. Google+ jeste zadny nema.

    ___


    Navod: http://www.google.com/support/+/?hlrm=cz
    Naposledy upraveno Dinozzo; 23-07-11 v 21:01.

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011


    Re: Google+

    Ten už mám a je pěkně na hovno, protože tam ani nejdou přidat přátelé do nějakého kruhu.

  3. #3
    Dinozzo
    Guest


    Re: Google+

    Ale jde to! Jak si to delal. Jdes proste nekomu na Profil a v pravo nahore stoji "Pridat do okruhu" tam zajdes myskou a ukaze se ti Family, Friends, Acquaintances, Following. Na jedno klikni a mas to :)

  4. #4


    Re: Google+

    Já zůstanu u ICQ a Skype dík nechci :) .

  5. #5
    Dinozzo
    Guest


    Re: Google+

    To nemuzes srovnavat ICQem a Skypem :D

  6. #6


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Google+

    K výhodám G+:
    1. Ochrana dat je u FB úplně stejná, jako na google+, kdyby ne, tak by to byla aféra jak hrom
    2. Videochat pro 10 lidí - využije to někdy někdo? Když už pořádám videokonferenci, tak snad přes nějaký specializovaný program a ne přes AJAX rozhranní v prohlížeči
    3. Lepší přehled - na FB se vyznám, na co se učit zase něco nového?

    K výhodám FB:
    1. celosvětový počet členů - ten je mi u pr... používal bych třeba i libko, kdyby na něj chodili moji známí
    2. FB má hry - a to má být výhoda???


    Já nevidím žádný rozdíl mezi sociálními sítěmi, a to se v IT oboru profesně pohybuji. A v podstatě je ani nepotřebuju, ten FB mám jen kvůli tomu, abych byl v kontaktu s lidma, které jsem neviděl už roky - mohl bych místo toho mít v mobilu jejich telefonní čísla. Na G+ přejdu jen v případě, že se mi známí vyvaporizují z FB...

  7. #7
    Dinozzo
    Guest


    Re: Google+

    Ochrana je lepsi :)
    Videochat nemusis pouzivat :D
    Tam se nic nemusis naucit jestli nejses idiot!

    FB:
    1) To mas pravdu.
    2) Pro nekoho to neni jedno ;) (Ja je ale nehraju :D)

    A ja nenapsal Výhody Google + / nevýhody Facebook pro pana "chmod a+x /bin/laden"
    Naposledy upraveno Dinozzo; 23-07-11 v 22:39.

  8. #8
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Google+

    Citovat Původně založeno Dinozzo Zobrazit příspěvky
    Ochrana je lepsi :)
    Videochat nemusis pouzivat :D
    Tam se nic nemusis naucit jestli nejses idiot!

    FB:
    1) To mas pravdu.
    2) Pro nekoho to neni jedno ;) (Ja je ale nehraju :D)

    A ja nenapsal Výhody Google + / nevýhody Facebook pro pana/pani "chmod a+x /bin/laden"
    Zrejme tým myslel, že sa mu nechce si zvykať na iný systém a zas pridávať priateľov atď. Nechodím už ani na FB poriadne, takže G. mám na háku :)

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011


    Re: Google+

    Citovat Původně založeno Dinozzo Zobrazit příspěvky
    Ale jde to! Jak si to delal. Jdes proste nekomu na Profil a v pravo nahore stoji "Pridat do okruhu" tam zajdes myskou a ukaze se ti Family, Friends, Acquaintances, Following. Na jedno klikni a mas to :)
    Nic takového tam nemám.

  10. #10
    Dinozzo
    Guest


    Re: Google+

    Tady to uvidis
    Naposledy upraveno Dinozzo; 24-07-11 v 12:27.

  11. #11
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    pha
    Příspěvky
    733


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Google+

    Citovat Původně založeno sedly Zobrazit příspěvky
    Já zůstanu u ICQ a Skype dík nechci :) .
    jo zlaty icq:) pro všechny co mají icq tak jsou tam třeba utilitky pro zjištění stavu,ani nemusíte bejt přihlášeny na icq další dobrá utilitka-zjistí jestli vás má danej uživatel v seznamu,novy smajlíci,skiny,.... http://www.icq-tools.de/

  12. #12


    Re: Google+

    ICQ is dead, man

  13. #13
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    pha
    Příspěvky
    733


    Re: Google+

    Citovat Původně založeno chmod a+x /bin/laden Zobrazit příspěvky
    ICQ is dead, man
    pro nás ale ne:)
    Faceflus nebo Facehnus jak kdo si to veme:) znamená: pořád si měnit statusy jak nějakej trotl,různy trapny komentáře,typy kecí: já jsem udělal tamto a já zase tamto,lidi ti akorát zaserou zeď pííí**,... cely je to trapárna. icq je aspoň o psaní a ne o čtení nesmyslů co kdo udělal... a když jsou nározky nebo svátek tak tam lidi píšou všechno nejlepší a další srance,koho by to bavilo na takovyhle srance odpovídat na zdi 200x děkuju, někdo jich tam má třeba víc,tak se musí pořádně upsat:D
    Kéž kdyby faceflus šel pod kytičky:D

  14. #14


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Google+

    Citovat Původně založeno 1488.6 Zobrazit příspěvky
    Faceflus nebo Facehnus jak kdo si to veme:) znamená: pořád si měnit statusy jak nějakej trotl,různy trapny komentáře,typy kecí: já jsem udělal tamto a já zase tamto,lidi ti akorát zaserou zeď pííí**,... cely je to trapárna. icq je aspoň o psaní a ne o čtení nesmyslů co kdo udělal... a když jsou nározky nebo svátek tak tam lidi píšou všechno nejlepší a další srance,koho by to bavilo na takovyhle srance odpovídat na zdi 200x děkuju, někdo jich tam má třeba víc,tak se musí pořádně upsat:D
    Kéž kdyby faceflus šel pod kytičky:D
    Statusy nepíšu, na zeď mi nikdo nepíše (zakázal jsem to), narozeniny mi to neukazuje, mám aspoň spojení s kamarádama z Německa, Francie, USA - ze zemí, kde ICQ ani neexistuje. Za to na ICQ chodí neustále ruský spam, když chci někomu napsat, užírá procesor a negarantuje doručení zprávy. Nesvatořečím Facebook, ale hážu špínu na ICQ.

  15. #15


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Google+

    icq se ted hodně zlepšilo už jsem asi dva měsíce spam nedostal. udělali novou funkci blokování tak jsem první měsíc každej den blokoval od rána do večera a ted mam svatej klid.

    Jinak k tématu google+ vypadá fakt na hodně realnýho konkurenta facebooku bude to těžký, facebook má na stránce skoro každej všude ty like button tlačítka takže to bude o hubu. Možná google plus poškodí víc twitter než facebook... no fandim google přiznám se.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •