Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 17 z 17

Téma: Google+

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Google+

    ICQ uz pouziva coraz menej ludi, facebook je dobry, len treba si to nastavit, dat do ignore vsetkych uzivatelov, ktori tam pisu svoje myslienky a za den napisu desiatky statusov. Nadruhu stranu sa tam da velmi lahko najst info o roznych akciach, projektoch, hrach, burze a da sa velmi dobre vyspehovat ludi.

  2. #17
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Google+

    Citovat Původně založeno bones Zobrazit příspěvky
    ICQ uz pouziva coraz menej ludi, facebook je dobry, len treba si to nastavit, dat do ignore vsetkych uzivatelov, ktori tam pisu svoje myslienky a za den napisu desiatky statusov. Nadruhu stranu sa tam da velmi lahko najst info o roznych akciach, projektoch, hrach, burze a da sa velmi dobre vyspehovat ludi.
    Presne. Statusy nepíšem nejaký ten rok, nástenku mám čistú (žiadne trápne gratulácie, odoberám si dátum narodenia mesiac pred ním), ...
    Na druhej strane, pokiaľ ide o ľudí, s ktorými niesom v kontakte, tak som celkom rád, že sa dozviem, že sa im darí, alebo si rozbili hubu keď padli z bicykla. Otravy, čo píšu každých 5 min. iný status mám v Ignore. A v lete sú najlepšie pozvánky na akcie. Dobre sa to organizuje (lepšie než 5 krát každému volať, alebo písať na icq). A to mi vadí na icq. Ak chcem niečo o niekom vedieť, musím mu napísať (ak je Online) a potom vypisovať hodinu o ničom (hlavne keď sa rozpíše o hov*e). A to už radšej skype. icq is death.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •