Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Ba dum tss!

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Ba dum tss!

    Vsimol si jeden nepekny bug: ked dostanem item (Nano vesta) a zmenim si class mam uplne iny item /iba priklad/
    Nejak moc sa tam hraju FY mapy, preto bych navrhoval to nejak obmedzit, ako na ostatnych serveroch, ze sa moze votnut iba vtedy ak tam je menej ako 16 hracov, inak je to nehratelne ...
    A este bych navrhoval, aby sa attrib mohli davat aj po desiatkach, nie po 1... ked mam lv 75 a resetnem si to, tak si ich rozdelujem strasne dlho a niekedy sa mi stane, ze sa aj pomylim...

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele caHor
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Snina, Slovensko
    Příspěvky
    463

    Re: Ba dum tss!

    no ta zmena itemov je tam naschval, aby si na nejakej op classe nenahral itemy a nesiel na nejaku uplne low classu hrat s best itemamy.. to kotel nastavil dobre

  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    110

    Re: Ba dum tss!

    nemění se to náhodou podle toho, aby neměli classy itemy který jsou shodný s jejich vlastnostma(support raketomet, sapper batoh, komando botky komanda atd.) se mi totiž nestalo že by se mi třeba pl změnily)

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele tyger103
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Vrchlabí
    Příspěvky
    1,019

    Re: Ba dum tss!

    S těmi fy mapami souhlasím,buzzkill se ještě ve 22 lidech dá (ale je to kritické),ale fy_snow,poolday je hrozný..
    Náš svět jde do sraček,ale to neznamená,že to vzdáš i TY!

    Když prach a špína pokrývá, tvojí rodnou zem,
    nic jiného ti nezbývá, tak zbraň do rukou vem.
    A bojuj z hlavou vztyčenou než ti dojde dech,
    braň svojí zemi zničenou, buď hrdej že seš Čech.


    V případě mě se týkající žádosti o unban mi prosím zašlete zprávu.Z důvodu slabé aktivity nestíhám všechno číst,díky.
    http://gifun.net/?p=4535

  5. #5

    Odpověď: Ba dum tss!

    Některým hráčům se ten chaos líbí :D Npř mě. Nehratelná mapa. Tyhle mapy si votujete , tak se nedivte že tam sou :D , Sou to mapy na kterých se dá dobře expit. Npř. Mapa de_cbble tam se nevyexpíš. Tam hledáš protivníka rok a ještě ho nenajdeš. Ja bych odstranil spíš AWP indii , tam to je jenom o tom kdo má nano :D :D a lítáš si tam s Komandem a svět ti je volnej :D
    [W]aKe[ZZ]aShi! -> COD:MW , War3FT

  6. #6
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Ba dum tss!

    Nuz comandose nemuze mit comando a boty rangera nemuze mit comando, pak jsou tam dalsi vyjimky, ale to se vma vzdy napise do chatu, proc vam ten item zmizel.

  7. #7
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Odpověď: Ba dum tss!

    hmm ale mne raz zmizla aj nano vesta, ked som si daval sharpa..
    a te mapy ?

  8. #8
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: Ba dum tss!

    Citovat Původně založeno Svaciik Zobrazit příspěvky
    Některým hráčům se ten chaos líbí :D Npř mě. Nehratelná mapa. Tyhle mapy si votujete , tak se nedivte že tam sou :D , Sou to mapy na kterých se dá dobře expit. Npř. Mapa de_cbble tam se nevyexpíš. Tam hledáš protivníka rok a ještě ho nenajdeš. Ja bych odstranil spíš AWP indii , tam to je jenom o tom kdo má nano :D :D a lítáš si tam s Komandem a svět ti je volnej :D
    India by sa mohla zrušiť tam stačí niekomu nano plus comando a je neporaziteľný. Občas sa stane že niekomu sa podari bugnuť zbrane, čize všetci maju awpcko a knife a on ešte ktomu brokadu,m4,ak47,...

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Re: Ba dum tss!

    Súhlasim z beatem ... Awp aj dosť laguje ... AWP nech sa zmaže z COD-ka ...

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele Smiky
    Datum registrace
    Feb 2013
    Příspěvky
    25

    Odpověď: Ba dum tss!

    "fy" mapy bych zrušil. Když nějaká taková je s full serverem 28 lidí, tak automaticky odcházím. Volí to tam akorát děti a jsou to mapy o ničem v takovém množství lidí, žádná taktika, nepřehledné a navíc to laguje.
    S tou nano vestou, to je zrovna ta vyjímka při změně classy.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •