Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: mp3 play

  1. #1
    Stálý člen (only deathrun 7) Avatar uživatele trew
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    181


    mp3 play

    jaká značka mp3ky je nejlepší? Hlavně ne philips..bassy na pí*u :/ něco co pěkně dost duní a zhruba do 2500 :)

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: mp3 play

    Já se v tom sice moc nevyznám (poslouchám z telefonu) ale já bych si rozhodně mp3ku koupil od SONY :)


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  3. #3

  4. #4
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: mp3 play

    Ja mám Shuffle 1. gen, 1GB a úplne mi to stačí. Z aukra za tuším 15€. No nekúp to. Ale ja si zase nejak na extra kvalitu zvuku nepotrpím. Hlavne sa mi páči výdrž batérie (predsa to je už starý črep ale v pohode to hrá hodiny a hodiny), ľahký a znese fakt veľa (nosím ho len na akcie a chaty, kde dostal už pár krát riadne na držku, nie len odtretý, ale jamky sú už po rokoch v ňom a stále ide). V podstate sa tam nemá čo pokaziť. Sluchátka mám origo zo shuffle, ale už druhé (1. to odniesli na niektorej z chát, asi som ich primačkol a preťal káble, čo som zistil až na druhý deň). Takže fakt záleží na čo to chceš a kam s tým budeš chodiť. Shuffle vydrží roky, ale nečakaj giga 6D surround blaster efekt. Ale ak to chceš len z frajeriny do školy, tak s ním asi nikoho neohúriš a baby už vôbec nie.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  5. #5
    Stálý člen (only deathrun 7) Avatar uživatele trew
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    181


    Odpověď: mp3 play

    mě se hlavně jedná o zvuk :)

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele 514Pro
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    325


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: mp3 play

    Vyber si mp3, co nevyzaduje spesl software, aby na ni slo nahravat jako na flashku. Driv nebejvali spatny emgetony a iAudio, ale to uz je par let, co jsem na to četl recenze. Ještě si rozmysli, jakou baterku chceš, aby to používalo - jestli AA/AAA dobíjecí nebo vlastní. Pak bych asi zkusil najit recenzi, na extra zvuk to asi bude chtít lepší špunty/sluchátka, než k tomu budou přibalený.
    Problémy po updatu steamu, zkuste: http://csko.cz/forum/showthread.php?14228
    Nefunguje /server ? alternativa zde: http://csko.cz/forum/showthread.php?14291

  7. #7

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •