Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 18 z 18

Téma: zm_acid_factory

  1. #16

    Re: zm_acid_factory

    Je to proti lovu dobře zabezpečená mapa. Ale nelze eliminovat hloupost. Prostě stačí si vzít boomera oslepit hráče a ten spadne bud do vody, nebo do kyseliny když bude slepej pobíhat, jak na zm target tak tady. Bohužel lidi jsou hloupý. A tak jim voda aspon poskytuje úkryt, pokud jsou zm takže když je někdo loví stačí skočit do vody a vynořit se jinde. Ale to bys měl shinigami vědět sám a ne že ti to někdo musí napsat.
    Mapa ti půjde spustit takže pokud budeš spoléhat jen na screeny nemá cenu se k ní vůbec vyjadřovat. Screen je spíš jen takové lákadlo, aby si to tu lidi stáhli.
    Nicméně místa kde by se mohlo lovit ještě opatřím neviditelnými texturami, které lidem budou ubírat hp, nebudou velké budou velmi malé, ale lov si každej rozmyslí. Jedna taková textura je pod vodou v té chodbě. Bylo mi jasné, že by to bylo jak na toxic house, prostě úzká chodba. Tak jsem tam dal tu texturu a ještě pro jistotu přístup ze dvou stran. To ubránit nepude.

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: zm_acid_factory

    Shin..:Mě nevadí zm_anthrax dá se tam udělat dobre skoré, ale už su té mapy přehraný jako třeba toronto_v2..
    Virgins: Jak si došel na ten název mapy ?

  3. #18

    Re: zm_acid_factory

    No řikám původně to mělo bejt arabsky zaměřený.. mam už i hotový arabský textury nápisy apod. Název se mi líbil sadámova továrna na bonbóny (ve který měl zbraně hromadného ničení - jen pro znalce south parku) no a protože to je moc dlouhý tak jen továrna na kyselinu. Ale na názvu nezáleží. Hlavně aby jí měli lidi rádi na ničem ostatním nesejde.
    http://www.youtube.com/watch?v=Rts46c0uQY0
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 29-07-11 v 14:46.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •