Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 54

Téma: žádost o unban

  1. #1
    Unregistered
    Guest

    Post žádost o unban

    Dobrý den, chtěl bych požádat o unban, možná mi byl dán právem, ale kluci co tam byli i holky tak ví, ze sem to skusil poprve hraju tam uz nejakou chvíli a ted jak sem spatřil jednoho co to mněl, tak sem to chtel skusit taky, pak mi to nejak spadlo tak sem se na to uz vykakal :D a vypl cheat engine.Díky za váš čas.

    Hráč :Ezio Auditore da Firenze 248.89
    Typ banu :SteamID
    SteamID :VALVE_0:0:890116366
    IP adresa :skrytý
    Udělen :29-07-2011 - 11:58
    Délka BANu :Trvalý
    Vyprší :nepoužito.
    Důvod :Slowmotion
    BAN dal Admin :Zlobiva Lucca (Lucca)
    BAN dal Server :Kotelna - Hide N Seek | csko.cz (hns_bounce)

  2. #2
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: žádost o unban

    Zlobiva Lucinka :D

  3. #3

    Re: žádost o unban

    Citovat Původně založeno Unregistered Zobrazit příspěvky
    možná mi byl dán právem, ale kluci co tam byli i holky tak ví, ze sem to skusil poprve hraju tam uz nejakou chvíli a ted jak sem spatřil jednoho co to mněl, tak sem to chtel skusit taky

    A co to raději zkusit na botech??

  4. #4
    Unregistered
    Guest

    Re: žádost o unban

    To znamená asi ne ze???no je mi to hrozně líto a uz to nikdy neudělám přísahám...poucil jsem se a doufám ze se slitujete :D a dáte mi ten unban Děkuji...a na těch botech o tom se nepřemislel totis to byla docela rychlost :D a stejně by se mi to moc nechtělo předělávat na new game a instalovat boty jelikoz mi nejdou a mam tam hns mod...

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: žádost o unban

    Nazov programu ako si sam napisal je "cheat engine" a tu sa davaju bany za jakelovkek "cheaty". Snad rozumies zakladnemu pravidlu na vsetkych portaloch. Unban nie je mozny, pretoze by sa prisli stazovat dalsi ludia a vyhadzovali by nam tu na oci tu tvoju ziadost o unban.

  6. #6
    Unregistered
    Guest

    Re: žádost o unban

    jo a ještě sem zapomněl kdyby to byla nejaka normalni mapa treba floppytown nebo play4fun atd.tak by to bylo v porádku ale jelikož byl bounce a byly jsme tam asi 5 (byl nk) jak sem to dal do listy nes sem to zapl tak se tam nahrnulo nekolik lidi no a bylo to...

  7. #7
    Unregistered
    Guest

    Re: žádost o unban

    a myslíte ze by to neslo smazat??? asi blba otazka...to mi je strašně líto... ;( ;( ;( ;( ;( a proc to je na trvalo?? kdyz pritom např.wallhack je mnohem horší hack a je za neho jen 14 dní...tak by ste mi mohli dat treba mnesíc nebo tak neco a ne trvaly...

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: žádost o unban

    Neslo, ked davaju ine portaly bany za WH na 14 dni, tak chod tam cheatovat kazde 2 tyzdne na par hodin.

  9. #9
    Unregistered
    Guest

    Re: žádost o unban

    tak ale váš server je něco jiného prostě na něm sem zvikli a je to jeden s těch nejlepších serveru ve kterém se snažíte chytat cheatry a já udelal tu nejhorší chybu neuvědomil jsem si to ale ted si uvedomuju tu moji chybu ale zas tak závažni to neni oprote těm ostatnim...

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: žádost o unban

    Podvadis sebe ale i ostatni a ted prosim odejdi. Nejsi tu vitan.

  11. #11
    Unregistered
    Guest

    Re: žádost o unban

    ale já nechci cheatovat kazde 2 týdny nechci uz cheaty nikdy videt protoze vím co to spůsobí za potíže...

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele tyger103
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Vrchlabí
    Příspěvky
    1,019

    Re: žádost o unban

    Přesně jak napsal bones,pravidla jsou daná,tak si musíš být vědom následků za jejich porušení....
    Náš svět jde do sraček,ale to neznamená,že to vzdáš i TY!

    Když prach a špína pokrývá, tvojí rodnou zem,
    nic jiného ti nezbývá, tak zbraň do rukou vem.
    A bojuj z hlavou vztyčenou než ti dojde dech,
    braň svojí zemi zničenou, buď hrdej že seš Čech.


    V případě mě se týkající žádosti o unban mi prosím zašlete zprávu.Z důvodu slabé aktivity nestíhám všechno číst,díky.
    http://gifun.net/?p=4535

  13. #13
    Unregistered
    Guest

    Re: žádost o unban

    tak vám teda fakt děkuju za vaši ochotu a jak vidím tak budu muset prřejít na jiný horší server ale jak zase vidím tak sem se v kotelně splet...Sbohem

  14. #14
    Unregistered
    Guest

    Re: žádost o unban

    jo a doufám ze s te zabanovali i toho dalsiho cheatera sice nevim jak se menoval ale vim ze on to pouzil taky a mnel to dyl

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: žádost o unban

    Mimochodem, propustime vsechny vezne odsouzene za vrazdu. Omluvili se, slibili, ze uz to nikdy neudelaji a jsou si vedomi nasledku, ktere by pak mohly nastat.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •