Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: Lineage

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Zero
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    71


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Lineage

    Je tady mezi vama nejaky nadsenec pro L2? Jestli mate chut, tak pridte na onlinegamers.cz, asi tyden tam bezi novy server Royal Elmore, gracia final klient, 1200+ lidi online.
    EXP/SP: 6x
    EXP/SP QUEST - 4x
    ADENA - 5x
    ADENA QUEST - 4x
    DROP - 6x ( 2x RB, krom dung )
    SPOIL - 9x
    PARTY XP - default

  2. #2
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Pokéball
    Příspěvky
    437


    Re: Lineage

    taka reklama :D

  3. #3
    Tr1cK
    Guest


    Re: Lineage

    Ja jsem velky fanousek Lineage2, sice hraju na jinem serveru ale tento vypada moc dobre urcite ho pujdu alespon vyzkouset. :)
    Naposledy upraveno Tr1cK; 02-08-11 v 23:56.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    32


    Re: Lineage

    Jeeee ty hrajes na RE? Nadhera, ja uz tam takovou dobu chci zacit, ale nemam s kym hrat a solo me L2 fakt nebavi, hral jsem asi 2 mesice na starem DE a tam uz to bylo o nicem 1 clan ovnil vsechno "WTS 5 valiku, 4 antiky ale nevim jiste, 9 biumu nevim jiste nehcci se divat po vsech bufferech, no AQu ani nebudu pocitat, Zakenu jen 7 porupala jsem, core a orfen? takovy serepeticky nesbiram" ale hlavne tam nebylo PVP, myslim ze tady ty cska a fortessy budou dobry.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Zero
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    71


    Re: Lineage

    To jo, uz jsou prvni hrady dobite, prvni clovek s HDckem a s DR armorem, nato, ze to bezi takovou chvili tak se s tim ti no liferi neserou :D Elmore je jako kotelna mezi cz/sk L2 scenou a tim prechodem na gracii si jenom pomohli. Pvp/pk tam mas tuny, jen pri expeni jich nasbiras dost. Hlavne si udelat vlka tak od 20Lv. pak se ta svina blbe expi

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    32


    Re: Lineage

    No ted uz je to elita, ale byvali casy kdy na Gameparku hralo 2,5K lidi. PK je pro dementy. Vlk je k nicemu, lepsi mas nejakyho peta, sice se blbe expi ale kdyz pak mas improved tak te nenecha chcipnout jak te healuje. Co tam mas? nick? char? eq?

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Zero
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    71


    Re: Lineage

    Z vlka si udelas fenrira na kterem se da jezdit, na 55 ti ho manager zvetsi na great wolfa a pak daa vetsi dmg jak ty pri expu :D mam 65 berserkera, aval ight set + divine pain

  8. #8
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482


    Re: Lineage

    ty hraješ na RE ? O_o
    já Lineage 2 miluju, ale doslova :D

    weip na gp nikdy nebylo 2,5k lidí a už vůbec né víc.. ale neva

    škoda že je to gf, sem tam línej jít :D bejt to Il tak pádim hned

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele Zero
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    71


    Re: Lineage

    Donedavna to bylo IL, ale bylo tam vic offline shopu nez hracu, proto presli na gracii a vyplatilo se, stahnute to mas ze share-rapidu hnedka

    Zlaty DKtech =D prvni cz server co byl, GP prechazi na freyu

  10. #10
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482


    Re: Lineage

    jj koukal sem.. gp to failnul, uz to nebudou ty časy kdy tam byl 1. v žebřícku nejvíc hranejch her na gp :D
    vim že to bylo IL, ja na starym DE hrál :) měl sem tam gladíka s S/A equipem, docela dobře rozjetý sem to tam měl :D
    já grácii mam stáhlou ale neba mě to.. na CP jsem moc malej nolifer, bez CP je to zase na hovno a klan ti moc v expu nepomůže.. a vůbec lowrate moc nemusim, spíš nějaký pvp 50x interlude.. :)

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele Zero
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    71


    Re: Lineage

    Za 1 den s tim vitality levelem das 50 jak nic, musel jsem si kvuli wolfovi udelat dalsi char a s expenim neni problem =) mas to takovy midrate, dobry pvp IL cz byl Lakers, skoda, ze uz nejsou

  12. #12
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482


    Re: Lineage

    to ja od 1.1. prošel 4 IL 50x (50x-100x) servery.. 3k pvp, 3. pvp rank, atd, to me bavi vic nez expeni na lr :D a 800 lidi, 5 pt na CSka staci
    tk jasny ze bych to dokazal vyexpit, ale me to proste neba.. kdyz vydim ten REload (to movie) tak mam chut tam jit, ale abych tam byl na takovejch pvpckach tak to chce nejakou CP nebo aspon klan..

  13. #13
    Nováček Avatar uživatele Zero
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    71


    Re: Lineage

    klan sezenes v pohode, ty dobre klany jeste porad nabiraji lidi, protoze ti stari uz asi nezacli hrat znova, s itemama to taky neni problem, giran vypada jako vietnamska trznice s tema common vecma, no, kdybys tam sel tak sem soupni nick

  14. #14
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482


    Re: Lineage

    pamatuj, vždycky a všude jsem hopik5 :D nenajdeš jinýho hopika :) už tam mam acc ale ukážu se tam fakt zřídka :D

  15. #15
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482


    Re: Lineage

    teď mi spustili krásnej 75x server kde je 650 online :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •