Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazit výsledky od 76 do 89 z 89

Téma: Žádost o práva

  1. #76
    Ex-admin
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    194

    Re: Žádost o práva

    Dle mého názoru máš ještě málo zkušeností s CS a nejsi na to dostatečně mentálně vyspělí prozatím. PROTI

  2. #77
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno d3r0v4c Zobrazit příspěvky
    Dle mého názoru máš ještě málo zkušeností s CS a nejsi na to dostatečně mentálně vyspělí prozatím. PROTI
    Slovo vyspělí se píše jen v množném čísle, v jednotném čísle se píše vyspělý.

  3. #78
    Ex-admin
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    194

    Re: Žádost o práva

    hnidopich

  4. #79
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Žádost o práva

    O co se tady snažíš frajere?

  5. #80
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: Žádost o práva

    Adminem jsem sice ještě nebyl ale v cheatech se vyznám.
    Vážně?Tak proč každýmu na serveru nadáváš do cheaterů a pravý cheatery nevidíš?15 let je demence na admina.Věřte mi,nemá rozum,ani mozek.Cheatery on nepozná.estli dostane práva,pude úroveň eště níž,protože bude banovat dobrý hráče a nooby a mentály jeho věku tam nechá hrát,ikdyž budou cheatovat.Věřte mi.

  6. #81
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno Pormen Zobrazit příspěvky
    proč sem ještě píšete? kotel se stejne nevyjádří
    víš proč?Protože se s 15 letym,nezkušenym,co do každýho reje,nebude zabejvat.Asi tak.Navíc silve ho tu celkem solidně minule utřel,jelikož nedokáže napsat nic k tématu,protože o tom nic neví a jen mele sračky a nadává ostatnim bez žádnejch vědomostí a důkazů.Jedinej,kdo si tu zaslouží mít ty práva,je silve a možná eště jeden,co tu adminuje.Jinak ostatní nemaj o cs ani páru.
    Naposledy upraveno ParadoXX; 16-09-11 v 17:33.

  7. #82
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Žádost o práva

    cau ja sem ParadoXX, nevim proc ale proste sem hrozne namyslenej mastnej idiot. csko hraju od alfabeta 0.0.0.0.0.1, coz znamena ze sem UBER MA$TA SKILLA a taky instantni prava, nebo mi dejte rovnou celej portal, protoze moje uzasny dvoumistny steamID vypada hrozne tvrde!! mam klavesnici za 5000000 euro, sluchatka za miliJon, uber mys za 2000000000000000 euro a triko z kenvela za 149Kc (musi se prat na 40°)!!

  8. #83

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    víš proč?Protože se s 15 letym,nezkušenym,co do každýho reje,nebude zabejvat.Asi tak.Navíc silve ho tu celkem solidně minule utřel,jelikož nedokáže napsat nic k tématu,protože o tom nic neví a jen mele sračky a nadává ostatnim bez žádnejch vědomostí a důkazů.
    Citovat Původně založeno sILV3 Zobrazit příspěvky
    Takých tu je kopu. Za Lar som pro, má 15 ale aj rozum.
    Myslis tohle ty kokoti hlavo?

    Nevim jak to delas ale at napises cokoliv, tak je to vzdycky uplna mrdka... najdi si konecne novej portal na tvoji urovni a di uz do pici, protoze na tyhle tvoje naloze sracek tu neni nikdo zvedavej.
    Jakoze je mozny, ze ti uz 15 bylo ale v hlave mas takovym stylem vymrdano, ze v tom ti nema absolutne nikdo sanci konkurovat, ty ses proste kokot number one.

  9. #84
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: Žádost o práva

    wow.Že mě nepřekvapuje,že to děcko o5 neví,o čem je řeč a mele tu píčoviny,který nemaj hlavu ani patu.Kdybys aspoň něco řek k tématu ty mentále.Uďál bys líp.

  10. #85
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    wow.Že mě nepřekvapuje,že to děcko o5 neví,o čem je řeč a mele tu píčoviny,který nemaj hlavu ani patu.Kdybys aspoň něco řek k tématu ty mentále.Uďál bys líp.
    ty bys uďál (neexistujici slovo btw.) nejlip ty malej picusi, kdybys nic neuďál (again!). chapu ze je tezky zadat do googlu "kantr strajk jedna tecka sest servri profi", ale aspon to zkus ty demente, takovy picoviny co tu pises, to snad nepsal ani getstapo.. Takze prosim, drz hubu a bez do prdele, zabal si svuj prujem do igelitky se steamem s profi ID a nauc se, ze pred carkama a teckama se pise mezera, kryple.

  11. #86
    Stálý Maniak Avatar uživatele :D Dal Ta Bhoper:D
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Trenčín
    Příspěvky
    1,111

    Re: Žádost o práva

    Ufo dobre si povedal.

  12. #87
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    Adminem jsem sice ještě nebyl ale v cheatech se vyznám.
    Vážně?Tak proč každýmu na serveru nadáváš do cheaterů a pravý cheatery nevidíš?15 let je demence na admina.Věřte mi,nemá rozum,ani mozek.Cheatery on nepozná.estli dostane práva,pude úroveň eště níž,protože bude banovat dobrý hráče a nooby a mentály jeho věku tam nechá hrát,ikdyž budou cheatovat.Věřte mi.
    Co si o sobě do prdele vůbec myslíš? Co si myslíš, když si jen tak vlezeš do jednoho určeného tématu a začneš psát sračky? Si jen velké vysrané hovno, které se nikdy nepřestalo klouzat a pouštět všude kolem sebe samé sračky. Úroveň lidí se snížila na Gayshites už zvětší části jen kvůli tobě a co teď se snažíš tady? Už je to tak lidi, tahle sračka, tohle hovno paradox se k nám přiklouzalo z teplého portálu a kazí tu lidi a roznáší kupu hoven.

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    víš proč?Protože se s 15 letym,nezkušenym,co do každýho reje,nebude zabejvat.Asi tak.Navíc silve ho tu celkem solidně minule utřel,jelikož nedokáže napsat nic k tématu,protože o tom nic neví a jen mele sračky a nadává ostatnim bez žádnejch vědomostí a důkazů.Jedinej,kdo si tu zaslouží mít ty práva,je silve a možná eště jeden,co tu adminuje.Jinak ostatní nemaj o cs ani páru.
    Ty buřte sem už radši nepiš. Že každému nadávám do cheatera si vzal kde? Vzpamatuj se debile, tady nejsi na Gayshites. Je mi 15 a co? Ať se klidně Ufo sere do mého věku ale od kreténa jako si ty si to líbit nenechám.
    Naposledy upraveno Larodar56; 16-09-11 v 20:37.

  13. #88
    Nováček Avatar uživatele uNfaiL
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    71

    Re: Žádost o práva

    som proti

  14. #89
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Žádost o práva

    Poprosil bych Kotla nebo jiného moderátora o lock nebo smazání. Začínají se tu čím dál tím víc spamovat nadávky a mám pocit, že ten kašpar (ParadoXX) ještě neskončil.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •