Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 89

Téma: Žádost o práva

  1. #31
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076

    Re: Žádost o práva

    Každej to neumí né všichni pobrali rozum hodný tvým požadavkům..
    #ego #boost

  2. #32
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Žádost o práva

    ...o rly?

    proti

  3. #33
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: Žádost o práva

    Larodar je skvělý, doporučil bych ho na post administrátora.
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  4. #34
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Žádost o práva

    Za mne ano, ale jen JB server.

  5. #35
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Žádost o práva

    Vybral sis spatnou dobu. Adminu je uz podle meho nazoru dost a jeste te neznam az zas tak moc, abych ti mohl dat moje ANO. Uz se mi to parkrat vymstilo, takze od ted si uz vsechny zajemce o prava pro jistotu kontroluji. Navic na Jailu je ted adminu celkem dost. Sice pulka tam nic nedela a dalsi pulka zse porusuje pravidla, ale co uz. Za me NE. Mozna pozdejc, az se to tu vycisti od neaktivnich adminu a trotlovskej adminu, jou.

  6. #36
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Žádost o práva

    Mě by stačila práva jen na War3 Ultimate, Furien a DM FFA only HS. Tam jsou admini potřeba. Jinak jsem psal kde hraju nejradši. Pravda, na JB i War3FT je adminů už dost.

  7. #37
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Žádost o práva

    Někdo další?

  8. #38
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Žádost o práva

    Muj nazor je vyse. Staci ti to tak?

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno Larodar56 Zobrazit příspěvky
    Tady nejde vůbec o příspěvky, jestli ti nějak vadí, tak ať mi je Kotel smaže nebo co já vim... si mám snad tenhle smazat a založit nový účet? Jsem prostě aktivní, jestli vám na mě něco vadí, tak mi napište do zpráv a já se to pokusím změnit. A jestli mě nechcete jako admina, tak to chápu v poho že, život jde dál.
    Vobec som nenarazal na tvoju kvantitu prispevkov, ludia maju na forach aj vyse 10 000 prispevkov a nikto im to nevycita, ba naopak. Jedna sa tu skor o celkovu kvalitu prispevkov, reakcie, asertivita a dalsich XY veci. Netusil som, ze dokazes kvoli tomuto vybublat. To, ze by ti kotel zmazal prispevky by si nic nevyriesil, pretoze by si pisal dalsiu kopu nezmyselnych hluposti, ktore stoja za staru backoru. Aktivita a flamovanie a krmenie trolov su rozlisne veci. To, ze niekto napise, co mu na tebe vadi, tak to bude este horsie, pretoze si tu akurat spravis kopec nepriatelov a ludi, s ktorymi sa tu budes neustale hadat (uz vidim, ze som na tvojom zozname na druhom mieste, hned pod Virginsom).

    K tomu adminovaniu, bojim sa, ze by na teba cely portal dopadol ako na Ridika, ktoremu stale neboli odobrate prava po neustalych staznostiach a zneuzivani prav a Kotlovi je to uz asi viacmenej jedno, kedze si tych adminov moc nestrazi (viz. big pink pig alebo iiicko, resp. ti co si menia mapy podla svojho gusta, na fore neboli pol roka a su na nich staznosti). Mozno si fajn hrac, mozno si vychadzas s hracmi, ktori ta prisli do ziadosti podporit, ale vo svetle spravneho admina ta veru vobec nevidim.

    Ja ti musim dat velke PROTI. Steam, vek a registracia na fore nie je vsetko. Ale ako som uz napisal, podla tvojich prispevkov si kazdy o tebe spravil svoj obraz.
    Navyse skusenosti s adminovanim nulove.

    Pravdepodobne si precitas kazde stvrte slovo a ani to cele nedocitas, ako je u teba zvykom a budes mi davat od tohto postu na vsetko dislike/t-down, ale ja sa s tym dokazem zmierit.

    tl;dr - proti

  10. #40

    Re: Žádost o práva

    Já myslim, že tohle vlákno je už vyřešený, za poslední dobu tu byla nejvíc opodstatněná žádost od grEy a v podstatě se dalo čekat, že to zkusí i další lidi. Kdyby Kotel chtěl dát larodarovi práva už by to udělal. Bones má pravdu a já se s ním téměř stotožňuji. I když Larodarovi zrovna na mym názoru nezáleží podle mě na admina musí hráč udělat něco navíc než jen, že dobře hraje. Musí lidem pomáhat buď ve hře, nebo na fóru. Jen se míchat do hádek a štvát lidi proti sobě včetně naprosto OT věcí to je místo kde Larodare dominuješ. To když třebas se admin vyjádří, že jen na JB taky o něčem svědčí, je to takovej alibistickej krok, kdy si tě ani on nikde jinde jako admina neumí představit a na JB bys mu asi nejmíň vadil. Nechci abys to bral špatně proto, že se prostě nemusíme, ale třebas u takovýho Badcompany jsem dal pro, proto, že ten kluk i když ho fakt nemam rád, by podle mýho názoru nepoškozoval kotelnu a neměl jsem z tohoto hlediska jednu jedinou věc proti. Takže u mě nejde o antisympatije, ale o tvůj špatnej přístup k lidem od počátku co tě tu vídám.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 05-08-11 v 12:22.

  11. #41
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Žádost o práva

    @bones
    1)Žádný seznam nemám, nevím co se ti kleplo do hlavy bonesi, asi sis mě spletl s Piwsonovým seznamem trotlů.
    2)Jestli myslíš, že budu stejný jako Ridik nebo dokonce horší, to se mýlíš.
    3)Zkus zavzpomínat, pomohl jsem ti ulovit podvodníka, myslím že byl u toho i Syrius, tomu jsem pomohl víckrát.
    4)Nikde jsem nepsal, že chci práva kvůli tomu, že jsem aktivní na foru i ve hře, docela často jsem psal přes "!", někdy dorazil admin, někdy ne, to je jeden z důvodů proč práva chci, asi si to nečetl, mít práva by to usnadnilo, ke všemu když si to tak vemu, chci práva na servery, kde je asi jen 1 nebo 2 admini, třeba DM FFA only HS kde je myslím jen Zero, já nevím.
    5)Ano v nějakých tématech píšu sračky, sračky které dávají ale smysl, jen si to asi špatně vynaložíte.

    @Virgins
    Víš Virgo, jednou jsme se začali hádat a mezi námi byla rivalita, já se to snažil nějak usmířit a snažil jsem se být přátelský, jednou myslím, že i se silvem jsme měli rivalitu, taktéž jsem se to snažil urovnat. Občas mi to fakt nemyslí a píšu sračky, o tom víš ty své. Ve hře lidem pomáhám a chtěl bych i více ale k tomu asi nedojde.
    Nic proti tobě Virgo ale víš proč už nehraji zombie? To kvůli tobě, kvůli tomu jak se díky tobě změnil server, pro mě byl dříve více hratelnější, teď už mě to nebere.
    Někdo ve mě vidí dobro, někdo zase zlo. Chápu to, beru to.

  12. #42

    Re: Žádost o práva

    To je přesně to plácáš a plácáš. Nehraješ kvůli tomu, že já změnil nastavení... bojuju většinou proti každé změně a nakonec to obrátíš proti mě. Kdo chtěl nejvíc změny si byl ty a pavučina ... úžasný, že to uplně převrátíš jako by nic na mě. XP, Radioaktivní granáty, frost zombie to všechno přišlo odjinud ne ode mě. Právě proto jsem proti, nedáváš pozor, nepamatuješ si ani jednoduché věci dokonce ani to co píšeš sám. Jsi nestálej v názorech, přikláníš se vždy tu na tu stranu nebo na druhou a ne podle toho jakej je skutečně tvůj názor, ale jakej si myslíš že by zrovna v té debatě měl bejt. Nemáš páteř, nenabízíš nic. Máš i dobrý stránky, ale pro ty špatný se prostě na admina nehodíš.

    Edit:Promin, že jsem tak tvrdej, ale víš že vždycky mluvím narovinu.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 05-08-11 v 18:11.

  13. #43
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno N1xQw Zobrazit příspěvky
    Prečo nie?? Lara znam dost dlho na to, aby som vedel , aky je ingame. Hrali sme spolu v clane (Game!ster :DD) a je to fajn chlapec. Kazdy urobi nejaky ten chybny krok ale nikto nieje dokonaly ani taky pohodlny ze sa necha urazat a riesi to chladnou hlavou to uz je potom posera a nevie sa sam seba zastat. Tod moj nazor. Som ZA!
    Asi mám blbou paměť ale teď jsem si vzpoměl, že na Game!ster jsem byl necelý měsíc admin, pak se portál rozpadl, byl to i klan, nick jsem přestal používat, věděl jsem, že bych dělal zbytečnou reklamu. Teď už je to v celku rozpadlý portál i klan. No ale myslím si, že to už je teď jedno, poprosil bych Kotla o lock nebo jestli se hodlá někdo ještě vyjadřovat ale na tom už asi nesejde, lock please.

  14. #44
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: Žádost o práva

    aha,takže 15 let mu je.Hmm.A celou dobu mi tu neopodstatněně nadával,aniž by věděl,kdo sem,měl ňákej důkaz proti mně a teď žádá o práva?Hmm.Hmm.

  15. #45

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    aha,takže 15 let mu je.Hmm.A celou dobu mi tu neopodstatněně nadával,aniž by věděl,kdo sem,měl ňákej důkaz proti mně a teď žádá o práva?Hmm.Hmm.
    Tím, že napíšeš za každé slovo Hmm nebudeš c00l a in ;).

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •