Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 78

Téma: w3 ultimate

  1. #1
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    w3 ultimate

    Pár lidí ze serveru mi řeklo,že to mam zkusit znova.Myslim,že sem dokázal,že cheatery bezproblémů poznám a na ultiímatu je to potřeba trošku srovnat do latě.Leze se tam po texturách a jak ste si všimli v hlášení cheaterů,sou tam i cheateři.De mi jen o to,aby se tam hrálo jak má a aby nekazili ostatnim hru cheateři a texturáci.Jako že jich tam je požehnaně.
    A nerad bych,kdyby se tu zase ztrhla bitka v podobě bezdůvodnejch nadávek na mě.Děkuju.
    STEAM_0:0:725204

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    pha
    Příspěvky
    733

    Re: w3 ultimate

    jsem pro:)

  3. #3
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: w3 ultimate

    Textury na war3 a war3U nejsou na banovani. Taky si muzes naskillit teleport a jit na textury. Jsi dobrej cheathunter, ale v admin teamu te nechci. Promin. Jestli admin neni na serveru, staci napsat zpravu do chatu zacinajici ! (vykricnikem) a admini na vsech serverech ji uvidi. Zkus se to naucit, usetri ti to praci.
    Naposledy upraveno apach29; 17-07-11 v 21:37.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: w3 ultimate

    War3 Ultimate, uz som si myslel ze tam admin nikdy nebude. Hravam tam pomerne casto a cheaterov je tam coraz viac. Admin sa tam urcite zide a myslim si ze na skusku by ti tie prava mohly dat. Ak to zacnes zneuzivat daju sa zobrat. Hral som tam par krat s tebou si dobry hrac a urcite vies rozpoznat cheaty. Ja by som ti tie prava na skusku dal.

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele NUME
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    NY-PILSEN-CZ-EUROPE-EARTH-SUN SYSTEM-MILKY WAY-UNIVERSE-?
    Příspěvky
    133

    Re: w3 ultimate

    Jsem PRO. A nejde o člověka, jelikož ho neznam osobně, ale o hráče.
    • Loví cheatery a hackery a to úspěšně :)
    • Na W3U serveru je dost často a to úspěšně :(
    • Prokázal, že umí psát normální spisovnou češtinou, což je pro server úspěch:)
    • Ušetří práci ostatním a ulehčí subfórum o cheaterech (dává tam toho dost):))


    Nic proti němu (ohledně hry) mě nenapadá.

    Dříve jsem měl za to, že není čistej, ale jak sleduju jeho hru, vidim směs:
    • skills (jeho CS zkušenosti)
    • krutej aim
    • skilly a itemy ve hře
    • obezřetnost
    • pohyb
    • znalost map
    • vohulený sluchátka
    • znalost W3 celkově
    • ještě něco

    A nezáleží na pořadí.

    Časem na to přijdou všichni, že na pivo s nim chodit nemusí, ale hrát s nim na čistým serveru se dá.

    (A nepište sem, že sem lama a že mu nebo někomu podlejzam nebo nějaký takovýhle spamy, na to je PM. Děkuju)
    Takže asi tak...
    ŽIVOT JE BOJ...
    1993-1996: ATARI 7800
    1996-1999: AMD 486dx4-120MHz-8MB RAM-S3TRIO 1MB-344MB HDD
    1999-2003: AMD K6 2-366MHz-64MB RAM-RIVA TNT2 32MB-3.2GB HDD
    2003-2011: AMD ATHLON XP1600+-1400MHz-768MB RAM-ATI RADEON 9800/X1050 128MB-80GB HDD
    !NOW!: AMD FX4100-3600MHz-8GB RAM DDR3-ASUS ENGTX550TI DC/DI/1GD5 1024MB-320GB HDD

  6. #6
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: w3 ultimate

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    Textury na war3 a war3U nejsou na banovani. Taky si muzes naskillit teleport a jit na textury. Jsi dobrej cheathunter, ale v admin teamu te nechci. Promin. Jestli admin neni na serveru, staci napsat zpravu do chatu zacinajici ! (vykricnikem) a admini na vsech serverech ji uvidi. Zkus se to naucit, usetri ti to praci.
    Hele,řeknu to asi takhle.To,že máte hromadu adminů někde jinde,je prd platný.Měl by bejt aspoň jeden aktivní na tom serveru.Navíc jak už psali ostatní,ten vykřičník tu moc nefunguje.
    Textury se klasicky banujou na hodinu.Tam nemá kdo co dělat.Kazí to všem hru a akorát se na to nadává.Nevim,proč bych měl chodit na textury,když sem proti tomu tam lízt.A co se týče mě,v minulejch topicách sem se jen bránil a mluvil sem pravdu,protože vim a znám,což se o těch,co mi nadávali a naváželi se do mě,říct nedá.A neřešil bych to tu.
    Je to na vás adminech,ale řikám,že tam admini nechoděj a to neni moc dobrý.Proto je tam taky takovej bordel v podobě cheaterů a texturáků.Taky jak sem psal,je třeba udělat pár změn,aby se tam zvedla úroveň hraní.Je to příšerný.Každej tam jen nadává do cheaterů,ale ve skutečnosti hraje tejden a myslí si,jak neni nejlepší.

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: w3 ultimate

    Nejak casto tam nehravam, ale ked tam zahliadnem cheatera a napisem, tak admin prijde. Je pravda, ze tam admini nehravaju a chcelo by to tam admina, avsak brat admina z "nudzecnosti" je hlupost. Na "boj" voci nadavkam staci /mute pripadne staznost tu na fore. Tymto nechcem vyvolat ziadnu hadku, je to len moj nazor, tak to prosim berte s nadhladom.

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: w3 ultimate

    Já jsem pro i proti. Pro, protože umí lovit cheatery. Proti, protože se neumíš chovat. Neber to jako urážku, ale nemám tě rád, nejen kvůli tvému chování, ale nemám rád ani hráče z gayshites... Můj verdikt je takový: Jsem pro, admin je tam potřeba.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: w3 ultimate

    Zrovna tohle dítě jako admina? Brrrr....

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  10. #10
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: w3 ultimate

    můžete mu prosim vás napsat eště jednou a přeložit mu polopaticky pro nedostudovanýho člověka základkou,co sem psal na začátku tohohle topicu?Děkuju.
    Naposledy upraveno ParadoXX; 18-07-11 v 03:18.

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele GenTLY^
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Frýdlant
    Příspěvky
    23

    Re: w3 ultimate

    EDIT: Za mě NE. Loví haxory slušně, ale chovat se neumí

    00:37:06 <STEAM_0:0:725204><86.49.105.248> ParadoXX : bossplayer ty ses dement.To si hraj sam bez botu noobe
    00:52:27 <STEAM_0:0:725204><86.49.105.248> *SPEC*ParadoXX : jezis zase demence sem prisla
    18:23:53 <STEAM_0:0:725204><86.49.105.248> ParadoXX : proc kempis ty nulo?
    Naposledy upraveno GenTLY^; 19-07-11 v 18:55.

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: w3 ultimate

    ParadoXX: Myslim ze pokial mu nebudes odpovedat a nebudes si ho vsimat, tak sa hadka nestrhne. Ide o to, co napise vacsina.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: w3 ultimate

    Ja som za.
    Tusim si sa zacal ovladat, vulgarnosti som uz nevidel od tej doby, co sa do teba ludia navazali, len keby sa kazda tvoja vytvorena tema nevolala w3 ultimate.
    Ak si budes dobre vychadzat s hracmi a hlavne s adminmi, tak nevidim dovod, preco ta nezobrat.


    Chcel by si prava cisto len na w3ulti alebo si ochotny chodit aj inam, kde hraci budu cez admin channel volat?
    Kedze o buducich adminoch by sme mali vediet co najviac, mohli by sme vediet tvoj skutocny vek, aby sme si ta tak trochu mohli zaradit podla vekovej kategorie?

  14. #14

    Re: w3 ultimate

    V případě že si zapne chat (momentálně ho má vypnutý a tak může jen sotva reagovat na volání přes !) a nebude přepínat mapu de_rats_fabi, kterou zřejmě bytostně nesnáší, tak si admin post zaslouží. S tím chováním si myslím teď už problém nebude, protože každý už snad ví, čeho se od tohoto hráče může dočkat. Krom toho viděli jsme na jazzinově případě, že i adminství nemusí být věčně nedotknutelné. Za mě ANO podmíněné tím zapnutím chatu

  15. #15
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: w3 ultimate

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    Hele,řeknu to asi takhle.To,že máte hromadu adminů někde jinde,je prd platný.Měl by bejt aspoň jeden aktivní na tom serveru.Navíc jak už psali ostatní,ten vykřičník tu moc nefunguje.
    Textury se klasicky banujou na hodinu.Tam nemá kdo co dělat.Kazí to všem hru a akorát se na to nadává.Nevim,proč bych měl chodit na textury,když sem proti tomu tam lízt.A co se týče mě,v minulejch topicách sem se jen bránil a mluvil sem pravdu,protože vim a znám,což se o těch,co mi nadávali a naváželi se do mě,říct nedá.A neřešil bych to tu.
    Je to na vás adminech,ale řikám,že tam admini nechoděj a to neni moc dobrý.Proto je tam taky takovej bordel v podobě cheaterů a texturáků.Taky jak sem psal,je třeba udělat pár změn,aby se tam zvedla úroveň hraní.Je to příšerný.Každej tam jen nadává do cheaterů,ale ve skutečnosti hraje tejden a myslí si,jak neni nejlepší.
    Hele, reknu ti to tahle, zpravy prez ! funguji dobre a spolehlive. Aktivnich adminu je dost a kdyz by jsi mel zapnutej HUD, tak by jsi to vedel. Staci do chatu napsat /admin a v konsoli ti vyskoci, kdo a na jakym serveru je admin. Jsi vybornej hrac, pomahas nam s lovem cheateru na vybornou, ale nechal bych to tak jak to je. Zapni HUD a volej adminy prez !, uvidis, ze na to nejsi sam. Mozna casem, rekneme za par mesicu(tak 3-4) bych tvou zadost i podporil. Slibuju, ze se ted budu na war3U ukazovat casteji a mrknu i na to, jak se chovas k hracum. Tak poznam, ze budes mit HUD zapnutej a pokecame online na serveru. Beres to ode mne takto?
    Naposledy upraveno apach29; 18-07-11 v 10:27.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •