Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 33

Téma: 11 september ala prečo si buzeranti myslia, že za všetko vždy môže USA

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    192


    11 september ala prečo si buzeranti myslia, že za všetko vždy môže USA

    Tak, tento thread zakladám preto, aby som vám (gayom, z ktorých si určite väčšina myslí, že za 11. septembrom 2001 stojí americká vláda a izraelské tajné služby) vyvrátil vaše stupídne názory a vniesol svetlo do zdanlivo záhadných udalostí.

    Na úvod, prečo si toľko ľudí myslí, že útoky z 11. septembra neboli spáchané teroristami z Al-Kaidy, ale niekým úplne iným? Hlavným faktorom je to, že žijeme v 21. storočí, dobe internetu a komunikácie, kde nie je problém využiť tieto novodobé prostriedky na podelenie sa s druhými o svoje názory, napriek tomu, že to môžu byť iba vymyslené pičoviny a polopravdy, ale väčšina ľudí tomu uverí, pretože sa to zdá byť hodnoverné a logické. Mnohí zakomplexovaní tučniaci tiež potrebujú žiť s pocitom, že vedia niečo, čím sa odlíšia od davu a čo ich robí originálnymi, v tomto prípade je z toho ale iba viac škody ako úžitku.

    Taktiež netreba zabudnúť, že táto doba je tiež dobou konšpiračných teórií, konšpirovania všetkého, čo nás len napadne. Príklad - zemetrasenie na Haiti (pre mnohých má túto katastrofu na svedomí takisto Amerika), katastrofa v Japonsku, smrť Michaela Jacksona...

    Teraz priamo k téme. Čo vedie toľko ľudí k zmýšlaniu, že ... bla bla bla. Na internete sa už pár rokov po 11. septembri 2001 (odteraz 9/11) objavilo viacero "dokumentov", ktoré "akože" odhalovali záhady týchto udalostí a pritom samozrejme nakonci nezabudli vzniesť rozsudok, čo je najjednoduchšie. Tieto filmy si získali priazeň miliónov ľudí po celom svete, objavili sa ďalší, ktorí začali šíriť nové a nové teórie, pridalo sa k nim mnoho "odborníkov" na danú tému, je to však naozaj všetko také, aké to byť vyzerá?

    A teraz idem vyvrátiť najčastejšie "argumenty", ktoré zástanci konšpiračných teórií o 9/11 používajú.

    WORLD TRADE CENTER



    Hlavnou nezrovnalosťou je podľa nich samotný pád veží World Trade Center a hlavne pád Budovy č. 7. Títo tuční gayi totiž tvrdia, že oceľ v budovách nemohla byť roztavená, pretože požiar nedokáže vyvinúť dostatočnú teplotu na to, aby roztavil oceľ. FAKTOM však je, že oceľ sa síce taví pri 1510°C, no svoju únosnosť začína strácať už pri niekoľko sto stupňoch celzia.

    Tu si môžete pozrieť graf straty únosnosti alebo "tuhosti" ocele vplyvom tepla:
    http://rustylopez.typepad.com/photos...3/30/g3c_2.gif

    Na obrázku je jasne vidieť, že pri 549°C intenzívneho požiaru, ktorý horí po dobu 10 minút, oceľ stráca 50% svojej únosnosti. Je tam tiež ukázaná aj odolnosť dreva (drevo má mimochodom nižšiu stratu únosnosti vplyvom tepla). Teplota požiarov vo World Trade Center, sa dá vzhľadom na množstvo kyslíka odhadnúť na cca 1000°C. Mnohí však tiež tvrdia, že v budovách nemohli byť také silné požiare, pretože z nich išiel hustý čierny dym, a to znamená, že požiare nemali dostatok kyslíka a takéto požiare nemohli za žiadnych okolností oslabiť oceľovú konštrukciu. To je síce pekné, vy gayi skurvení, ale čierny dym určite nedokazuje, že požiare sú slabé, alebo že by mali nedostatok kyslíka. V skutočnosti to dokazuje práve opak. Požiare vo WTC boli napájané leteckým palivom a plastovými kancelárskymi zariadeniami a vybavením, ktoré sú oboje uhľovodíky, s extrémne vysokou mierou tepelnej priepustnosti a preto vytvárajú suchý, čierny dym. Veže WTC boli stavané systémom "trubka v trubke", tj. jadrová (vnútorná) konštrukcia, ktorá predstavovala 60% únosnosti budovy, a obvodová (vonkajšia) konštrukcia, ktorá predstavovala 40% únosnosti budovy. Tieto dve konštrukcie boli spojené takzvanými priehradovými vodorovnými nosníkmi, ktoré tieto dve konštrukcie spájali dohromady.

    Na obrázku nižšie môžete vidieť obvodovú (vonkajšiu) konštrukciu a priehradové nosníky, ktoré ju spájali s jadrovou.
    http://debunking911.com/construction.jpg

    Vyšetrovatelia NIST (Národný Inštitút pre Štandardizáciu a Technológie) zistili, že to boli práve priehradové nosníky, ktoré boli najviac oslabované a to malo za následok zlyhanie konštrukcie. Tieto fakty vyplývajú aj z fotografii, k tomu ale neskôr. Tieto priehradové nosníky, boli samozrejme proti požiaru chránené protipožiarnym nástrekom (viď obrázok nižšie).
    http://debunking911.com/fireproofing.jpg
    Problém je však v tom, že po náraze lietadla a výbuchu paliva, bola táto protipožiarna pena z nosníkov tlakovou silou a tiež samotným výbuchom odstránená. Letecké palivo, ktoré nevybuchlo po náraze, sa rozlialo po budove a začalo horieť. Narozdiel od väčšiny kancelárskych požiarov sa trosky z lietadiel nahromadili na najvzdialenejšie steny a rohy, spolu s palivom a následné požiare sa rozšírili na najzraniteľnejšie miesta v budovách. Tým sa teda začala zvyšovať teplota, požiare pálili na nechránené priehradové nosníky a tie sa začali vplyvom tepla ohýbať. Toto ohýbanie malo za následok to, že sa začali prehýbať dovnútra aj obvodové nosníky, až dokým nenastal ich zlomový bod a neodlomili sa, keďže stratili svoju bočnú stabilitu.

    Dôkazy, že sa obvodová konštrukcia budov prehýbala downútra ešte pred samotným kolapsom, môžete vidieť na fotografiách nižšie (tieto fotografie boli zhotovené iba niekoľko minút pred kolapsom) :

    http://1.bp.blogspot.com/_-e0bzNzFdX...1-6D-fig39.JPG

    http://911motive.tripod.com/WTCTWO958.jpg

    http://files.abovetopsecret.com/uplo...WTC2bowing.jpg

    http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...2ZXwkEQ_ySEYzi

    Ďalej mnohí buzeranti zastávajú teórie o riadenej demolácii odkazovaním na svedkov, ktorí počuli výbuchy v budovách pred samotným kolapsom, alebo dokonca ešte pred nárazom lietadiel. Problém je však v tom, že drvivá väčšina týchto výpovedí je absolútne vytrhnutá z kontextu tak aby to vyzeralo, že to podporuje teórie oných kokotov. Väčšina svedkov, ktorá spomenula slovo "výbuch", odkazovala na samotný náraz lietadla. Niektorí tiež napríklad povedali, že počuli dopadnúť na zem človeka, ktorý vyskočil z okna a znelo to ako výbuch. No napriek tomuto všetkému, žiaden rozsiahly kancelársky požiar sa nezaobíde bez výbuchov - elektrické zariadenia, plynové potrubia, nádrže s benzínom...

    Pokiaľ sa jedná o výbuchy na prízemí a v podzemí, skutočné vysvetlenie týchto výbuchov sú výťahy, ktoré začali po náraze lietadiel do budov padať po tom ako im náraz presekol ťažné laná (mnohým výťahom zlyhali bezpečnostné brzdy, takže sa zrútili až na prízemie, alebo až dolu do podzemia). Aký by bol vlastne dôvod dávať výbušniny na prízemia? Zabiť a zraniť zopár ľudí, čakajúcich na výťah? Spôsobiť poškodenie konštrukcie na spodku budov? To by nedávalo žiaden zmysel, pretože obe veže začali padať od hora (oveľa neskôr), a spodok Severnej Veže (WTC 1) prežil kolaps a zachránilo sa v ňom 14 ľudí.

    To bude asi všetko k World Trade Center, samozrejme týchto gayských prijebaností je tam ohľadom toho viac, ale nechce sa mi to všetko rozpisovať, lebo to by bolo na celú knihu...

    PENTAGON



    Ohľadom Pentagonu je taktiež množstvo tučných, gayských skurvených konšpiračných teórii. Hlavnou je asi tá, že diera v Pentagone po náraze je omnoho menšia, ako Boeing 757.

    Podľa boeing.com, má trup b757 priemer 3,7 metra. Podľa fotografii poškodenia sa dá odhadnúť priemer diery po náraze na cca 5 - 5,5 metra. Tak???

    Mnohí tiež tvrda, že v oblasti nárazu sa nenašli žiadne trosky boeingu a z toho vyplýva, že tam žiaden nenarazil.
    Na vyvrátenie tohoto stupídneho a debilného tvrdenia, si stačí pozrieť video nižšie. Skutočnosť je taká, že je bezpočet dôkazov nájdených trosiek Boeingu 757.


    Ďalej sú tu postihnuté individuá, ktoré tvrdia, že nie sú žiadni svedkovia, ktorí videli Boeing 757 naraziť do Pentagonu.V skutočnosti však stovky ľudí videli objekt, ktorý do Pentagonu narazil.

    Súhrn výpovedí svedkov:

    - 136 svedkov videlo lietadlo letieť na Pentagon
    - 103 svedkov videlo lietadlo naraziť do Pentagonu
    - 26 svedkov povedalo, že to bolo lietadlo American Airlines
    - 7 svedkov povedalo, že to bol Boeing 757
    - 39 ďalších povedalo, že to bolo veľké dopravné lietadlo, 2 svedkovia to popísali ako prichádzajúce lietadlo, ale nepopísali veľkosť, 1 povedal, že to bolo firemné lietadlo
    - 8 zo svedkov boli piloti, 1 svedok bol dispečer letovej prevádzky na heliporte v Pentagone
    - 41 svedkov videlo trosky lietadla
    - 2 svedkovia videli telá, stále uviaznuté na sedadlách

    Zoznam svedkov je voľne dostupný na internete, môžete si ho preštudovať kliknutím na odkaz: http://sites.google.com/site/wtc7lie...videncesummary

    UNITED 93



    Mnohí skurvení čuráci nezabúdajú spochybňovať tiež hrdinstvo pasažierov letu 93, ktorí zaútočili na únoscov a pokúsili sa prevziať kontrolu nad kormidlom lietadla, bohužiaľ neúspešne. Lietadlo teda skončilo v zemi v štáte Pennsylvánia, neďaleko mesta Shanksville.

    Na toto však majú naši dementní konšpirační teoretici taktiež svoje vysvetlenia, ktoré sa však líšia. Niektorí tvrdia, že tam žiadne lietadlo nikdy nebolo a že to bolo celé nafingované, pretože diera v zemi bola moc malá na Boeing 757. Ďalší sú toho názoru, že lietadlo bolo zostrelené. Väčšina z týchto fantasmagoristických idiotov sa však zhoduje na tom, že lietadlo tam nnemohlo len tak havarovať, pretože sa tam (podobne ako v prípade Pentagonu, lol, to sú chuji) nenašli takmer žiadne trosky. No ale faktom však je, že sa pri vypratávacích prácach podarilo zozbierať 95% z celého lietadla ( http://archives.cnn.com/2001/US/09/2...ite/index.html ). Takže tvrdenie, že a nenašli žiadne trosky, je nezmyselná lož.

    V konečnom dôsledku tu pre vás zhrniem fakty, ktoré dokazujú, že tam United 93 skutočne havaroval a každý, kto o tom pochybuje, by mal tieto fakty vysvetliť, predtým než sa pustí do vymýšlania prijebaných stupídnych teórií:

    1) 95% z lietadla bolo zrecyklovaných
    2) Pozostatky všetkých 40 obetí a 4 únoscov boli pozitívne identifikované prostredníctvom testov DNA
    3) Rozmery krátera po náraze sa zhodujú s rozmermi Boeingu 757
    4) Letová kontrola zachytila útržky núdzového volania pilotov, neskôr zachytili rozhovory mužov s arabským prízvukom, ktorí varujú pred bombou na palube
    5) Z lietadla bolo uskutočnených 37 telefónnych hovorov, v ktorých pasažieri popisovali únos a svoj plán o ovládnutie kokpitu
    6) Let 93 bol zachytený radarom predtým, než sa zrútil
    7) Množstvo obyvateľov videlo haváriu
    8) Val McClatchey odfotil hríb, ktorý vznikol po výbuchu
    9) Boli preštudované letové dáta a dáta z hlasového záznamníku v kokpite a zhodovali sa s únoscami, ktorí poslali lietadlo k zemi
    10) Stovky prvých svedkov boli rýchlo na mieste a hlásili, že videli trosky lietadla a ľudské pozostatky, mnohí svedkovia hlásili že cítili letecké palivo

    Nevysvetlia to, pretože to je tak ako to naozaj bolo - United 93 HAVAROVAL pri Shanksville.

    OK gayi, to je asi tak všetko, ja viem že tých nezmyselných tučných teórií je ohľadom 9/11 oveľa viac, ale ako som už písal, chcel som tu zhrnúť iba tie najznámejšie a ak máte dáke gayské teórie a pripomienky, rád vám ich vyvrátim.
    Naposledy upraveno Billy; 05-08-11 v 03:32.

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    192


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: 11 september ala prečo si buzeranti myslia, že za všetko vždy môže USA

    tak mi daj link na text, z ktorého som to podla teba celé skopíroval ty krava tučná !!! je to MOJA tvorba, písal som to asi 2 hodiny v kuse tak si naser !

  3. #3
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252


    Re: 11 september ala prečo si buzeranti myslia, že za všetko vždy môže USA

    Ou je pěkný, že tu rozebíráš ty teorie, který jsou všeobecně vyvrácený, ale ty o které se tu tihle tvůrci konspiračních teorií opírají si tu vůbec nezmínil...:) Jako třeba, že když dělali rozbor trosek wtc, tak přišli na to, že na spoustě míst bylo už při stavbě použito neobvyklé množství termitu (ne ten se ve stavbách opravdu nepoužívá) v konstrukci, který jak (ne)víme podporuje hoření a vznikají díky němu teploty přesahující 2000°C. Jinak to co napsala Noxi je přesný, pěkně sis někde něco přečetl, vytáhl z toho pár zajímavostí a přišel sis zvednout sebevědomí...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    192


    Re: 11 september ala prečo si buzeranti myslia, že za všetko vždy môže USA

    bože ty si tak nechápavá ... to že použijem 2x jedno slovo (mimochodom v úplne inom tvare) v tej istej vete je podla teba nasranie si do huby alebo čo ? :D :D
    A stále čakám kým mi pošleš text, z ktorého som podla teba "kopíroval"... ak si chceš overiť, či som kopíroval, môžeš si hodiť niektorú náhodnú vetu z textu do google, a ak som to teda skopíroval, google ti nájde aj ten text z ktorého som kopíroval, ty kráva...

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    192


    Re: 11 september ala prečo si buzeranti myslia, že za všetko vždy môže USA

    Citovat Původně založeno Smile Zobrazit příspěvky
    Ou je pěkný, že tu rozebíráš ty teorie, který jsou všeobecně vyvrácený, ale ty o které se tu tihle tvůrci konspiračních teorií opírají si tu vůbec nezmínil...:) Jako třeba, že když dělali rozbor trosek wtc, tak přišli na to, že na spoustě míst bylo už při stavbě použito neobvyklé množství termitu (ne ten se ve stavbách opravdu nepoužívá) v konstrukci, který jak (ne)víme podporuje hoření a vznikají díky němu teploty přesahující 2000°C. Jinak to co napsala Noxi je přesný, pěkně sis někde něco přečetl, vytáhl z toho pár zajímavostí a přišel sis zvednout sebevědomí...
    Napísal som tam, že keby mám rozobrať každú jednu konšpiračnú teóriu ohladom 9/11, bolo by to na celú knihu.

    Termit nikdy nebol potvrdený v troskách WTC, vyhlásilo to iba zopár pseudovedcov, ktorým to za pár hodín iní vedci vyvrátili. Tie červené šupiny, ktoré sú podla teba termit, boli iba červené čiastočky z farby, ktorou bola natretá konštrukcia WTC.

    Citovat Původně založeno Noxyna Zobrazit příspěvky
    ja som nechápavá? prečítaj si to ešte raz. dík
    Stále čakám, kým mi dáš aspoň jeden link na text, z ktorého som kopíroval, keď s takou istotou tvrdíš, že kopírujem. Dokým nedáš link, budeš u mňa stále za nechápavú...
    Naposledy upraveno Billy; 05-08-11 v 00:59.

  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252


    Re: 11 september ala prečo si buzeranti myslia, že za všetko vždy môže USA

    Citovat Původně založeno Billy Zobrazit příspěvky
    Napísal som tam, že keby mám rozobrať každú jednu konšpiračnú teóriu ohladom 9/11, bolo by to na celú knihu.

    Termit nikdy nebol potvrdený v troskách WTC, vyhlásilo to iba zopár pseudovedcov, ktorým to za pár hodín iní vedci vyvrátili. Tie červené šupiny, ktoré sú podla teba termit, boli iba červené čiastočky z farby, ktorou bola natretá konštrukcia WTC.
    Možná to dokázaný je, možná není, na tom nesejde..Já ti říkám, že si tu vypsal teorie, který jsou dávno obhájený místo toho, aby si se pokusil obhájit ty, o který se lidi nejvíc opíraj...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  7. #7
    Banned
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    192


    Re: 11 september ala prečo si buzeranti myslia, že za všetko vždy môže USA

    Citovat Původně založeno Smile Zobrazit příspěvky
    Možná to dokázaný je, možná není, na tom nesejde..Já ti říkám, že si tu vypsal teorie, který jsou dávno obhájený místo toho, aby si se pokusil obhájit ty, o který se lidi nejvíc opíraj...
    To asi ťažko... Však sem daj nejakú teóriu, o ktorej si myslíš že by sa nedala vyvrátiť, som zvedavý...

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252


    Re: 11 september ala prečo si buzeranti myslia, že za všetko vždy môže USA



    Jen tak pro zajímavost, hned první obrázek z googlu a mužu se stebou hádat...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  9. #9
    Kotel
    Guest


    Re: 11 september ala prečo si buzeranti myslia, že za všetko vždy môže USA

    http://all.new.gloria.tv/?media=28141
    Staci pustit od 20-te minuty. Uznavany vedec vyvraci zpravu od NIST a nepouziva konspiracni teorie, ale zakony fyziky, chemicke rozbory a experimentalni pokusy. Taky vyvraci nesmysly o superzbranich z vesmiru.
    USA o utocich vedela a taky vedela, ze budovy WTC se nemohou zritit narazem pidiletadla, tak tomu trochu pomohli. NIST pro rekonstrukci padu vezi pouzila spatne nastaveny simulator. Ve skutecnosti nemohlo dojit ke kolapsu nosniku.

  10. #10
    Banned
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    192


    Re: 11 september ala prečo si buzeranti myslia, že za všetko vždy môže USA

    Tu máš video rekonštrukciu nárazu:



    Tu môžeš vidieť, čo sa stane s lietadlom, ktoré narazí rýchlosťou 500 mph do betónovej steny (stena v tomto pokuse bola spevnená, tak aby tam lietadlo nevytvorilo dieru, slúži to na ukážku, že z lietadla pri náraze vo veľkej rýchlosti neostane veľa) :


  11. #11
    Banned
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    192


    Re: 11 september ala prečo si buzeranti myslia, že za všetko vždy môže USA

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    http://all.new.gloria.tv/?media=28141
    Uznavany vedec vyvraci zpravu od NIST a nepouziva konspiracni teorie, ale zakony fyziky, chemicke rozbory a experimentalni pokusy.
    Steven Joes bol už tolkokrát vyvátený, že už ani sám neverí tomu čo tvrdil pred pár rokmi. Inak nie je to vedec, ale bývalý učitel fyziky. Teraz ho už na žiadnu školu nechcú ako učitela.

    Svoje teórie o temitových náložiach pomenil velakrát. Najskôr tvrdil, že tam bol termit. Potom, že tam bol použitý termat, a nakoniec, ach nie, bol to NANO-TERMIT. Avšak aj nanotermitovú teóriu mu viacerí vedci vyvrátili (v prachu wtc neboli žiadne jazerá roztavenej ocele, ani žiadne malé čiastočky železa) a nakoniec teraz tvrdí, že tam boli použité klasické nálože, a že termit bol použitý iba ako rozbuška pre nálože (čo je úplne retardovaná teória, pretože demolačné firmy používajú vlastné rozbušky, ktoré fungujú bez problémov).

  12. #12
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252


    Re: 11 september ala prečo si buzeranti myslia, že za všetko vždy môže USA

    Pochybuju, že by uznávanej fyzik založil svou teorii na něčem, co se nenašlo...

    Kód:
    the characteristics of dust jets, eyewitness reports of explosions down low in the buildings, partially corroded beams, molten metal in the basements which was still red hot weeks after the event
    Naposledy upraveno Smile; 05-08-11 v 01:26.
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  13. #13
    Banned
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    192


    Re: 11 september ala prečo si buzeranti myslia, že za všetko vždy môže USA

    Citovat Původně založeno Smile Zobrazit příspěvky
    Kód:
    the characteristics of dust jets, eyewitness reports of explosions down low in the buildings, partially corroded beams, molten metal in the basements which was still red hot weeks after the event
    Všetko z toho bolo dávno vyvrátené (niektoré veci z toho som vyvrátil aj tu).

  14. #14
    Kotel
    Guest


    Re: 11 september ala prečo si buzeranti myslia, že za všetko vždy môže USA

    Citovat Původně založeno Billy Zobrazit příspěvky
    Steven Joes bol už tolkokrát vyvátený, že už ani sám neverí tomu čo tvrdil pred pár rokmi. Inak nie je to vedec, ale bývalý učitel fyziky. Teraz ho už na žiadnu školu nechcú ako učitela.

    Svoje teórie o temitových náložiach pomenil velakrát. Najskôr tvrdil, že tam bol termit. Potom, že tam bol použitý termat, a nakoniec, ach nie, bol to NANO-TERMIT. Avšak aj nanotermitovú teóriu mu viacerí vedci vyvrátili (v prachu wtc neboli žiadne jazerá roztavenej ocele, ani žiadne malé čiastočky železa) a nakoniec teraz tvrdí, že tam boli použité klasické nálože, a že termit bol použitý iba ako rozbuška pre nálože (čo je úplne retardovaná teória, pretože demolačné firmy používajú vlastné rozbušky, ktoré fungujú bez problémov).
    Takze kdyz dokazal pouziti termatu, tak vlastne vyvratil sam sebe? Hm, zajimave. Jsou tam i ukazky pouziti termitu/termatu. NIST tvrdi, ze z budovy vyteka rozzhaveny hlinik, ale ten nikdy nema zlutou barvu, coz dokazaly pokusy. Rad bych videl, kde mu to vyvratili.
    Jinak jezera roztavene ocele(tvrdi NIST) to byt nemohli, coz prokazal chemicky rozbor. Pri pouziti termatu vznikly jezera roztaveneho zeleza(ciste zelezo se nepouziva jako nosnik), ktere bylo zhave jeste tydny.

  15. #15
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252


    Re: 11 september ala prečo si buzeranti myslia, že za všetko vždy môže USA

    Stejně jako naprosto rovný nosníky...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •