Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 52

Téma: slide a Mytrim

  1. #16
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: slide a Mytrim

    Marcello ty tu vubec nepis, na lezeni adminum do zadnice si vytvor jinej thread.

    Citovat Původně založeno slide Zobrazit příspěvky
    A ty si myslíš že ja som stale v cs ? zpisoval som si kto nemá xp na codku.... jaaj jaky ste vseci chytrí zrazu ... 9:00 hodin ráno a oni si myslia že nemám nič iné na robote iba behať po serveroch ... a nemysli si že sa zlaknem
    Ja nechci aby jsi se me bal, ale aby jsi si plnil svoje povinnost stejne jako zbytek tech, kteri na to serou. Vymluvy na neznalost modu neberu, neni to pravda. Zapominate, ze jsem tu taky adminoval a chodil jsem vsude, i na zombie a to ten mod vubec neznam.
    Ze ty si neco zapisujes je mi volny, mas ty hrace poslat na forum, stejne to tak nakonec dopadne a budou muset napsat Kotlovi sami.

    E: netocim, kdyz vidim, ze jsou admini online

  2. #17
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Re: slide a Mytrim

    Citovat Původně založeno BUBEN Zobrazit příspěvky
    Tento týden byla asi krize. Několikrát jsem hlásil D2 opakovaně a když už někdo přišel, tak to byl matis. Touto cestou bych mu chtěl poděkovat. Tak stane se to, já to chápu. Horší je, že lepší hráči ho hned poznají, ale napíšou to do chatu. Což je asi špatně. Šel jsem do spectu a když jsem viděl, že opravdu má, nahlásil jsem ho. Když jsem se ptal proč to nehlásí, odpověď byla, že to nemá cenu atd. Druhá častá odpověď byla, že to již udělali. Bohužel se nic už 10 minut neděje. Super věcí je, že pokud hlásíte cheatera hned vidíte, zda-li je na serveru admin. Tímto jsem si ověřil, že za 10 minut opravdu nikdo nepřišel. Už dávno jsem navrhoval ty puntíky. Texták je málo. Bylo by lepší, aby se to zobrazovalo v seznamu adminu. Závěrem bych chtěl říct, že děkuji všem kteří chodíte.
    On chodí na takmer každé hlásenie. Je jeden z adminov, ktorý majú radi svoje povinnosti.

    E: Admini nemôžu byť stále na tom istom servery. Potom by ich to už nebavilo.
    Naposledy upraveno _AnGeL_; 08-05-13 v 09:49.



  3. #18
    Stálý Maniak Avatar uživatele slide
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Holíč SK
    Příspěvky
    918

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Re: slide a Mytrim

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    Marcello ty tu vubec nepis, na lezeni adminum do zadnice si vytvor jinej thread.


    Ja nechci aby jsi se me bal, ale aby jsi si plnil svoje povinnost stejne jako zbytek tech, kteri na to serou. Vymluvy na neznalost modu neberu, neni to pravda. Zapominate, ze jsem tu taky adminoval a chodil jsem vsude, i na zombie a to ten mod vubec neznam.
    Ze ty si neco zapisujes je mi volny, mas ty hrace poslat na forum, stejne to tak nakonec dopadne a budou muset napsat Kotlovi sami.
    No tebe sú možno ostatní hráči u prdele ale mne nie... keď niekto ani nevie poslať pmku na fóre tak mu asi helpnem nie ?

  4. #19
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: slide a Mytrim

    V tomhle jsem s apachem, napíšu to natvrdo, jelikož stejně tdown dávají admini a rektální alpinisti. Slide, šel si si zahrát cod sám od sebe. Tak tu nemel pitchoviny, že nemáš co jiného na práci. Pokud je na serveru cheater v ranní dobu a napíše hlášení jak má, což věřím že apach udělal, tak se aspoň podívám, no ne? Na JB a spol. Vás užije, ale aby jste se šli učit něco z vaší kategorie, to ne. War3 je přece taky střílecí mód, jakej je rozdíl mezi war3 a COD? Haterům zdar, ave já.

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele Mytrim
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    431

    Re: slide a Mytrim

    Nevím o co všem ostatním jde, já své povinnosti o které jsem si zažádal plním, a myslím, že dobře. A ty vaše posty typu proč máš global jsou úplně z cesty, já si o global práva nežádal tak nemluvte o něčem, o čem nemáte vůbec páru.

  6. #21
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: Re: slide a Mytrim

    hezky apach bonzuje :D apach ma pravdu wh sh ab jde poznat i ze zavrenyma ocima
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  7. #22
    Stálý člen (only deathrun 7) Avatar uživatele trew
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    181

    Odpověď: Re: slide a Mytrim

    Citovat Původně založeno Mytrim Zobrazit příspěvky
    Nevím o co všem ostatním jde, já své povinnosti o které jsem si zažádal plním, a myslím, že dobře. A ty vaše posty typu proč máš global jsou úplně z cesty, já si o global práva nežádal tak nemluvte o něčem, o čem nemáte vůbec páru.
    jsem se teď koukal, ty máš práva jen na ty servery co jsi chtěl

  8. #23
    Stálý Maniak Avatar uživatele slide
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Holíč SK
    Příspěvky
    918

    Re: slide a Mytrim

    Citovat Původně založeno DarkAspecT Zobrazit příspěvky
    V tomhle jsem s apachem, napíšu to natvrdo, jelikož stejně tdown dávají admini a rektální alpinisti. Slide, šel si si zahrát cod sám od sebe. Tak tu nemel pitchoviny, že nemáš co jiného na práci. Pokud je na serveru cheater v ranní dobu a napíše hlášení jak má, což věřím že apach udělal, tak se aspoň podívám, no ne? Na JB a spol. Vás užije, ale aby jste se šli učit něco z vaší kategorie, to ne. War3 je přece taky střílecí mód, jakej je rozdíl mezi war3 a COD? Haterům zdar, ave já.
    Prosim ťa nevyjadruj sa ani nevieš o čo tu ide a meleš tu sračky ...

  9. #24
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: slide a Mytrim

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    Marcello ty tu vubec nepis, na lezeni adminum do zadnice si vytvor jinej thread.
    Aha takže ak s niekym súhlasím, tak mu automaticky leziem do riti hej??? A prečo by som tu nemohol napísať ??? Dá sa mi tu písať a chcem sa vyjadriť, tak sa aj vyjadrím a tebe to môže byť jedno, ale môžeš ma kľudne palčekovať, ja teba aj palčeky mam v piči totálne :)

    Citovat Původně založeno Ridik :D Zobrazit příspěvky
    marcello apach je tu delel jak my dva dohromady ten moc dobre vi o cem mluvi
    chápem čo tým myslíš :D:D:D:D
    Naposledy upraveno MarcelloR; 08-05-13 v 10:01.

  10. #25

    Odpověď: slide a Mytrim

    My víme, že sis o global nežádal, ale když už to kotel dal, tak snad budu plnit to co mám ne ? Když si to nechtěl, tak si to nechej vzít a nechat dát jen na COD, fun, jump a zbavíš se takových problémů.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  11. #26
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Re: slide a Mytrim

    Citovat Původně založeno slide Zobrazit příspěvky
    Prosim ťa nevyjadruj sa ani nevieš o čo tu ide a meleš tu sračky ...
    Pokiaľ viem, tak vládne demokracia, každý má právo niečo napísať pokiaľ to je k veci.



  12. #27
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: slide a Mytrim

    marcello apach je tu delel jak my dva dohromady ten moc dobre vi o cem mluvi
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  13. #28
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: slide a Mytrim

    Citovat Původně založeno slide Zobrazit příspěvky
    Prosim ťa nevyjadruj sa ani nevieš o čo tu ide a meleš tu sračky ...
    Radši se nevyjadřuj ty, udeláš fail a ještě máš drzost si otvírat hubu, pokud jim zmizel level, nasměruj je na fórum, ty pisálku, snad nejsou kreténi a umí si založit thread, ne?
    Naposledy upraveno DarkAspecT; 08-05-13 v 10:02.

  14. #29
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: slide a Mytrim


  15. #30
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: slide a Mytrim

    Citovat Původně založeno Marcello R Zobrazit příspěvky
    Aha takže ak s niekym súhlasím, tak mu automaticky leziem do riti hej??? A prečo by som tu nemohol napísať ??? Dá sa mi tu písať a chcem sa vyjadriť, tak sa aj vyjadrím a tebe to môže byť jedno, ale môžeš ma kľudne palčekovať, ja teba aj palčeky mam v piči totálne :)
    Ja zasadne nepaleckuju, ale to je jedno. Jsi mi u prdele, nejsi vubec nic, nic nevis a kdys vis, tak vis hovno. Tak az budes zase chtit neco napsat, pokus se aspon trosku do toho dat ty dve mozkovy bunky co mas a nepis sracky.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •