Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Ovládání

  1. #1

    Angry Ovládání

    Zdravím.

    Mám menší problém s ovládáním při hraní a nevím si rady. Když hraju a držím "W" + "A nebo D" dohromady, tak jdu rovně a do strany, ale do strany pod hrozně malým úhlem. Prostě hrozně nízká citlivost při držení "W" + "A nebo D". Někdy mi to prostě jde v pohodě jako dřív, ale někdy během hraní se to takhle nějak pokazí a nevím co s tím.

    Někdo nějaký nápady nebo vlastní zkušenosti?

    Dík,
    ~matuL

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Amazing-Zajic
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    963

    Re: Ovládání

    Stávalo se mi to, když jsem jsem si upravoval cfg a měnil si v něm hodnoty.
    Nemělnil si v poslední době hodnotu u nějakého příkazu v cfg?

  3. #3

    Odpověď: Ovládání

    Nic takového sem v configu nedělal.

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Ovládání

    Také se mi to občas stává, akorát že mě to po reconnectu odezní a už to nedělá..


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  5. #5

    Odpověď: Ovládání

    Reconnect jsem několikrát taky zkoušel ale bez úspěchu.

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Ovládání

    Napis cl_forwardspeed 800 a cl_sidespeed 800 do konzole... (alebo 400, neviem)

  7. #7

    Odpověď: Ovládání

    Ya, it works! Díky, grEy.

  8. #8

    Odpověď: Ovládání

    Pořád mi to blbne. Někdy to zapnu a je to zase podělaný. Někdy se to stane během hraní... Sice když napíšu cl_forwardspeed 800 a cl_sidespeed 800 tak to je zas v pořádku ale nebaví mě to tam furt psát. Je to každou chvíli... Nemá někdo nějakej nápad?

  9. #9
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    1,443

    Re: Ovládání

    Mne to tiez blbne. Vytvor si subor userconfig.cfg a donho to dopis. Ak ti to zblbne tak do konzoly napises len exec userconfig.cfg. A pridaj si tam aj cl_backspeed. Default je na vsetko 400 ale ked hras servery kde mas vyssiu rychlost tak tam treba dat vyssie hodnoty inak pojdes pomaly.

  10. #10

    Odpověď: Ovládání

    Už fakt nevím. Ani tohle nějak nefachá. Asi to budu muset do té konzole furt psát.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Re: Ovládání

    Staci ked sa pripojis na Hns odohras jedno kolo a vsetko funguje :) Aspon mne a kazdemu komu som poradil
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  12. #12

    Odpověď: Ovládání

    Tak to je jednodussi napsat do konzole to cl_forwardspeed 800 a cl_sidespeed 800 nez se pripojovat na jinej server a odehrat jedno kolo, ne? :P Nebo to pripojeni na ten HnS server ma pak nejakej dlouhodobej ucinek? A proc zrovna HnS?

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Re: Ovládání

    Neviem preco zrovna HNS.. vzdy ked mi to urobilo a potom som isiel na HNS tak mi to minimalne mesiac, dva nerobilo a potom to stacilo len zpakovat... Nemusis to kolo ani odohrat.. staci ked sa napojis, pockas kym sa spusti kolo, pobehas si par sekund a kludne chod potom na iny server
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  14. #14

    Odpověď: Ovládání

    Je to divny, nevim jestli to je nahoda ale me to teda takhle funguje. :D Zajimave... Dik

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Re: Ovládání

    Nahoda to asi nebude :D mne to funguje, kdesi som to tu tiez niekomu uz radil a fungovalo, ale netusim preco to tak je :D neni zaco :)
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •