Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 25

Téma: *eA Komrskej Admin?

  1. #1

    *eA Komrskej Admin?

    Zdravim lidi chtěl bych si na tomto portálu zažádat o práva, protože už na Kotelně hraju ňákej ten rok

    Něco o mě?

    Jmenuju se Aleš, je mi 16 let chodim celý léta za nick *eA Komrskej asi mě už někteří znáte hraju nejvic na DM csko hraju 4 roky, na steamu půl roku STEAM_0:1:38859194 ICQ:580725470
    Na Kotelně hraju vlastně od té doby co máme internet, toť vše... Dík předem za podporu :D

  2. #2
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: *eA Komrskej Admin?

    Na akom portále by si chcel byť hlavne?

    Trochu ma mrzí, že máš na fóre prvý príspevok :/

  3. #3

    Re: *eA Komrskej Admin?

    • Na DM už delší dobu nechodím, hráče neznám.
    • Na DM serveru se chat už neloguje, ale podle výpisu z JB chatu, co jsem našel tady na fóru, a podle hodinového BANu za urážky se jeho vyjadřování moc neslučuje s pozicí administrátora.
    • Předchozí administrátorské zkušenosti neuvedeny, takže předpokládám, že žádné nejsou.
    • Otázka pro uchazeče i pro ostatní hráče - je na DM potřeba nový admin? Jak často se tam cheatuje?

    EDIT: díky karl0s, beru na vědomí, že i na DM běhají v hojném počtu cheateři. Tady na fórum si choděj vyplakávat oči jen kucíí z knajfu
    Naposledy upraveno chmod a+x /bin/laden; 08-08-11 v 15:50.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076

    Re: *eA Komrskej Admin?

    Citovat Původně založeno chmod a+x /bin/laden Zobrazit příspěvky
    • Otázka pro uchazeče i pro ostatní hráče - je na DM potřeba nový admin? Jak často se tam cheatuje?
    Ne není potřeba novej admin nikdo ani cheatři mi nestíhají v fraghuntu :DDD xD
    #ego #boost

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: *eA Komrskej Admin?

    já ho znám , snad i přes 2 roky tušim z DM, za tu dobu vybouchl snad jednou, jinak si furt drbe koule a nestíhá hrát a já ho fraguju :D
    nemam s nim žadnej problem takže pro, i když ta žádost a počet příspěvků mě netěší

    edit: ladine , celkem často

    edit 2 : má nahráno 504 hodin na dm, takže známej je dost
    Naposledy upraveno Karl0s; 08-08-11 v 15:40.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: *eA Komrskej Admin?

    Chybí mi tu Tvé předchozí "zaměstnání" :)

  7. #7
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: *eA Komrskej Admin?

    Sem - tam som ťa videl a nebol žiadny problém so správaním, ale radšej sa zdržím hlasovania. Zatiaľ :)

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: *eA Komrskej Admin?

    Já sem zatím PROTI, známej možná je, ale zkušeností s "lovením" nemá asi moc
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  9. #9
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482

    Re: *eA Komrskej Admin?

    byl bych pro..
    znam tě dost, na dm jsi furt, docela ti to občas i střílí :) :D

  10. #10
    Pokročilý člen Avatar uživatele Pt4444k
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    125

    Re: *eA Komrskej Admin?

    Tak Komera určitě znám :D Je to jak dobrej hráč, tak i dobrej kámoš. Sice mu jednou ujely nervy a měl z toho BAN, ale snad se z něho poučil. Na DM hraje nejmíň rok a určite mu to střílí. Důkazem je jeho rank, ve kterym je čtvrtej. Hrává i na classic serverech, na kterých skillem taky nezaostavá. A kdysi sem s nim odehrál i par CWček. I když je to na adminech, tak za mě PRO!

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: *eA Komrskej Admin?

    Som zasadne proti. Ak by si dostal teraz prava, uz by si na forum nepachol. Trochu sa musis zoznamit s komunitou, s mechanikou kotelny a az potom si poziadat o prava. Z DM ta mozno hraci poznaju, ale forum je neoddelitelna cast portalu, do ktorej treba prispievat alebo sa o to aspon trochu zaujimat. Chybaju ti tam skusenosti s adminovanim.

    Podla prispevkov na fore dokazeme zistit o cloveku viac ako z hry.

  12. #12

    Re: *eA Komrskej Admin?

    Jsem proti. Já ho znám a je to kvalitní hráč avšak má problém s udržením chladné hlavy + To co napsal bones

  13. #13
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482

    Re: *eA Komrskej Admin?

    ptáku tk ranky jsou spíš o počtu killech, než o skillu :D na to mam zase důkaz ten, že balfas je první a to nehraje ani z poloviny tak dobře jako lidi pod nim :D

  14. #14
    Pokročilý člen Avatar uživatele Pt4444k
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    125

    Re: *eA Komrskej Admin?

    Mam vic killů, než Balfas a první nejsem. A ani nechci :D je to o tom, jak jsi tam často.

  15. #15
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076

    Re: *eA Komrskej Admin?

    Citovat Původně založeno Pt4444k Zobrazit příspěvky
    Mam vic killů, než Balfas a první nejsem. A ani nechci :D je to o tom, jak jsi tam často.
    Je to o tom kdo najde lepší místo na kemp aby měl eff pořádnou
    #ego #boost

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •