Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 56

Téma: Žiadosť o práva JB ( 1 2 3 ). - PRIJATA

  1. #31

    Re: Žiadosť o práva JB ( 1 2 3 ).

    Miruška je v pohodě pokaždé co jsem sni hrál tak sní nebyl žádnej problém ale nedám ti ani pro ni proti je tu lepši adept.

  2. #32
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Žiadosť o práva JB ( 1 2 3 ).

    Od 3k a Jerry...

    Zdravím, jsem rád že jste tam všichni zmínili to že by nedokázala zabanovat kamárada :D
    Tim si asi děláte srandu, protože dokonce pár z vaších řad si od Q , Prasete apod. nechalo denně srát na hlavu dokud to za nich někdo nevyřešil, ale to jsem tahat nebudu ..
    To že šla na ten G portal, nemá s žádosti nic společneho a nemuže ji to byt přiděleno jako minus .. Každý si snad muže hrát kde chce ..
    Stará je dost na to aby měla nějakej rozum, hraje tam už dost dlouho a až na ty zajimavé začátky sem u ní nějaky problem nenašel.
    Ted mě všichni mužete hejtovat za to že jsem 4 měsíce nebyl na JB že vím kulové, ale člověku někdy stačí chvilka a poznat člověka i z jiné stránky a máte na něj svuj obraz.
    Vzpomente si třeba na mě začínal jsem jako forum trotl, to si snad každý pamatuje pak jsem dostal práva a už jsem se dával celkem dohromady dokud už toho nebylo moc, ale o tom zas někdy jindy.

    Dlouho jsem se k žádné žádosti nevyjadřoval, ale to jak v nějakych žádosti dávate PRO uplně jen z principu hrajem CW a jinde kvuli jednomu malemu problemu se poserete a postavite na hlavu v žadným případě NE už mě začíná celkem štvát..

    Takže:
    +
    Věk
    Délka hraní na JB
    Spešl
    No - liferka to csko ani nevypne
    Znalost pravidel
    -
    Občas trošku podrážděna a nervní, ale to se nemužete divit když ju tam každej pindik slapuje ..
    Doufám že muj nazor tu má aspon malou hodnotu a jestli s něčím nesouhlasíte klidně mě hodte PMku :)

    3k a Jerry
    Naposledy upraveno grEy; 29-06-13 v 15:04.

  3. #33
    Server admin Avatar uživatele Ejo
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    436

    *VIP*

    Re: Žiadosť o práva JB ( 1 2 3 ).

    Ked je Jerry pro tak nemam byt preco proti:) pro:)

  4. #34

    Re: Žiadosť o práva JB ( 1 2 3 ).

    Protože dobře snáší sprosté zprávy a buzeraci na steamu, a taky protože džery vyrůstal ve vinném sklepě, máš pro.

  5. #35
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žiadosť o práva JB ( 1 2 3 ).

    souhlasím s Jerrym.. (hraju s ním, je dobrej, dávám pro... a ostatní už pak dávají symbolicky pro, ptž to dal jejich kolega a nebo s ním také hrajou. Ani se pak nekoukáte na to, že má teprve jeden příspěvek na foře). Třeba u Britny, tam jste hned narazili na první příspěvek na foře.
    A tu zase u Miruš někteří vyberou co se jim hodí aby ty práva nedostala. Někdo v nějakým UB z vás adminů psal (když je plnej server, tak admin nevidí vše). A když je plnej server na JB, tak spešl také neví do detailů o všem. :P
    Někteří admini požadují na JB spešla a ona ho má nějakej ten pátek. Spešla dáváte jen lidem, kteří se vyznají na jb :P
    S právama jí může naučit kdokoliv. To bych taky nebral jako mínus.

    7
    Ja sa ešte nevyjadrujem.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  6. #36
    Banned
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Povazska Bystrica
    Příspěvky
    452

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva JB ( 1 2 3 ).

    Som tiež pre, spesla ma dlho, to je plus
    O tom vylete na gs sa nebudem vyjadrovať, ale je v podstate pravda, ze si môžeš hrať ked chceš
    Ale inak je to v pohode človek a to ze nepresúva svojich "kamarátov" som ešte nevidel

  7. #37
    Stálý člen
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    614

    Re: Žiadosť o práva JB ( 1 2 3 ).

    FFP status banned na 2 roky za cheating. Myslím, že takhle by správný admin vypadat neměl. A je mi jedno, jestli ten steam už zabanovanej koupila. Proti.

  8. #38
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Žiadosť o práva JB ( 1 2 3 ).

    Ona uz ma ale novej steam ;)

    Aha, tak prej nema? Tak to je muj fail, myslel jsem, ze si uz poridila novej, kazdopadne je to uplne jedno, ja ji znam uz dyl a vim, ze to takhle koupila, kdyz to beret takhle, tak rovnou vemte prava dexterovi, kdyz ma taky perma a vite, ze to on nebyl..
    Naposledy upraveno Slunicko; 14-06-13 v 08:24.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Odpověď: Žiadosť o práva JB ( 1 2 3 ).

    JB sice nehram, ale hral som s nu na DM, GG aj knife a co ju poznam aspon odtial, tak nemam vyhrady... chova sa na urovni, chatlog ma cisty bez vulgarnosti a nemyslim, ze by si vylievala teenagerske komplexy na hracoch.. Ak ma uz dlho spesl, hrava tam casto a ma na to, aby sa tam o to starala, tak v tom nevidim sebemensi problem...

    ohladom banu na FFP, (ktory neni ani jej) pokial nema prava na strielacich serveroch, tak by som to nejako neriesil.. ziada len na JB a aspon co tak citam, tak na JB by ste potrebovali nejaku pomocnu ruku

    edit 29.6.// kedze nie som JB admin len som vyjadril svoj nazor na danu hracku, ako ju vnimam z inych serveroch (snad na to pravo mam) tie negativne/pozitivne hlasy docela nechapem, kedze som nezanechal ziadne pro ani proti, ale haters gonna hate :)
    Naposledy upraveno bones; 29-06-13 v 19:56.

  10. #40
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Brown
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    678

    Re: Žiadosť o práva JB ( 1 2 3 ).

    Znám jí dlouho, snad se nezmění, (jako spešl asi bez výhrady) pro

  11. #41
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Žiadosť o práva JB ( 1 2 3 ).

    Dávám bezvýznamné PRO. Aktivitu má, nikdy jsem ji neviděl zneužívat práva spešlice nebo dělat blbosti.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  12. #42
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žiadosť o práva JB ( 1 2 3 ).

    Ani to celé nečitam. Ani nič nehľadám. Teba tu každý pozná. Tu ide len o každého subjektívny pocit.

    Za pokus by to stálo.

    OK.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #43

    Odpověď: Žiadosť o práva JB ( 1 2 3 ).

    Díky. O:)

  14. #44
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: Žiadosť o práva JB ( 1 2 3 ).

    Vidím, že to nemá cenu se do žádostí vyjadřovat, když většina adminů co tam hraje napíše proti, a stejně to dostane. Ten systém žádostí je úplně na hovno, když náborář napíše, že to ani celé nečetl. U Jirky jsme byli všichni pro, a vyřízení trvalo bezmála měsíc... V tomhle se nedá hledat spravedlnost, jen mě mrzí, že se to tady vůbec nezměnilo.
    Naposledy upraveno Leryx; 25-06-13 v 16:11.

  15. #45

    Re: Žiadosť o práva JB ( 1 2 3 ).

    Leryx asi nemá kamarády, tak ho sere, že musí všechny přesouvat :D

    V tomhle zastávám názor greye a v podstatě je to jedniný důvod, který se u proti objevil.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •