Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Žádosti o post admina na Jailbreak 1, 2, 3

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Kiksi
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Czech republic :D
    Příspěvky
    57

    Žádosti o post admina na Jailbreak 1, 2, 3

    AHOJ! tímto bych chtěl pozdravit všechny adminy na JB :)

    Tak k začítku bych se představil..

    Jmenuji se Patrik Mareček, bydlím v jihomoravském kraji, 12.července mi bude 17 let a chodím na SOSGSM (Střední odborná škola a gymnázium staré město) a jsem v 1. ročníku.
    Moje sID - STEAM_0:0:3874036 a IP (kdyby náhodou) - 85.132.142.36
    Steam community: http://steamcommunity.com/profiles/76561197968013800/

    Něco osobě.. No, tak dělal jsem admina na jednom portálu..asi 3 měsíce (nechci kecat možná něco pod 3 měsíce) a prní sem dostal práva na jeden server a postupem času sem dostal na 2 a dál sem se stal HLSA a nakonec jsem skončil u vedení :) prostě byli semnou spokojeni, ale háček byl vtom že tam hrálo málo lidí a proto jsem odešel a s AMX přikazemi to zvládám dobře :)

    Potom, hraji fotbal (golman, vím že to nikoho moc nezajímá, ale tak napadlo mě to), hraji csko, League of legends a na steamu mám koupené COD:MW a COD:MW2 tak to taky hraji :)
    Používám skype(posukanec96), facebook(Patrik Marčik Mareček) a TS :)
    takže se domluvím :D
    Steam mám asi asi 4 měsíce a nahraných rovných 350 hodin
    Docela často chodím s adminama s JB hrávat gathery a mixi, což mě baví, protože se tam nejvíc trolí :D
    A abych nezapoměl tak spešla mám asi, už to bude asi 2 měsíce nechci kecat, ale asi to tak bude.A a jsem inteligentní čověk, pokud jde o csko, jinak mi moc ne že :D

    Tak třeba proč zrovna já.. Tak třeba jak se říká adminů není nikdy dost, tak proto a třeba když není na serveru nikdo kdo by mohl dát ban např. za doplňování při módu tak ho jen přesunu a to je na nic.. (neříkám že bych si spešla nevážil, toho si právěže vážím moc a sem zato rád že sem ho dostal.)Abych to shrnul, na Jailbreaku jsou nějaké pravidla které by se měli dodržovat a abych mohl zasáhnout při situaci např. Bugování, mačkání CT tlačítek nadávky apod.. :)

    Dál, na serverech nikomu nenadržuji vše bez kompromisu kamarád nekamarád :) pravidla si myslím že umím a né že bych byl přísný to se říct nedá, ale stojím si zasvým, takže mě nikdo neukecá a udělám to co jsem chtěl :).Vím že je to fun server, ale i ten má nějaké pravidla a chtěl bych aby se také dodržovali.. Má aktivita na serverech od té doby co dojdu ze školy až do nějakých 23:00 takže od cca 15:00 - 23:00 a to každý den a o výkendu sem tady asi od 8:00 do 1:00 :D
    No nechci se chválit, ale myslím si že jsem oblíbený a i u některých adminů :)


    To by mohlo být asi vše děkují za všechny hlasy ikdyž to bude NE a ANO :)

    S pozdravem KikSi^ :)
    Jackass!!! :D :D

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Odpověď: Žádosti o post admina na Jailbreak 1, 2, 3

    Cca měsíc máš spešla, stejjně jako u Gustaka a Kubelase bych nekolik mesicu pockal. Proti
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Kiksi
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Czech republic :D
    Příspěvky
    57

    Odpověď: Žádosti o post admina na Jailbreak 1, 2, 3

    Citovat Původně založeno Milk CZ Zobrazit příspěvky
    Cca měsíc máš spešla, stejjně jako u Gustaka a Kubelase bych nekolik mesicu pockal. Proti
    Tak spešla mám asi o 2 týdný dýl jak on.. ale díky.A vím že nemám toho spešla moc dlouho, ale zkušeností mam dost, ale nebudu přemlouvat :)
    Naposledy upraveno Kiksi; 22-05-13 v 09:10.
    Jackass!!! :D :D

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Žádosti o post admina na Jailbreak 1, 2, 3

    Zatím ne
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  5. #5
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    340

    Re: Žádosti o post admina na Jailbreak 1, 2, 3

    Citovat Původně založeno Kiksi Zobrazit příspěvky
    Má aktivita na serverech od té doby co dojdu ze školy až do nějakých 23:00 takže od cca 15:00 - 23:00 a to každý den a o výkendu sem tady asi od 8:00 do 1:00 :D
    Žiješ vůbec ?

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele Kiksi
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Czech republic :D
    Příspěvky
    57

    Odpověď: Žádosti o post admina na Jailbreak 1, 2, 3

    Divíte se tomu, ale je to tak :) sem na PC skoro furt..
    Jackass!!! :D :D

  7. #7
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Žádosti o post admina na Jailbreak 1, 2, 3

    Kastan mi poslal tohle. Si hlavní admin na tomhle portálu, viz. http://ooogaming.onban.eu/admin_list.php http://www.ooogaming.eu/profile.php?lookup=8
    Nemyslim si že to je slučitelný s právama na Kotelně :).

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: Žádosti o post admina na Jailbreak 1, 2, 3

    Tak hele kiksi, spešla si dostal jen proto, že tě tam hect násilím protlačil, nikdo ostatní tě neznal. A nebyli jsme zrovna moc nadšení. Tudíž na práva pěkně brzo podle mě. Každopádně pokud je pravda co psal bezdak tak rozhodně proti. A i kdyby ne, tak tam máme v záloze jiná jména, lidi, které známe dlouhodobě a myslím si, že by byli lepší volba.

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele Kiksi
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Czech republic :D
    Příspěvky
    57

    Odpověď: Re: Žádosti o post admina na Jailbreak 1, 2, 3

    Citovat Původně založeno Bezdak Zobrazit příspěvky
    Kastan mi poslal tohle. Si hlavní admin na tomhle portálu, viz. http://ooogaming.onban.eu/admin_list.php http://www.ooogaming.eu/profile.php?lookup=8
    Nemyslim si že to je slučitelný s právama na Kotelně :).
    na tom portálu jsem jim psal ať mi odeberou práva.. to nevím proč je tam ještě mám..
    Jackass!!! :D :D

  10. #10
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žádosti o post admina na Jailbreak 1, 2, 3

    Netlač na pílu. Daj tomu čas.

    Nie.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •