Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 44 z 44

Téma: Práva Fy/Aim

  1. #31
    Stálý Maniak Avatar uživatele slide
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Holíč SK
    Příspěvky
    918

    Re: Práva Fy/Aim

    Tiež mal pestrú minulosť

    edit: ale už sa k tebe nebudem vyjadrovať za svojim názorom si stojím a nezmením ho

  2. #32
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Odpověď: Práva Fy/Aim

    Nechcem sa nijak sliza zastavat. Chapem preco ste proti a ze mu nedate sancu po tom co narobil aj ked rozum uz mozno dostal ale porovnavat ho s kroxym je trosku urazajuce. Kroxy je vypatlany a vypocitavy magor.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  3. #33
    Stálý Maniak Avatar uživatele slide
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Holíč SK
    Příspěvky
    918

    Re: Odpověď: Práva Fy/Aim

    Citovat Původně založeno human Zobrazit příspěvky
    Nechcem sa nijak sliza zastavat. Chapem preco ste proti a ze mu nedate sancu po tom co narobil aj ked rozum uz mozno dostal ale porovnavat ho s kroxym je trosku urazajuce. Kroxy je vypatlany a vypocitavy magor.
    Ja som ho s nim neporovnaval iba som poukázal na to, že ste hovorili že si budete dávať väčší pozor..

  4. #34
    Expert člen Avatar uživatele SliZo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ludgeřovice
    Příspěvky
    434

    Re: Odpověď: Práva Fy/Aim

    Citovat Původně založeno slide Zobrazit příspěvky
    Ja som ho s nim neporovnaval iba som poukázal na to, že ste hovorili že si budete dávať väčší pozor..
    Dobře, udělal jsem pár blbostí, ale to hned neznamená že se nemůžu změnit, to že mě "srovnáváš" s kroxym mě celkem mrzí, ale je to tvůj názor a já ho respektuji a jak jsem už psal v žádosti, nechci zasahovat do AF a ani nežádám o přistup do něj, žádám jen a pouze o možnost banování cheatrů a jiných věcí...
    Ještě jednou díky všem za názor.

  5. #35
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Odpověď: Práva Fy/Aim

    od Kroxyho veru daleko nema, zosumarizujem to a potom prehodnotte svoje pro a proti:

    - prva ziadost - 29-01-12
    - druha ziadost - 18-03-12
    - tretia ziadost - 24-06-12
    - stvrta ziadost - 27-09-12
    - piata ziadost - aktualna
    - STEAM_0:0:46689310 - ban(s) on record
    - aktualny steam - 4 bany na kotelne
    - pomahal hracovi Lukatu robit bordel na serveroch - pozicaval si mu ucet na fore, nech tu zaklada shithready - vedome porusovanie pravidiel
    - zmenila sa mu IP, zalozil si fake ucet, oklamal cely portal, dostal prava, prislo sa mu na to, kotel ho vyhodil
    - spolupraca s hap0hom, nadavali spolu na kotelnu, na adminov, na portal, slizo kopiroval hap0hove sracky z TS, urazal tu (marec), ked hap0h dostal perma za Titan ucet
    - neustala provokacia, urazanie adminov, niekolko docasnych banov dostal na forum
    - a dalsich XY veci, ktorych ma bud nenapada alebo o nich ani neviem

    to naozaj toto chcete? neverim mu ani pol slova, zasluzil by si perma na forum aj do hry uz len za ten podvod, rovnako ako kroxy..
    howgh

  6. #36
    Stálý člen Avatar uživatele marsoun
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Hranice
    Příspěvky
    723

    Re: Práva Fy/Aim

    Jen lidi co neznají jeho minulost můžou dát pro, mám na to +- stejný názor jak bones.

  7. #37
    Stálý Maniak Avatar uživatele slide
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Holíč SK
    Příspěvky
    918

    Re: Práva Fy/Aim

    Citovat Původně založeno marsoun Zobrazit příspěvky
    Jen lidi co neznají jeho minulost můžou dát pro, mám na to +- stejný názor jak bones.
    Vďaka bohu...

  8. #38

    Odpověď: Re: Práva Fy/Aim

    Citovat Původně založeno marsoun Zobrazit příspěvky
    Jen lidi co neznají jeho minulost můžou dát pro, mám na to +- stejný názor jak bones.
    Máš pravdu. Neznám jeho minulost, ale věřím v to, že se poučil a že neudělá žádnou kokotinu.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele Shamino
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    437

    Odpověď: Práva Fy/Aim

    Proti slizovi nic nemám, ale podle toho co napsal bones, tak jsem PROTI

  10. #40
    Stálý člen Avatar uživatele marsoun
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Hranice
    Příspěvky
    723

    Re: Práva Fy/Aim

    Od aviatika:

    Som proti, ale narozdiel od ostatných mi vadí len tá kauza s hap0hom. Nevadí mi, že si kritizoval AT, tiež mi niekedy nie je úplne po chuti a mám na neho vlastný názor (konkrétne na časť z neho), ale to čo si predviedol s Titanom, to nebola kritika, to bola čistá úbohosť. A samozrejme, ešte je tu ten druhý účet "Morgann", aj keď to by som prehltol, keďže by si nebol prvý ani posledný admin s takouto minulosťou. Pre tých čo hovoríte, že sa zmenil: Toto ste (niektorí) hovorili aj keď dostali Kroxy webdesignera a vidíte ako so všetkými vyjebal. Posledný dôvod je už len ten, že by som nedával práva človeku, proti ktorému ostro vystúpilo 3+ adminov, aj keď ho všetci ostatní budú vychvaľovať do nebies. Stačí keď bude mať nezhody s takouto malou skupinkou a nebude to robiť dobrú krv, už to tu parkát bolo. Zhrnuté a podčiarknuté - momentálne mi osobne neprekážaš, ale musím byť proti.

    Btw. osobne som síce "nepalcoval" nijako, ale za to že mu dá niekto palec dole nemusí byť hneď automaticky tard, aj keď je pravda, že niektorí palečkujú "ovečkovským" spôsobom. Pre niektorých je to skrátka jediná možnosť vyjadriť svoj názor, keď nechcú otravovať atmynov ako ja teraz. Práve z toho dôvodu, by som palcovanie ponechal práve v žiadostiach o práva a UB a inde ho zrušil, ale to sa tu teraz nerieši. Amen.

  11. #41
    Ex-admin Avatar uživatele Krispo
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    990

    Odpověď: Práva Fy/Aim

    Rozhodně proti..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  12. #42
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Práva Fy/Aim

    1 steam zabanovaný kvôli bratovi, 2. má teraz hectsss tuším a bla bla...

    Osobne nič proti, ale tých náhod okolo teba, tvojich steamov, IP a lukatua/hapoha/titana atd atd... je nejak moc. Asi by z toho bolo viac hádok než úžitku.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #43
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,091

    Odpověď: Práva Fy/Aim

    Došlo v PM:
    Citovat Původně založeno only deathrun 7
    Nezáleží na jednom z vás pro anebo proti. Tohle záleží na Kotlovi jestli znova rozdá práva nebo tohle bude ignorovat, když byla taková minulost.
    written by 7

  14. #44
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Práva Fy/Aim

    Citovat Původně založeno only deathrun 7 Zobrazit příspěvky
    Originally Posted by only deathrun 7
    Nezáleží na jednom z vás pro anebo proti. Tohle záleží na Kotlovi jestli znova rozdá práva nebo tohle bude ignorovat, když byla taková minulost.
    written by 7
    I dont think so...

    Polovica je proti, boli by len zbytočné problémy.
    Sry, nie.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •