Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Práva -War3FT 2

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele ^Kleopatra
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    29

    Práva -War3FT 2

    Ahojte, chcela by som požiadať Admin práva na servery War3FT 2

    ~Moje meno v hre je: .[So_SeXy.]. ^Kleopatra
    ~Moje SteamID je: STEAM_0:1:59766386


    Na vašom portály hrám približne pol roka aj keď na fórku som nebola často aktívna, občas som si prišla pozrieť čo je nové atď...
    Dosť často hrávam na servery War3FT 2 a chcela by som tam práva pretože večer a cez deň tam je nejaký ten cheater a Admin tam neni.. Občas tam chodí Fiur a Flopsaid ale len na chvílu, Fiurovi som nahlasovala cheaterov a pridala pár aj sem na fórko...Skúsenosťi z AMX ovládam celkom slušne, nie sú somnou žiadné problémy rada nahlasujem cheaterov a snažím sa nejak pomôcť. Rozoznať cheatera od skillu viem ale pre istotu sa ešte poradím z ostatnými a potom nahlasujem. Na steame moc nehrávam občas chodím cez steam na csko spectovať na server, pretože k vzhľadom k môjmu výkonu počítača nieje momentálne možné u mňa hrať cez steam, ale budem kupovať nový PC tak budem hrávať aj cez steam momentálne hrávam NS, kde mám zakúpené aj VIP. Hrám celkom slušne, raz sa zadarí a raz nie to záleži od mapy. Na CSku pri hlásení cheaterov nerobím žiadné výnimky či to je kamarát, brat alebo babka, hrám férovo a nemám rada, keď sa tam niekto nepekne vyjadruje.

    Niečo o mňe: Volám sa Martina a mám 16 rokov. Pochádzam z BA. Rada sa venujem hádzanej a basketballu. Chodím na strednú do 1 ročníka. Hrávam často CSko a snažím sa byť čoraz lepšia a lepšia.

    Ďakujem za odpoveďe :-) S pozdravom Kleo :-)
    Naposledy upraveno ^Kleopatra; 03-06-13 v 22:10.

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Práva -War3FT 2

    Predtym, nez ti dam svoje pre potrebujem vidiet tvoju fotku aby som vedel, ci nie si 60 rocny pan s chlpatym chrbtom, ktory prave veceria klobasu s jogurtom a smeje sa na tom, ako mu davame nase pre iba preto, ze napisal, ze je zena... (neber to vazne)

    Nemam dovod byt proti, pokym na teba kolegovia nieco nenajdu. Ako je to s tebou z hracskej strany netusim, ale z ludskej stranky to vyzera, ze konecne niekto, kto ma rozum (potrebujeme viac takych ludi, Bezdak rapidne znizuje priemernu inteligenciu v admin teame).

    /Este by som velmi rad opytal - ako vznikol tvoj nick?/
    Naposledy upraveno grEy; 03-06-13 v 21:18.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Odpověď: Práva -War3FT 2

    Ja som proti. Príde mi, že si každé 2 mesiace podáš žiadosť na inom portáli.

    http://csko.sk/forum/viewtopic.php?f...&view=previous
    http://maximumgaming.6f.sk/forum/vie...836&rowstart=0.....Tu ma zarazilo čo písali, teda ak si to Ty. Už vieš ako prehrať demo?

    EDIT: Bývaš teda v Trenčíne, alebo v Bratislave?
    EDIT2: Ako rýchlo u teba plynie čas? Pretože ešte pred 4 mesiacmi Ti bolo 14.
    Naposledy upraveno Shinigami; 03-06-13 v 21:25.

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele ^Kleopatra
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    29

    Odpověď: Re: Práva -War3FT 2

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Predtym, nez ti dam svoje pre potrebujem vidiet tvoju fotku aby som vedel, ci nie si 60 rocny pan s chlpatym chrbtom, ktory prave veceria klobasu s jogurtom a smeje sa na tom, ako mu davame nase pre iba preto, ze napisal, ze je zena... (neber to vazne)

    Nemam dovod byt proti, pokym na teba kolegovia nieco nenajdu. Ako je to s tebou z hracskej strany netusim, ale z ludskej stranky to vyzera, ze konecne niekto, kto ma rozum (potrebujeme viac takych ludi, Bezdak rapidne znizuje priemernu inteligenciu v admin teame).

    /Este by som velmi rad opytal - ako vznikol tvoj nick?/

    grEy, fotku ti môžem kľudne poslať na steam stačí si ma pridať :-) A ban za cheaty som nemala a ani v pláne ich nemám používať, raz som dostala ban za valcek na 3 hodiny od admina -dOeS- na servery Knife, čo som tam prišla po dlhom čase tak som zabudla na určité pravidlá na servery. :-)

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele ^Kleopatra
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    29

    Odpověď: Práva -War3FT 2

    Citovat Původně založeno Shinigami Zobrazit příspěvky
    Ja som proti. Príde mi, že si každé 2 mesiace podáš žiadosť na inom portáli.

    http://csko.sk/forum/viewtopic.php?f...&view=previous
    http://maximumgaming.6f.sk/forum/vie...836&rowstart=0.....Tu ma zarazilo čo písali, teda ak si to Ty. Už vieš ako prehrať demo?

    EDIT: Bývaš teda v Trenčíne, alebo v Bratislave?

    To bol omyl to stým demom, viem ako prehrať demo ale momentálne mi nešlo prehať potom sme si to z Adminmi vyjasnili na Steame :-)

    E: Každé 2 mesiace... tak asi preto lebo som chcela byť Adminka na nejakom portáli tak som vyskúšala a vypočula som si názory buď na fórku alebo na steame :-) Zo žiadosťami na portáloch som sa poučila s predošlých portálov, aj by ma zobrali no len Admini boli lenivý.. Tak som skúsila aspoň tu :-)
    Naposledy upraveno ^Kleopatra; 03-06-13 v 21:29.

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Práva -War3FT 2

    Som proti. Vek a mesto nie su v tejto ziadosti pravdive, viac dovodov nepotrebujem. Ovsem mas pravo sa obhajit tak, ako si to urobila u mna na steame (uviest to na pravu mieru).

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele ^Kleopatra
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    29

    Odpověď: Re: Práva -War3FT 2

    Ospravedlňujem sa všetkým za falošné informácie, nerada dávam svoje osobné a konkrétne údaje tak keď sa to už tak rozšírilo tak moje skutočné meno je Laura a som z Trenčína, viac by som povedala na steame v globále nerada hovorím inf., mýslim že kvôli tomu klamstvu šancu už nemám, nechcela som spraviť stoho "haló". Tak prepáčte a dúfam že naďalej budeme spolu vychádzať. Možte túto tému Uzavrieť. Díki.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Flopsaid
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Hnědákov ;)
    Příspěvky
    547

    Re: Práva -War3FT 2

    Zajímavé..neznám....nevím jestli hlásíš heky....Co se týče skillu tak jsem zásadně proti

    E: Je fajn, že si fuiroj něco hlásila ale ten počet musí být trochu větší ;)
    Naposledy upraveno Flopsaid; 03-06-13 v 22:24.
    Prosím tě, zruš hráči: M4rcel11no. BAN, myslím, že to tu píše každý, ne jen on..
    Hraje tu jednou za čas, rád by hrál na kotelně, ale kvůli tobě nemůže, nevěděl ani, že je za to BAN :/
    Až se připojí a potká tě, tak se ti omluví ;)

    Prosím o UNBAN pro tohoto hráče, zaručím se za něj jako -Ainutlaatuinen (jsem 3. na Capture the Flag, myslím, že tu hraji dlouho, než abych se zastával hackerů atd., ale on nic neudělal)

    Díky za pochopení ;)

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele ^Kleopatra
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    29

    Odpověď: Re: Práva -War3FT 2

    Citovat Původně založeno Flopsaid Zobrazit příspěvky
    Zajímavé..neznám....nevím jestli hlásíš heky....Co se týče skillu tak jsem zásadně proti
    Hlásila som Fiurovi... myslím že to už nemá zmysel riešiť a rozoberať tak prosím o uzavretie :-)

  10. #10
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Re: Práva -War3FT 2

    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  11. #11
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Práva -War3FT 2

    Admin je veřejně činná osoba na serverech, takže asi není moc dobré lhát. Nehledě na to, že Trenčín je dost velké město na to, abys ho musela tajit. Další věc, to že jsi žádala na několika serverech jen proto, abys prostě dostala práva, to je vizitka sama o sobě. Plus máš za to, že si sama uvědomuješ své šance a chceš to uzavřít. PROTI.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Práva -War3FT 2

    Zatím proti, na serveru jsem tě nikdy neviděl, poslední dobou hraju málo ale myslim si, že bych měl to štěstí tě tam potkat + ty žádosti a ty další věcičky, které už kluci vypsali ^^.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  13. #13
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Práva -War3FT 2

    Sama si si to uzatvorila. Nie.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •