Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 42

Téma: Admin Pepsias PL

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    120

    Red face Admin Pepsias PL

    Jeho parťák Mesias PL kempí na spawnu, tak napíšu spawncamper a umlčí mě. Ono se říká za pravdu se bije a z toho co ten admin udělal to tak i asi pravda bude. Chci si na něj postěžovat, protože vždy když kempí on nebo ten Mesias tak je to OK, ale jak kempí jiní tak vyhrožují a když jim napíšu ať si dají BAN sám sobě tak najednou jsem UMLČEN ! Asi má práva nesprávný člověk

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele smeRn
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Městec Králové
    Příspěvky
    58

    Odpověď: Admin Pepsias PL

    Máš nějaký důkaz nebo výpis z konzole ? :)

  3. #3

    Re: Admin Pepsias PL

    Co to fetujes? :D Byl si mutnutej, protoze si otravoval, to je vsechno... ja kdyz sem na spawnu, tak jedine odepisuju. Jestli sis nevsim, otravuje me tam tak milion lidi v jednu chvili, takze to neni tak lehky. A Misiaska nech na pokoji, vyskakujes si na nespravnyho cloveka, pro priste bys nemusel dopadnout dobre, dost mi to vadi, kdyz se do ni nekdo nepravem navazi. A ano, chranim si ji, protoze za to stoji a nezaslouzi si takovy nemistny poznamky od idiotu, ktery ani nejsou pravdivy. Jinak je to fun mod, delam si tam z toho srandu ale kdyz tam nekdo kazi dobrou naladu a otravuje, tak me to vadi... bud ticho a mas klid. Sam muzes videt, ze si tam s ostatnima dost dobre rozumime, jen nemas rozjizdet zbytecnej flame, pak to bude v klidu.

    By Misiasek:
    "Tak sa vyjadrím aj ja. Neviem kto ta zabil, je dost mozne ze ja. Ale na spawne som urcite nekempila. Bola som dost daleko od spawnu a pak som z tade odisla a spravila som kolecko okolo toho ... neviem co to je ... to je fuk.. Ale za to, ze som ta zabila PRI CT spawne a pak mi napises o niekolko sekund ze spawncamp a pritom si ma ani spectovat nemohol ... Tak sa spamataj.. Ides tu plakat za to ze si mal mute ? Muzes byt rad, ze si pak nedostal polskej ban, pretoze si nedal pokoj."

  4. #4
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    120

    Re: Admin Pepsias PL

    Flashh ty se nauč psát, protože diakritika je velká slabost takových machrů jako jsi ty. Nejsi moc dobrý admin, protože člověk, který nadržuje jednomu a omezuje jiné je u mě "vlezdoprdélka". Pokud vím, tak admini mají být neutrální a pokud to je tvoje nabíječka, tak mě to nezajímá. Ona mě nezabila ale stojí celé kolo na krabici pak běhá po spawnu, ale to není camp. Misiasek a to, že tvůj nabíječ je admin, neznamená, že ty mi budeš vyhrožovat. Vy si s někým rozumíte ? Bych chtěl vidět s kým :D :D. Nemístné poznámky tam nebyly, žádná vulgarita a pokud bereš spawncamp jako nemístnou poznámku tak asi nemáš ani mít oprávnění být adminem. Pokud vím spawncamp je slovo z CSka a dalších her tudíž je to asi místná poznámka.

    PS: Jsi admin, tak se chovej neutrálně a nenadržuj, nezajímá mě, že on(a) za to stojí. Vzpamatuj se ;) a ty tvoje polské bany jsou trapné. Něco lepšího nemáš ? :)

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    120

    Re: Admin Pepsias PL

    Misiasek a za bych měl dostat ban ? Že ti napíšu spawncamper ? :D Aha, to jsem nevěděl, to ten tvůj ......... může banovat i za slovo lager.... . Och booože, tohle je demence. A když píšete o FUN modu, tak se má hrát pro zábavu a ne kempit. Kempit si jděte na classic apod. servery :)

  6. #6
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Admin Pepsias PL

    Tvle, ani to nečítam, ale keď sa už hráči sťažujú na mute, tak to znamená len jedno. Že nemajú čo iné riešiť :D GJ admins.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  7. #7

    Re: Admin Pepsias PL

    Dobre... takze to s tebou asi po dobrym nepude. Diakritiku mam uprimne v pici, ses tady na internetu, nemam potrebu psat hacky carky, protoze tomu stejne rozumis, pokud nejsi negramotnej, to je prvni vec. Tvoje "sniznost" se toci kolem toho, ze si dostal mute za to, ze si otravoval a ANO, otravoval si. Nikdo, opakuju, nikdo jinej tam s nikym nema problem a kdyz ma, tak dopadne stejne a je me jedno na koho toci. Ty si delal problemy a vsim sem si toho, tudiz si dostal mute a byl od tebe klid. Touhle "stiznosti" si me kazdopadne pekne nasral, takze ze me rozhodne nebude "neutralni" admin v tvym pripade, i kdyz to po vyrikani tak klidne mohlo bejt. Lidi, co rozjizdej zbytecnej flame na fun serveru, ktere mas bavit a nemit nervy sou pro me tezce mimo a ty si ted jeden z nich.

    Navic po tom, co si ted napsal, ti mam chut dat ban, protoze ti muze bejt uplne u prdele, s kym co mam, moje soukromi te nema co zajimat a ty do nej nemas co rejpat. Rozmysli si, s kym se bavis, nejsem zadnej tvuj kamarad, takze si ty kecy nech od cesty a ahoj, jinak vazne nedopadnes dobre. Klidne argumentuj se mnou ale ani nahodou do toho nezkousej zatahovat ji, na to je az moc uzasna aby si ji ve stiznosti na me oznacil jako "nabijecku," zachoval ses jak hulvat a tohle fakt neprekousnu. Jeste neco napises na jeji adresu, tak uz nebudu prijemnej a dopadne to pro tebe spatne, to mi muzes verit. Nezaslouzi si to a ty se chovej jako chlap a ne jak chudak, co musi urazet slecny.

    PS: Tvoje PS je mi u prdele... rikam, je to fun mod, delam si z toho srandu, lidi se smejou a to je dulezity, jestli ti na tom neco vadi, muzes to probrat treba i s nekym jinym, mozna tvoje breceni vyslechne... neadminuju tu tejden a nehodlam resit takovy emo kluky, jako ses ty nekde na fun serveru, kdyz dostanou obycejnej mute, kterym ani nic neztratej. Prober se a neber to tak vazne, treba ti to pomuze.


    a jeste by Misiasek:
    "Ako mozes vediet ze som kempila? Ved si bol v inom teame ... Ja neviem, co riesis. Robíš tu zo seba zbytocneho dementa aj s tou tvojou "diakritikou". Si myslíš ze píses "´" a "ˇ" tak si rebel ? Hahaha, bitch please. Nerieš, ked nevies Poláku."

  8. #8
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Admin Pepsias PL

    Neviem, kto je Misiasek a je mi to vcelku ukradnuté. Tak by to mohlo byť ukradnuté aj tebe 80N80N. Pokiaľ nemáš dôkaz o "neustálom kempe", respektíve "nadržovaní", tak sa to rovno môže locknúť. Sťažnosť na mute je totálna blbosť.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Admin Pepsias PL

    Jestli bych mohl doplnit k stiznosti na flashe, taky si chci stezovat, jelikoz si me dovolil me zabit glockem, kdyz jsem defusoval, doufam ze se s tim bude neco delat, nebo tu koncim..
    ( bonbone, premejslej trochu, stezovat si na mute, kord kdyz k tomu byl ocividne duvod, uz to prosim nedelej)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: Admin Pepsias PL

    co je moc to je moc :D stezovat si na to ze dostal mute tento clovek je asi slechtickeho rodu nebo tka neco kdyz se mu nemuze dat ani mute :D
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  11. #11
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Admin Pepsias PL

    Podla mna je to autista co nema co robit...staci si pozriet vsetky jeho prispevky....stale sa stazuje na somariny, miesto toho, zeby si siel na server zahrat for fun...a neverim, ze by ti Flashh dal mute len tak pre nic za nic....
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  12. #12

    Re: Admin Pepsias PL

    Ja uz si zvyknul, me retardi nezajimaj a kdyz otravujou, tak proste dostanou... akorat mi vadi, kdyz se navazi do nekoho, na kom mi tak moc zalezi. To si proste dovolovat nebude, at se deje, co se deje. Na serveru dostal obycejnej mute, protoze otravoval. Kdyby to nechal byt, jako vsichni ostatni, vsechno mohlo byt v poradku, tedka si to posral. Ja nehodlam do tech vsech veci, co delam, resit jeste nejakyho ubrecenyho idiota NA FORU, co se zmuze tak na to, urazet slecnu, to je strasne ubohy a me to vadi, v tomhle pripade krajne vadi.
    Muzes si bejt jistej, ze tvoje problemy, bonbone, uz budu resit tvrde. Timto to asi muzete zamknout, nebo jeste pockat na jeho vyjadreni ale to uz asi dostanu nervy, takze je otazkou, jestli to stoji za to.

  13. #13
    Pokročilý člen Avatar uživatele andreas2012
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    151

    Re: Admin Pepsias PL

    Citovat Původně založeno Flashh Zobrazit příspěvky
    Ja uz si zvyknul, me retardi nezajimaj a kdyz otravujou, tak proste dostanou... akorat mi vadi, kdyz se navazi do nekoho, na kom mi tak moc zalezi. To si proste dovolovat nebude, at se deje, co se deje. Na serveru dostal obycejnej mute, protoze otravoval. Kdyby to nechal byt, jako vsichni ostatni, vsechno mohlo byt v poradku, tedka si to posral. Ja nehodlam do tech vsech veci, co delam, resit jeste nejakyho ubrecenyho idiota NA FORU, co se zmuze tak na to, urazet slecnu, to je strasne ubohy a me to vadi, v tomhle pripade krajne vadi.
    Muzes si bejt jistej, ze tvoje problemy, bonbone, uz budu resit tvrde. Timto to asi muzete zamknout, nebo jeste pockat na jeho vyjadreni ale to uz asi dostanu nervy, takze je otazkou, jestli to stoji za to.
    co tu nadavaš na hrače,zas toho tolik neudělal jenom upozornil na zneužiti tvých prav..a to právem.
    retard seš možna ty ze svým neandertalským slovnikem a to že ty maš pravo davat bany za vulgarnost to je vrchol pokrytectvi:D
    Nechapu že kotel tu nechava adminovat takovýho sprostýho spratka co uraži potencialni vip hrače..)

    A přestaň tu vyhrožovat nikdo se tě na foru neboji..a pokuď chceš fajt mužem spolu pohovořit teda předpokladam že takový drsnak aspon boxuje když už:D
    je to přehnane flashi?

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Admin Pepsias PL

    A co bys kurva andreasi cekal? Ze kdyz ty pravomoce mame, ze je nebudeme vyuzivat? Co je tohle za zneuziti prav ty idiote, ze da mute nejakymu otrapovi, co tu furt jen flamuje? To myslis vazne?
    Pak si tu jeste prijde stezovat, to mi taky pripada hodne z cesty, proste si chtel do flashe jen rypnout a udelat mu zlo ale to se mu nepovedlo a v mych ocich akorat klesl k dalsim trollum.
    Ty si tady budes vyskakovat z nejakym fajtem ty si asi velkej picusoid, tu se mluvi o hre a ty bys ho chtel mlatit? Byl by jsem zvedavej, jak by si mluvil, kdyby stal vedle tebe ty fajtere, flash neudelal nic spatnyho a mute opravdu neni zneuzivani prav, tak se uvedom.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Admin Pepsias PL

    Jeste navic, kdyz se navazi do jeho pritelkyne nebo co to je jeho, ja nevim jak ty ale ja bych se zastal svych lidi kdekoliv, kdykoliv a jakkoliv a predstav si, ze i v realu, coz ty asi nedokazes, takovy lidi vazne miluju.
    A az me budes chtit mlatit, radsi si prvni najdi s kym mluvis, protoze ja taky trochu boxuju a to uz hezkych par let, s par hezkyma titulama, takze klidek.
    Ale reknu narovinu, ze to s tim vyhrozovanim jsi vazne tezce posral a nemyslim si, ze jen u me..
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •