Strana 3 z 8 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 114

Téma: Prosím UNBAN - AimBot ..

  1. #31
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    41

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Mi je ale kurva jedno kolik jich přísahalo, já znám cheaters, jen děti, a toho admina pod nickem dOeS sem na awp viděl poprvé, říkal že ho nehraje jak jsme se tak na steamu bavili, já mu psal že nic nemám, on mi stejně neuvěří 95% ano to ti určitě věřím (taky sem se s tím setkal, akorát chvíli na knife open-arene jestli to není reklama na další ban až po tom "AB") Já ti ted ale vážně, vážně říkám že nic nemám, a dostanu prostě ban za nic, to se mi ještě nestalo.

    Víš co to ale je, osobnost jako ty Kotle mi tu nechá ban za "AB" přičemž by si měl vědět, že nic nemám, škoda že tu není VINC.
    Naposledy upraveno ZEUS; 12-06-13 v 22:50.

  2. #32
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Ještě jednou a naposled. Používej tlačítko edit

    Dám ti to větším písmem, aby si na to viděl, jestli to nehodláš akceptovat, tvůj problém a poneseš si následky...

  3. #33
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    41

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Dostanu ban na forum, co udělám? Mám ban na serveru a když tady kotel strašně mluví, že to potvrdili admini co hrají 8 let atd. Na co bych hrál s ab které prakticky nefunguje (asi) nevím jak se to zapíná nevím co mám stáhnout mám origo cs, ano budu cheatovat co s toho mám, to můžu na NS ne? No, co už bude horší no ban na forum a co, mám ban na serveru to už horší nebude. Za AB které nemám, mohl si se na to podívat klidně ted.
    Naposledy upraveno Stemarko; 12-06-13 v 23:04.

  4. #34
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Does je admin na zm a knife servery, ale to je celkem jedno, kdyz ab potvrdili admini z classicu, co hraji cs pres 8 let. On ban neměl vůbec dát, když tam nemá práva, takže je to zase na mě, abych to vyřešil.
    Naposledy upraveno Kotel; 12-06-13 v 23:11.

  5. #35
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Zejtra na to mrknu, ted bych u toho akorát usnul.

    No, jestli rychle nezačneš používat tlačítko edit vpravo dole, tak skončíš špatně, protože dostaneš daší ban, tentokrát na forum. Prostě nepostuj víc postů za sebou. To je tak těžký ?

  6. #36
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    41

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Hej Kotel, nepiš už ti nic prosím tě, dostal sem prostě ban neprávem, aspon vím proč většina lidí "odchází, jde pryč" na GS, mi je jedno kolik roků to hrajou, i mistr tesař se jednou utne, jo možná že je to ultra náhoda, že se "Spletli" všichni, ale nic nemám, jak si říkal 95% cheateru se bránilo jako já, tak proč ti tu mám pořád něco vysvětlovat, prostě nic nemám, kdybych měl unn, tak hraju pořád stejně jak tedkom s tím "AB" chápeš, je to furt stejně, pořád takhle hraju.

  7. #37
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Každý se brání jako ty. 95% cheaterů tu přísahalo na smrt matky, že nic neměli. Přesto na demu dávali hlavy přes 2 zdi apod.
    Za mě znovu píšu, že takový ab nemá význam (co střílí mimo), takže se musí rozhodnout banující admin. Zatím mi nikdo nenapsal, že to ab není (cca 10 lidí). Opravdu divné, že ti nedal ban admin, co s tebou hraje každý den.
    Takže keď to má zle nastavené, tiež sa to nebude banovať? heh

    15 ročný chlapec odohral 3 "zápasy" na sft a ide sa tu vytahovat s anticheatom. Nahraných 124 hodín na steame a na stf ban za správanie. Inak ten ban celkom chápem.

    Okrem tých lagov mu cuká asi každý výstrel. Jediné vysvetlenie, že má tiky v ruke z vojny. (videl som len 1. demo)
    Naposledy upraveno Charon35; 12-06-13 v 23:47.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  8. #38
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    41

    Odpověď: Re: Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Chápej to, nevytahuju se s ničím, jen tady píšu, že nic nemám, ale to tady nedokážu víš.

    Dobre no konec, mám ab tak proč to nelockne, já se tu nebudu dále snažit, sám tu psal že hráči co hraji 8 let sou zkušení a že mu řeklo hodně lidí že je to špatně nastavené AB, no prostě tak at už to lockne a ten ban mi nechá ne, co mám udělat už, no? prostě můj 1 ban neprávem nic víc, co udělám už? mám ho tu přesvědčovat dále?
    Naposledy upraveno ZEUS; 12-06-13 v 23:13.

  9. #39
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Používaj EDIT ty retard!!!!!!!!!!!! Šak ty nemáš všetkých 5 pokope asi, keď nechápeš čo je edit, ako si sa mohol vôbec registrovať na fóre?!!!!!!!!!
    Citovat Původně založeno Stemarko Zobrazit příspěvky
    a mimochodem, můj styl střílení prostě popsat nejde, často mířím před hráče a střelím, byl to určitě LAG.
    Ano, ano, toto už som niekde čítal.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  10. #40
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Já že jsem ti psal na ts že se za tebe přimluvim aha. Já ti neodepsal ani tečku, protože jsem byl pryč a když jsem přišel tak už si tam nebyl. Demo stahuju, tak sem za chvilku napíšu.

  11. #41
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    41

    Odpověď: Re: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Jak to vypadá Bezdaku, taky špatně nastavené AB?
    Naposledy upraveno Stemarko; 12-06-13 v 23:26.

  12. #42
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Klidně si tu piš dál do zítra posty každou minutu. Další lidi se vyjadří stejně až budou chtít. Tím nic neurychlíš.

  13. #43

    Re: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Tak na tomhle demu fakt neni co resit... nechapu, co tu zkousis. To si jako myslis, ze tu adminujou lidi, co to nikdy nehrali nebo jak? Aimbot, vic to neresim, pac to je jak mlatit hlavou do zdi.

  14. #44
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    41

    Odpověď: Re: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Další komu se můžu pěkně vysmát já vůbec nic nemám.

  15. #45
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    41

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Já chci ale ten ban už.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •