Strana 7 z 8 PrvníPrvní ... 5678 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 91 do 105 z 114

Téma: Prosím UNBAN - AimBot ..

  1. #91
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    41

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    A další věc, jak asi v cfg když mi ho přes teamwiever kontroloval jak half-lifu, tak i autoexec sem muj posílal, kontroloval uplně všechno, takže asi tak.
    ~ A proč bych měl AB, špatně nastavené tak, Aby netrefilo, blbost trošku?

    Moc prosím o UnBAn .. Chci si zahrát na vašich serverech. :/
    Naposledy upraveno ZEUS; 13-06-13 v 17:50.

  2. #92
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    41

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    To se mi líbí kotle : Takže si to shrňme: v pc nic nemáš, hráče netrefuješ, kurzor ti divně poskakuje po výstřelu
    Pokud to vemu z pohledu adminů, tak máš ab nastavené tak, aby netrefilo, ale jen cukalo po výstřelu (zřejmě config). Mě to nedává smysl, takže už to řešit nebudu. Až na to, že mám nastavené ab v cfg, když bylo vše kontrolováno.

  3. #93
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,092

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Po zdlouhavém a detailním zkoumání dem s Kotlem jsem se rozhodl pro unban. To cukání nejspíš AB nebude. Dal jsem ti unban, zbytek jsme pořešili přes Steam.
    Naposledy upraveno hofy; 13-06-13 v 19:10.

  4. #94
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Prosím UNBAN - AimBot ..

    10 adminov ti napíše, že máš AB, nemajú pravdu, 50 krát sa ti napíše používaj edit, nepoužiješ ho. Ty si asi moc retard. Tipujem, že sa tu uvidíme čoskoro. To cukanie totiž nie je normálne a myšou to určite nebude! Keď ti blbne myš, tak pri hociakej príležitosti, nie len po výstrele.

    Už tu bolo AB, čo len priblížilo cross na hráča, nemierilo presne. Prečo by nemohlo byť aj takéto. Len na awp, kde je málo hráčov a jednotvárne mapy, to tak nie je vidieť. Prečo mu to teda necukalo aj inde? (podľa iných dem,hltv a pod.)

    Na každého raz príde...
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  5. #95
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Stemarka bych hodil do skupiny Gay :-)

  6. #96
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Sutton in Ashfield
    Příspěvky
    613

    Re: Prosím UNBAN - AimBot ..

    prisla nova mys, treba se to zlepsi..to je to stejny jako vypnu, uz to delat nebude...nevim co vam slibil, ale takovy sprostyho parchanta, za to demo a zato vsechno co tady napsal, bych UB neodmenil...budu si na jeho ID davat pozor
    Naposledy upraveno Maly Buu; 14-06-13 v 02:06.

  7. #97
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Beztak někdo kdo nechodí na fórum ho nahlásí, nebo admin zabanuje a bude se to řešit zas.AB nějaký tam je, jenže jsme nerozluštili kde ho má a co za ab to je. Zanedlouho se to tu bude řešit znovu. Říkal, že mu přijde nová myš, tak až mu přijde jsem zvědavej, jestli bude trhat.

  8. #98
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Brown
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    678

    Re: Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Citovat Původně založeno DarkAspecT Zobrazit příspěvky
    Beztak někdo kdo nechodí na fórum ho nahlásí, nebo admin zabanuje a bude se to řešit zas.AB nějaký tam je, jenže jsme nerozluštili kde ho má a co za ab to je. Zanedlouho se to tu bude řešit znovu. Říkal, že mu přijde nová myš, tak až mu přijde jsem zvědavej, jestli bude trhat.
    To už to vypne :D

  9. #99
    Ex-admin Avatar uživatele BUBEN
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    245

    Re: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Nepochopím proč dostal unban. To druhé demo je síla. Myslím si, že je to dar od boha kroutit takto myší po každém killu. Já také zastávám názor, že je zaplej. Tohle bude provokovat každého, kdo se na něj koukne. Má cenu nechat hrát namyšleného steamaka, kterej nasere X-lidí a žádný užitek z něho není?

  10. #100
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Včera som ho chvíľu videl na tuším megapube a ani raz mu to netrhlo. Ani raz sa mu to necuklo. Ani pri rôznych zbraniach. Teraz to zvalí celé na myš a bude si mastiť brucho ako nás nakŕmil a zaspamoval rozprávkami na 8 strán.

    Ver mi, že ja si dôvod na ban nájdem a potom ti takéto toy story nepomôžu. ciao in the game b*tch
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  11. #101
    Ex-admin Avatar uživatele BUBEN
    Datum registrace
    May 2012
    Příspěvky
    245

    Re: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Sakra to je myš. Vytuší kdy bude kill a zaklepe se mrcha jedna. Tohle je fraška. Včera se mu to neklepalo jak píše charon, takže předtím musel být zaplej. Dejte mu ban a LOCK.

  12. #102
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Taky bych mu nechal ban, je hezký, že se to ab nenašlo, ale podle mě to myši není, přísahám, že jestli ho ještě uvidím na awp, letím do spectu, prostě takovéhle hráče tu necháme hrát jen že nevíme čím to je? Mrkněte se i na to demo z toho cw co se mnou hrál, trhání jasný, jako na publicu.

  13. #103
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Prosím UNBAN - AimBot ..

    nečetl jsem to celé tady, ztratil jsem chuť někde u 45 postu :D

    koukal jsem teď na dema a podle mě to AB není, DrV dělá toto cukání taky, nevím proč, a ani on sám to neví :D a už sem mu říkal mockrát, že kdybych ho neviděl jak hraje , tak bych mu šupl ban za AB
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  14. #104
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    41

    Odpověď: Re: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Tak to je můj příběh, i konečně pravda, to o tom "cukání" co si ostatní myslí že je "AB" ... Myslím, že dOeS konečný verdikt dal, řešilo se to dost dlouho, tak teda díky všem spřáteleným ale i těm na opačné straně.Díky!
    Naposledy upraveno Stemarko; 14-06-13 v 14:58.

  15. #105
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,092

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Není to konečný verdikt, ještě je to v řešení.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •