Strana 2 z 8 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 114

Téma: Prosím UNBAN - AimBot ..

  1. #16
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    41

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    řeknu ti to takhle, musel by si mě vidět hrát, aby si pochopil proč to dělám občas když střelím mačkám A,D A,D, hýbu se do prava a leva (A,D) většinou když dám kill hýbu z myší jako by takový otřes levá pravá jako bych něco "čmáral" pokud myslíš tohle ...


    A jestli ne, tak už prostě nevím oběř si to přes družici NASA jestli mám AB nebo ne, já ti říkám že ne, a už prostě nevím jak to dosvědčit, ale přesvědčit by si se měl sám, zkus to taky zkontrolovat přes ten hltv či co to je, fakt řekni mi co mám udělat, cokoliv abych ti dosvědčil že nemám AimBot, nějaký program na to nebo tak, a jestli ho mám, nech to tak no, fajn, ban za nic, to bych byl asi první v historii tady.

    Lépe či méně ti to prostě vysvětlit neumím.

    Pěkně si mě rozesmál, přijed si ke mě domu hej ukážu ti jak se mi to "Třese" když hraju a ukážu ti i ten "aimbot" jo ? ;) A jestli celou dobu zapnutý aimbot, proč sem několik x. umřel, a když sem střelil sem vždy nedal hlavu, nebo se netrefil, to sem to zapínal a vypínal nebo co ? :D

    A víš co pod 1v1 a uvidíš že budu hrát stejně, dej si do spectu hltv. :) dostaneš 16:0 pinďo.

    A víš co, pod si zahrát Kotle 1vs1 jestli na to máš čas, dáš si tam hltv, a uvidíš, že při každém killu se takhle "třepu" :-D

    a rozdil je v cfg? na mem sft profilu mam cfg co momentalne pouzivam, mam ho i normalne v csku.

    Jestli dostanu ban, tak opravdu, ale opravdu neprávem, říkám že nic nemám. Ale že si mi tam třepe cross (střelba) to znamená AB, ja tomu nerozumím, dostanu BAN, co už udělám ? Nic no, budu muset hrát na STEAM serverech jako obvykle abych to "AB" nezapl i tam.

    Jo, a jak si říkal že se mi to třepe, to dělám pořád střelím a po výstřelu třepu někdy doleva doprava, příjde mi to rychlejší, pak hned mířím a prásk ! :O AB !!!
    Naposledy upraveno ZEUS; 12-06-13 v 22:44.

  2. #17

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Citovat Původně založeno Stemarko Zobrazit příspěvky
    Jo, a jak si říkal že se mi to třepe, to dělám pořád střelím a po výstřelu třepu někdy doleva doprava, příjde mi to rychlejší, pak hned mířím a prásk ! :O AB !!!
    jo, a ak nejaky mod nebude mat trpezlivost, prask a hned ban na fore za multispam, pride to asi rychlejsie

    pouzivaj edit ...
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  3. #18
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    Sutton in Ashfield
    Příspěvky
    613

    Re: Prosím UNBAN - AimBot ..

    takze je videt, ze se vyznas a zkousis delat blazna ze sebe a z nas hlavne...
    AIMBOT neznamena jen HS, 0 smrti, a kazdou strelu zasah ... dobre nastaveny a naprogramovany AB je hodne tezko poznat a nemusis trefit ani jednu HS snim...kope ti to nahoru po kazde strele, krouti se ti cross ... rad budu kdyz ti ten nespravedlivy ban za nic zustane

  4. #19
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Citovat Původně založeno Stemarko Zobrazit příspěvky
    A víš co, pod si zahrát Kotle 1vs1 jestli na to máš čas, dáš si tam hltv, a uvidíš, že při každém killu se takhle "třepu" :-D
    Když se třepeš všude, tak jak pomůže další demo?
    Sice je netrefuješ, ale to je vedlejší. Mě je to osobně jedno. Na serveru jsi s tím hru neovlivnil, ale těžko ti někdo uvěří, že to není ab.
    Naposledy upraveno Kotel; 12-06-13 v 22:02.

  5. #20
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    41

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Další demo? Asi nepomůže měl točit zapnuté "AB" konkrétně, když nic nemám, Dostanu ten unn právem nebo mám jít instalovat GayShites ?! -> Když z dema nepoznáš, a co lidi, není to na tobě ? Nic nemám, hodně to naštve, když hraješ dobře, a dostaneš ban za AB aspon to bude můj první ban dá se říct za skill (vaše "AB) a můžu se smát, že dát ban hráči, který nic nemá, a jen umí hrát -> při střele "třepeš" ?! když dáš kill a nebo ve vzduchu když se chystáš zoomovat, to už je AB.??
    http://www.youtube.com/watch?v=Vwsw0dQUo00 VINCE C. PRO -> AB NE ?!

  6. #21
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    41

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Bude tu hrát markeloff (blbý příklad, ale přece jen, skočí a jak třepe crossem ve vzduchu, takhle sem si taky zvykl, zahraje si pod jinačím nickem selby, dostane ban za AB, jak mu bude? nádherně co ?

  7. #22
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Ne, dostane ban i s nickem markeloff.

  8. #23
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    41

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    No, ale kde by se tu markeloff vzal, dobře, já čekám na ten ban, řeknu ti to tedkom takhle, lhát může každý, nemůžeš mi věřit, neznáš mě atd. Ale AB prostě nemám, tak šup, vím že když mi dáš ban máš klid, a nezabije tě 1 hráč který odejde od Kotelny, a bude říkat na GS-ku něco o tom, že sem dostal ban za "AB" které nemám, ale je to celkem stupidní, když hraješ dobře, a dostaneš ban za "AB" :D Ale i potěšující, aspon víš že si skill, a umíš dávat hlavy, podle kotla, který si myslí, že máš "AimBot" tzn. Co mám už dělat, nic nemám, ale to ti prostě nijak nedokážu..

  9. #24
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Jestli nemáš ban, tak proč žádáš o unban? Trochu mimo ne?
    Až uvidíme demo hráče, co hraje takto a nic nemá, tak se může něco dalšího řešit. Podle adminů jde o špatně nastavené ab (střílí vedle hráče).

  10. #25
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    41

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    To je tedkom vtip ne ? Já ale mám ban, myslíš si že bych to tady jinač řešil ? špatně nastavené AB ? omg ... jak to mám už .. prostě .. promin ale, do píči vysvětlit, já nic nemám žádné ab, žádné cheaty sem nikdy v životě neměl žádné ab nic, špatně nastavené co to je ? Kde si nádherně budu hrát Pub, to jde jedině u vás, na skurvenym GayShites jsou jen kids, a večer tam nejsou super lidi jako na CSKU, a to je určitě důvod proč mít ab, a hlavně proto, že na vašich serverech hraji dlouho, a zapínám AB Non-Stop, nemám nic, ani sem nic neměl.

    Nevadí, jdu aspon na TS, tam snad ban nedostanu, pochlubím se všem těm "Vyšším" samozdřejmě pod tebou, za co sem dostal ban, ti co mě znají (pokud tu už nebude lock) budou určitě protestovat, to hodně naštve, monty, tom. riddle jéjda ... :(( Musím to AB odinstalovat s toho steamu i když nevím jak, protože nevím jak se tam dává :D Ale to je dobré, snad nedostanu ban na TS.

    Psal sem odpoledne kofimu bezdakovy všem co na ts měli vyšší hodnost, všichni psali že se přimluví, že nic nemám, ale ted nikdo nemá čas, to je tak super no.

    Kofi nemá čas, pořeší to zítra v AdminChatu či co, to jsem zvědav jak to moje AB dopadne, už se vám stalo že jste dali ban hráči který nic nemá ? a bránil se stejně jako já?
    Naposledy upraveno ZEUS; 12-06-13 v 22:48.

  11. #26
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Aha, vy jste tedy 2 a každý píše něco jiného, tak to už chápu. Ale k věci. Hraješ tu několik měsíců a přišli na tebe až teď. To znamená, že jsi musel nějak změnit herní styl. Takhle očividné ab by se těžko vyhlo pozornosti. Zrovna na awp, classicu hraje i dost adminů.

  12. #27
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    41

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Očividné AB, asi těžko, žádné nemám.

    Ach jo :-( tak fajn, První server kde sem se napojil v mích 12-ti letech byl csko.cz | awp, tam to všechno začalo, monty non skill, tom.riddle, instalater a ostatni hral sem cca 6 let, a ted příjde toto, jestli mám ab, tak sem osel a hrál sem se tu, a učil sem se tu 8 let zbytečně, to je velice zajímavý úkaz - píšeme 2? A to je co ? :D

    Herní styl, ten sem změnil ale hódně těžce, Cca měsíc zpátky je to moje první hra na steamu, no, půjčil mi ho strýc který už csko nehraje, měsíc zpátky sem poprvé zkusil na aalternate (to byl první steam server na kterém sem kdy hrál, a hraji doted, protože na váš Classic už bohužel moct nebudu, tam sem začal poprvé hrát, pak sem dozrál na TS3 a tam sem se připojil, šel sem do místnosti gather a tam mi vše začlo docházat, byl sem dítě které vše lamčilo, ale ted je vše jinak).
    Naposledy upraveno ZEUS; 12-06-13 v 22:41.

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Do háje používej edit.

  14. #29
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    41

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Mimochodem, tu myš sem si dnes také obědnal kvůli CSKU -_- :D http://www.alza.cz/connect-it-battle...na-d344237.htm

  15. #30
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Prosím UNBAN - AimBot ..

    Citovat Původně založeno Stemarko Zobrazit příspěvky
    už se vám stalo že jste dali ban hráči který nic nemá ? a bránil se stejně jako já?
    Každý se brání jako ty. 95% cheaterů tu přísahalo na smrt matky, že nic neměli. Přesto na demu dávali hlavy přes 2 zdi apod.
    Za mě znovu píšu, že takový ab nemá význam (co střílí mimo), takže se musí rozhodnout banující admin. Zatím mi nikdo nenapsal, že to ab není (cca 10 lidí). Opravdu divné, že ti nedal ban admin, co s tebou hraje každý den.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •