Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 46 do 60 z 72

Téma: 4 krat a dostal som ban za reklamu

  1. #46
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: 4 krat a dostal som ban za reklamu

    Csko si můžeš zahrát, v tom problém není. Problém je v tom, že jsi dostal ban za AB (nebo aspoň je to na tvojí IP) a pak pro jistotu několik banů za reklamu (já ti to dával z netu). Ale tady už ani nejde o to, že jsi do chatu psal nějaký reklamy, ale o to obcházení banu.
    Přikláním se k virginsovi. Sice bych ti nedal perma, ale nějakej ten tejden by jsi zasloužil.

  2. #47
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    42

    Re: 4 krat a dostal som ban za reklamu

    perma????!?!?????

    pozor nestiahol som si ns ale uz som ho mal minimalne 3 roky a hraval som tam skoro furt na nonsteame...od kedy som dostal zakaz k ct to bolo pred tyzdnom 2 to lucca vie
    takze ziadny obchadzanie banu ja za to nemozem ze sa to buglo a dostal som na taku istu ip ban keby ze ... sa to nebuglo uzz mam davno ban este 3 dni

  3. #48

    Re: 4 krat a dostal som ban za reklamu

    Perm je možná tvrdej, ale potom cos tu předved a jak jsi mě nasral kamaráde s tou habaďůrou jak jsi měnil přezdívky a účty na foru bych ti ho klidně i dal. Na tu tvojí šaškárnu ti tu ze začátku pár adminů skočilo. Smůla, že Buben je všímavej a prošel si i ostatní tvoje bany.

  4. #49
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    42

    Re: 4 krat a dostal som ban za reklamu

    nechapes ze toto nieje moc nick?

    realanonyme som zabudol..heslo ...

    nic som tu nepreviedol snazim sa presvecit ludi ze ta reklama nebola naschval ani tie bany

  5. #50

    Re: 4 krat a dostal som ban za reklamu

    Rofl já to vim dobře, že to neni tvůj nick a už to víme všichni. No jasně zapoměl jsi heslo :DDDDDDDDDDDD určitě sis nezaložil nick kvůli tomu že anonymereal už jeden ban má na steam, že ne :DDDD

  6. #51
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: 4 krat a dostal som ban za reklamu

    To je sranda to číst :D
    Já sem pro perma ban, mám totiž dobrou náladu :) Umyslné obcházení banu.
    Měl jsi ban na jednom csku, tak si neváhal a zkusil jsi další a pak zase další. I když nechápu jak se ti to podařilo 4x. Poprvé si dostal na STEAM_ID, potom na IP a potom na VALVE_ID na co byl ten 4 ban? :D spíš jak ses mohl připojit po 4? A ještě jedna věc. Když si dostal ban na steam, tak si hned zkopíroval config ze steamu do nonsteamu? Jinak by se ti ty bindy nepřenesly. Je to nějaký zamotaný

    edit: můj omyl, on má vlastně jen 3 aktivní bany...asi uz u toho spím
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  7. #52
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    42

    Re: 4 krat a dostal som ban za reklamu

    jo? tak okey.. pockame na kotla. a uvidi sa kto ma pravdu :) ani na tomto nicku neviem heslo takze.. a apropo pozri si kto zalozil tento ucet cez aku ip a cez aky pocitac vies :) ja niesom czech takze virgi teraz si v peknych srackach :)

    obchadzanie banu je to ze vypojim nez a zase nahodim a hrajem na steam
    uvidis ze perma nebudem mat..


    ked ma clovek steam/nonsteam

    nevidim ziadne pravidlo otom ze ked niekto ma ban na steam tak sa nemoze pripojit na nonsteam? to co je za blbost..

  8. #53
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: 4 krat a dostal som ban za reklamu

    Citovat Původně založeno IccY Zobrazit příspěvky
    nevidim ziadne pravidlo otom ze ked niekto ma ban na steam tak sa nemoze pripojit na nonsteam? to co je za blbost..
    Aha, to je to stejný, jak kdyby si tvrdil, že ten kdo má DIP, jakmile si ju změní, tak vlastně může zase hrát dál, což vlastně děláš taky, takže je to jedno...Sem pro perma, tohle je nehorázná demence, co tu ten chlapec předvádí...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  9. #54
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: 4 krat a dostal som ban za reklamu

    Citovat Původně založeno Smile Zobrazit příspěvky
    Aha, to je to stejný, jak kdyby si tvrdil, že ten kdo má DIP, jakmile si ju změní, tak vlastně může zase hrát dál, což vlastně děláš taky, takže je to jedno...Sem pro perma, tohle je nehorázná demence, co tu ten chlapec předvádí...
    Já nevím, ale když někdo dostane permu na NS, tak si může koupit Steam a napojit se taky, takže proč ne i naopak? Btw. sem pro UnBan/nebo nižší trest, jelikož s ním je na JailBreaku sranda.
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  10. #55
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Re: 4 krat a dostal som ban za reklamu

    Na JB dá otázku červené lavičce a někdo s červené lavičky může ukázat na dva s bílé lavičky což je trochu nefér né protože se nemůžou bránit už mu to několikrát lucca řekla i ostatní admini a furt to dělá dokola ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  11. #56
    BUBEN
    Guest

    Re: 4 krat a dostal som ban za reklamu

    Bohužel jedu pryč a vrátím se až zítra večer. Kdyby bylo ještě něco vysvětlit, tak Svacinar dovysvětlí co bude potřeba.

  12. #57

    Re: 4 krat a dostal som ban za reklamu

    Klidně jeď myslím, že to je jasný všem o co tu go. Kdyžtak dovysvětlím já.

  13. #58
    BUBEN
    Guest

    Re: 4 krat a dostal som ban za reklamu

    ok thx

  14. #59
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    42

    Re: 4 krat a dostal som ban za reklamu

    aha a ako sa to vyriesi teraz?

  15. #60
    Kotel
    Guest

    Re: 4 krat a dostal som ban za reklamu

    Ze mas ban za reklamu si musis stezovat na portale, ktery ti vedome meni nastaveni hry a zpusobuje, ze dostanes ban na vsech serverech. To je totiz taktika, kterou praktikuji portaly, o ktere by jinak nikdo nezavadil.
    Kup si steam, nechod na low portaly a nebudes mit problem.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •