Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazit výsledky od 76 do 88 z 88

Téma: pidda - zadost o prava

  1. #76
    Pokročilý člen Avatar uživatele pidda
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Náchod
    Příspěvky
    156

    Re: pidda - zadost o prava

    ok

  2. #77
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: pidda - zadost o prava

    Čo to tu riešite za srance zase?! Aké HLTV, aký slovník? Oproti paradoxovi je ešte anjel. Posledné 2 strany som ani nečítal. Niekomu tu trochu viac narástli krídla než by mali...

    @ Pida:
    + skill
    + vek
    + bol admin
    + teším sa na konverzácie s paradoxxom :D
    - ako budeš mať právo na mute, slay a kick, tak hádam trochu pohneš s newbies, poradíš im a vytriediš len tých kemptardov
    BTW sory, že to tak trvalo, tiež práca, škola a atď.

    OK.

    @ALL: Jeho idete moralizovať kvôli tomu, že píše na serveroch dement a decko, ale vy sa tu púšťate do svojich kolegov jak nejakí podrazáci zo škôlky. Debiliny mimo žiadosti si píšte cez PM, na steame, alebo najlepšie doma na papier. Asi zavedieme jednoduchú vec, že každý bude mať právo len na 1 koment v 1 žiadosti.
    Naposledy upraveno Charon35; 04-09-13 v 22:02.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  3. #78
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: pidda - zadost o prava

    já sem docela zvědavej

  4. #79
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: pidda - zadost o prava

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    já sem docela zvědavej
    Pre mňa za mňa, dajte si na seba obaja /mute a bude aspoň pokoj. Hádam viac sťažností než na teba nebude mať. (nič v zlom)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  5. #80
    Ex-admin Avatar uživatele Flopsaid
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Hnědákov ;)
    Příspěvky
    547

    Re: pidda - zadost o prava

    :D charon
    Prosím tě, zruš hráči: M4rcel11no. BAN, myslím, že to tu píše každý, ne jen on..
    Hraje tu jednou za čas, rád by hrál na kotelně, ale kvůli tobě nemůže, nevěděl ani, že je za to BAN :/
    Až se připojí a potká tě, tak se ti omluví ;)

    Prosím o UNBAN pro tohoto hráče, zaručím se za něj jako -Ainutlaatuinen (jsem 3. na Capture the Flag, myslím, že tu hraji dlouho, než abych se zastával hackerů atd., ale on nic neudělal)

    Díky za pochopení ;)

  6. #81
    Pokročilý člen Avatar uživatele pidda
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Náchod
    Příspěvky
    156

    Re: pidda - zadost o prava

    ParadoXX: a na co jsi zvedavej? bude to fungovat porad stejne :) ty budes porad psat "nula, lama, nahodak, atd.." a ja ti porad budu psat ", kamarad pise:) ,nebrec, atd." :)

    Charon: thx

  7. #82

    Odpověď: pidda - zadost o prava

    Ja pisem ci chcu pujcit kapesnik :-D:-D:-Dalebo ze ssi maji jit vymenit pliny xD
    ObriJahoda: STEAM_0:0:27207287 ObriJahoda
    FB : www.facebook.com/VasilYadhoda
    mail: vasilkvasilskaziljahoda@gmail.com

    Kdyby něco pište steam nebo Fb :-)

  8. #83
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: pidda - zadost o prava

    BTW potom sa nečudujte, že nábor toľko trvá, keď musím prebiehať 6 strán v jednej žiadosti s 30 riadkovými slohovkami... a ešte ma niekto zprdne, čo mi všetko toľko trvá...
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  9. #84
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: pidda - zadost o prava

    Já osobně mám zato, že to prostě pidda byl, protože se jednalo o firmu co poskytuje připojení k internetu. Dělal ze sebe strašně chytrého, jak nejvíc ze všech rozumí počítačům. Dál už radši nic psát nebudu, protože jinak bych vyvolal flame (neboli vyjádřil svůj názor).

    EDIT: Jsem si vědom, že to je subjektivní názor, ale bohužel souvisí i s tím, co se zde probíralo. Ten člověk je prostě arogantní, dle chatlogu a toho co zde psal, si myslí, že je nejlepší, nebo co. Navíc, jsem proti také kvůli jeho vystupování všeobecně.
    Naposledy upraveno ZombieBot; 05-09-13 v 18:06.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  10. #85
    Pokročilý člen Avatar uživatele pidda
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Náchod
    Příspěvky
    156

    Re: pidda - zadost o prava

    ZombieBot: Asi mas trosku mylne predstavy. Nikdy bych o sobe nenapsal ze rozumim pocitacum. Sitim mozna, ale PC rozhodne ne. Dle toho co ty pises a jak vzdy pises, by se dalo celkem polemizovat o tom, kdo ma arogantnejsi pristup. Otazkou spis pak mozna je, jestli si trosku nepletes pojmy. To ze nebudu resit pro me zcela zbytecne a ze nektere veci je pro me jen ztrata casu a jini to resi, neni arogance.

    Myslim ze toto vlakno uz splnilo svuj ucel a nema cenu tady resil blbosti, tak ze by lock?

    Osobne se loucim a dekuji vsem zucastnenym :) vcetne Paradoxovi a Zombiemu :)

  11. #86
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: pidda - zadost o prava

    Nemusíš se loučit.Asi práva dostaneš.Tak si to neposer.

    Edit:jo a moc nenadávej do chatlogu.Stačí,když tam občas napíšu něco já,když mi ujedou nervy.

  12. #87
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: pidda - zadost o prava

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    Nemusíš se loučit.Asi práva dostaneš.Tak si to neposer.

    Edit:jo a moc nenadávej do chatlogu.Stačí,když tam občas napíšu něco já,když mi ujedou nervy.
    :D +100
    Toľko úprimnosti som od teba nečakal :D
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #88
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: pidda - zadost o prava

    tak to zamkni už.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •