Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 88

Téma: pidda - zadost o prava

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: pidda - zadost o prava

    Možno trochu pokory neuškodí..inak klobuk dole 100+.Pro.

  2. #17

    Odpověď: pidda - zadost o prava

    od angela :
    Citovat Původně založeno _AnGeL_
    Piddu poznám z war3FT 2 l, je tam pomerne často. Skúsenosti hovoria za všetko. Dávam ti moje bezvýznamné PRO. Viem ako sa správaš ako hrávaš, ale chatlog je nič. Sú ľudia čo sa správajú horšie ako ty. Q
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  3. #18
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: pidda - zadost o prava

    Píďa? Vim že mě jednu chvíli taky otravoval každou chvíli hlásil cheatera a já si ani nemohl pořádně zahrát, furt sem musel chodit k němu na server a banovat.. :-/ :-D samozřejmě že sem pro, ať si to banuje sám! Teď vážně: měl by dostat ty práva už dnes! :-) Hraje tu dlouho a je skiller, kterej to, že umí rozdávat jako pán, nikomu necpe. Takhle by měl dle mě vypadat admin idol.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  4. #19
    Pokročilý člen Avatar uživatele pidda
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Náchod
    Příspěvky
    156

    Odpověď: pidda - zadost o prava

    ano ano, opet jsem nekomu dnes psal a ne jednou ze to je dement, tak jako vetsina hracu na serveru

    to az to tu zas nejaky admin vytahne pred tim nez by sel nekdy do hry a vedel proc.

    Clovek s humanem ktery jen kempi, nic vic, a i kdyz ma bombu tak klidne kempi na u plantu, ale nejde polozit, jen bude kempit a nepolozi, tak to je dement a nic vic. Pokud to nejaky admin vidi jinak, budu take pochybovat o jeho dusevni vyspelosti.
    A jsme u jadra problemu, demence, neni urazka, ale je to mozkova choroba, nekde take psano jako oslabeni rozumovych schopnosti, coz nektere jedince vystihuje.
    Takze because, ano, pisu to a psat to budu. A admin ktery nebude postihovat prave ty hrace, kteri budou hazet tvuj zminovany team flash, budou neustale jen kempit, atd., tak to neni pro me admin na pravem miste. A vzhledem k tomu, ze jsem o cca 11 let starsi jak ty, tak myslim ze za tu dobu mam o neco vice zkusenosti nezli ty a vetsina tvych vrstevniku (jiste to budes brat jako povysovani se nad nekoho, i kdyz by sis z toho mel odnest neco jineho).
    Jak jsem ti jiz psal, prijd si nekdy zahrat, pak to nekdy pochopis.

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300

    Odpověď: pidda - zadost o prava

    možná bys mohl brát v podtaz taky to, že csko nehrajou jenom hráči co jim je 20+ a maj nastříleno hafo, ale že to hrajou i prckové co to hrajou poprví, začínaj nebo to nechápou, proto nemusí bejt hned dementi, přeci je to jenom hra......

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele Mytrim
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    431

    Re: pidda - zadost o prava

    Johny to vystihl, admin tu není pro to, aby si udělal na serveru prostředí které mu bude vyhovovat. Admin je tu pro to, aby trestal lidi, kteří nehrají poctivě a pomáhal začátečníkům, při nejmenším by měl aspoň pochopit, že každý někdy začínal a že bude stále někdo takový, kdo začíná, na serveru.

    E: Když si to tu tak čtu, tak mi příjde, že ty by jsi vybanoval 3/4 serveru jen proto, protože nehrají podle tvých představ..

  7. #22
    Pokročilý člen Avatar uživatele pidda
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Náchod
    Příspěvky
    156

    Re: pidda - zadost o prava

    Stahnete si demo mapy inferna z War3 cas cca kolem 15 az 15:30 hod a kouknete na nick redbull, pak to pochopite. 90% hracu si stezuje na hrace ktery jen kempi. Pletete si pojmy s dojmy. Nikdo tu nemluvi o novice, ale o hraci ktery neni novice, ale jen kempi, nic vic.

  8. #23
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Re: pidda - zadost o prava

    Hlavně mě zajímal věk, chatlog by se dal přehlídnout, tak PRO. :)
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  9. #24
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: pidda - zadost o prava

    Osobně z toho mám trochu smíšené pocity. Na jednu stranu je velké plus Tvůj věk, spousta adminů Tě vychvaluje jaký jsi skiller (tím netvrdím, že nejsi), a že hlásíš stovky cheaterů. Takže to je asi důvod proč adminem být, jestli jsi vážně tak dobrej a máš zkušenosti. Díky tomuhle bych napsal pro. Jenže pak je tady ten chatlog a zde souhlasím s becausem a Pampeliškou. Mám z toho stejný pocit.

    Na serveru hraje drtivá většina dětí kolem desíti let i méně. Většinou se nijak neprojevují, krom toho, že nechápou, jak sám píšeš, smysl hry, kempí, blokují, neplní úkoly a ostatní tím otravují. A pak jsou tu hráči, kteří si moc dobře uvědomují co mají dělat, přesto se chovají jako dementi, nadávají, mají neustále řeči na každého a na všechno. A samozřejmě cheateři, ale ty teď vynechme.

    Podle toho jak se prezentuješ, bys oboje skupiny vyhazoval, banoval. Můj názor je, že je to špatně. Admin by měl umět tyto dvě skupiny hráčů rozeznat a tý první, tedy těm dětem, by měl diplomaticky a srozumitelně vysvětlit, co mají dělat a co ne. A pokud se neponaučí, pak třeba kick. Já třeba za kemp banuju opravdu zřídka kdy a to jen hráče, kteří jsou notoricky problémoví a kempí každou hru. Na každém serveru jsou ,,dementi", kteří kazí hru a není jich málo, i mě kolikrát vytáčí nehorázným způsobem, ale chce to zachovat klid, jsou to jen děti. Děti, které urážíš, jaké jsou nuly a že by Ti měli vykat, místo toho abys jim byl příkladem, což bys měl být. Nelíbí se mi tohle Tvoje povyšování. Třeba to nemyslíš zle a třeba je to vytržené z kontextu, ale přesto. Nemám rád tento typ lidí v běžném životě, ani schované za monitorem. Je ti 29 a myslíš si co? že jsi sežral veškeré zkušenosti? Jsem o dva roky mladší, takže takový rozdíl mezi námi není a přesto bych si netroufl ze sebe dělat ,,moudrého pána", který je v před důchodovém věku.

    Neznám Tě, třeba jsi prima člověk, se kterým se dá normálně bavit. Rozhodně by mě nevadila sem tam nějaká vulgarita, jsme lidi a já také nemluvím jak slovník spisovné Češtiny, ale tohle mě prostě vadí. Nemám tohle chování rád.

    Najednou je tu spousta adminů pro to, aby se Tvé vyjadřování neřešilo, jindy se zase řeší každá ptákovina. Nechápu to, ale budiž.

    Neřeknu PRO ani PROTI, na mě to stejně nezáleží. Soudě na základě Tvého vyjadřování můžeš být sebelepší hráč, ale absolutně Ti chybí trocha pokory a tolerance, ale neber to zle, je to prostě jen můj názor.
    Naposledy upraveno mirous; 20-06-13 v 10:15.

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Flopsaid
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Hnědákov ;)
    Příspěvky
    547

    Re: pidda - zadost o prava

    Ach jo nevím cop se tu furt řeší, práva už by měl dávno mít.......za poslední dobu jeden z normálních kandidátů
    Prosím tě, zruš hráči: M4rcel11no. BAN, myslím, že to tu píše každý, ne jen on..
    Hraje tu jednou za čas, rád by hrál na kotelně, ale kvůli tobě nemůže, nevěděl ani, že je za to BAN :/
    Až se připojí a potká tě, tak se ti omluví ;)

    Prosím o UNBAN pro tohoto hráče, zaručím se za něj jako -Ainutlaatuinen (jsem 3. na Capture the Flag, myslím, že tu hraji dlouho, než abych se zastával hackerů atd., ale on nic neudělal)

    Díky za pochopení ;)

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: pidda - zadost o prava

    podle mě by se mělo zavést zase "pravidlo" že admini co na serveru nehrají, nebo aspoň na tom módu, tak by se měli vyjadřovat jen pokud hráče znají. To není osobní, ale když nevíte co se tam děje, tak jen berete ohled na to jak píše atd, ale už nevíte proč to tam píše. Admini co hrajou na Classic serverech a Aim nemůžou pochopit jaká je situace na Fun modech jako je W3. Na classic vám taky určitě vadí kempeři a na aim bych řekl, že 2x víc, protože když jsou 1v1 a kempí, tak je to nekonečný, protože tam není roundlimit. Teď si představte W3 server a humana (napřiklad toho redbulla, je to hrozná kempa) human co má neviditelnost na max levelu a k tomu si koupí cloak a čupne do rohu, tak není vidět vůbec, pokud nedojdete až k němu a přímo něčumíte na něj. Nehledě na to, že humani celkově jen kempí a tím zdržují hru. Je fajn, že ho to na konci kola zabije, protože nesplinil úkol mapy, pokud je to T na de_ mapě, ale i tak se musí čekat celý kolo zbytečně
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  12. #27
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: pidda - zadost o prava

    kashpi: máš pravdu, pokud je to reakce na mě (osobně si to neberu ). Proto také nepíšu ani PRO ani PROTI. Na serveru nehraji a hráče neznám, proto se taky vyjadřuji jen do žádostí v kategorii aim - je-li to stejná situace. Ale teď jsem udělal výjimku, protože tohle všeobecná věc, trochu se to týká i povahy člověka, který je potencionálně členem celého admin teamu. Nehledě na to, že ,,dementi" a děti jsou všeobecně problém na všech serverech, ne jen na jednom specifickém. Já chápu, že někde je to problém větší, ale jak sám píšeš, na classicu nebo aimu to není problém o nic menší. Já si prostě myslím, že admin by se měl chovat lehce jinak. Je to můj názor a jelikož na tento server nechodím tak se taky nevyjadřuji konkrétně na onen server.

  13. #28
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    340

    Re: pidda - zadost o prava

    Because: každá žádost se řeší samostatně a většinou je to dost subjektivní.
    S chatlogem problém nevidím. Pár adminu si totiž asi nepamatuje jaká je hra bez práv. Co si budeme povídat, když někdo před adminem kempi, nebo adminovi něco vadí, tak ho lehce vykopne nebo vyslapuje. Normální hráč takové možnosti nemá a kromě chatu si prostě nepomůže. Já jsem pro

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: pidda - zadost o prava

    mirous: to bylo spíš tak všeobecně, ale hlavně kvůli
    mytrim - Fun server (takže spíš obyč střílející)
    because - střílející - a to se do něj pouští nejvíc :)

    ostatní co se vyskytují na W3 jako je bones, Flop, já, myslím že i slide tam občas je, tak nemají výhrady

    ten člověk to má v hlavě v pořádku, nemyslím si že by mu ruplo v bedně a vybanoval půlku serveru, protože to jsou "dementi" ale spousta hráčů potřebuje aspoň proplesknout
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  15. #30
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: pidda - zadost o prava

    možná bych se moh do toho vložit i já.Polovina hlášených cheaterů od něj přes vykřičník nic nemá.Na web dává cca 99% cheatrerů,který opravdu dostanou ban.Moc velkej precentuální úspěch to neni.Aspoň ne podle mě.
    Jinak mi je jedno,jestli dostane práva nebo ne.Jen řikám,co vim a vidim,aby to věděli i ostatní,který top třeba přehlížej nebo přehlídli nebo o tom vůbec nevěděj.
    Hlavně já to vim,že když sem s nim na serveru a někoho hlásí přes vykřičník jako cheatera,já se na něj podivám a zjistim,že nic nemá.Hlavně u wh se hodně mejlí.Aimbota pozná i debil.
    Naposledy upraveno ParadoXX; 20-06-13 v 15:37.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •