Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 23

Téma: Práva na Jump a Aim servery

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele metriox
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    near Banská Bystrica
    Příspěvky
    647

    Práva na Jump a Aim servery

    Čaute, chcel by som požiadať o práva na aim a jump serveroch. Adminoval som tu asi pred rokom a pol, no z mne neznámych a nevysvetlených dôvodov mi boli odobrané práva. Dokopy tu hrám niečo cez 3 roky, tak by som rád niečím prispel pre tento server. Snažím sa hlásiť cheatrov, či už cez !, alebo cez demo. V hre používam nick /97613/ Zadanacan, menej často metriox, a kedysi to bolo aj Danaca Ave I.S. Spolu s kamošmi z dediny hrávam aj ligu ( u2,sft), síce teraz menej, ale radi si zahráme. Volám sa Igor, mám 17 rokov, STEAM_0:0:40176059. Okrem Cska hrám ešte Lolko, som v Plat.IV soloq. Ďakujem za prečítanie a na prípadné otázky zodpoviem.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Práva na Jump a Aim servery

    Citovat Původně založeno metriox Zobrazit příspěvky
    Čaute, chcel by som požiadať o práva na aim a jump serveroch. Adminoval som tu asi pred rokom a pol, no z mne neznámych a nevysvetlených dôvodov mi boli odobrané práva. Dokopy tu hrám niečo cez 3 roky, tak by som rád niečím prispel pre tento server. Snažím sa hlásiť cheatrov, či už cez !, alebo cez demo. V hre používam nick /97613/ Zadanacan, menej často metriox, a kedysi to bolo aj Danaca Ave I.S. Spolu s kamošmi z dediny hrávam aj ligu ( u2,sft), síce teraz menej, ale radi si zahráme. Volám sa Igor, mám 17 rokov, STEAM_0:0:40176059. Okrem Cska hrám ešte Lolko, som v Plat.IV soloq. Ďakujem za prečítanie a na prípadné otázky zodpoviem.
    To myslíš vážně? Každý ví jak to tehdy bylo.

    Hele, u tebe nejsem proti, nicméně tohle je stejně spíš na kotlovi.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele metriox
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    near Banská Bystrica
    Příspěvky
    647

    Re: Práva na Jump a Aim servery

    Nenapísal som to tam len tak... fakt neviem prečo. Preto by som sa to rád aspoň teraz dozvedel.

  4. #4

    Re: Práva na Jump a Aim servery

    Od treye:

    Metrioxa poznám odkedy som začal hrávať hns, vtedy tam ešte bol ako admin aj s durom, no keď som si dal prestávku už tam nebol ani jeden. U metrioxa neviem kvôli čomu mu presne boli odobrané práva a ani ma to nejako nezaujíma, ale keby spraví nejakú pičovinu, myslím si že by o tom vedel. O jeho skille tu asi ani netreba písať a keďže už tu raz adminoval, tak cheaterov rozoznávať asi vie. Správanie ma tiež dobré a myslím, že lepší kandidát na hns sa tu ešte dlhšiu dobu neobjaví. Pár krát som s ním hral aj na aim serveroch a je to to isté ako HNS, takže ja som pro.



    Ode mě:

    Nevidím důvod k proti, taktéž nevím co se tu dělo...

    PS: Jumpem myslíš jump, nebo hns? Na jump si myslím, že admin potřeba není, na hns klidně

  5. #5
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Práva na Jump a Aim servery

    Cegan z Lesa
    Biiock
    dUrA
    atď.

    By som rád vedel, prečo dávate pre, keď si nepametáte, prečo už nemá práva...
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Práva na Jump a Aim servery

    Cegan byl až po nich. Biiock, dura, invitro, zero, atd.. Ale myslím, že danaca jen pičoval, zrovna u něj si nejsem úplně jistý.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  7. #7
    Server admin Avatar uživatele metriox
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    near Banská Bystrica
    Příspěvky
    647

    Re: Práva na Jump a Aim servery

    "Jump je pro jump, bhop, deathrun, surf a hns."

    Charon : Cegan - hrac s ktorym som hraval gathery/mixy ked som si kupil steam, neskor sme dali aj zopar cwciek, inak nic
    Biock - to iste, s nim si obcas zahram aj teraz, ale uz dlhsie sme nezahrali, kedze momentalne nehravam ani ja aktivne ligu
    Dura - to asi nemusim komentovat, hlavne kvoli nemu som vtedy ziadal o admin prava, a len tak nahodou by nedal popri banovani ban aj mne...
    kludne ti poviem aj o ostatnych, ale neviem co konkretne myslis...

    Neviem o tom ze by som picoval, ale ok :)

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    By som rád vedel, prečo dávate pre, keď si nepametáte, prečo už nemá práva...
    zvlastne, ze ja neviem preco tie prava nemam...

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Práva na Jump a Aim servery

    Taky nevim proc prissel o prava a nez mu dam pro, tak by me to docela zajimalo, muze nekdo napsat napr. do admin fora podrobnosti? Ja si pamatuju, jak jsem jeste metrioxovi hlasil cheaty a kdyz jsem se ho pak ptal, proc uz nema prava, tak mi take nevedel odpovedet..jinak s nim mam nahrano stovky hodin a nemam vuci nemu zadnou vyhradu, takze az se dozvim o co slo, tak to editnu (btw metri, to jsem ja slunce, pechysko jak chces :D) :)
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  9. #9
    Server admin Avatar uživatele metriox
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    near Banská Bystrica
    Příspěvky
    647

    Re: Práva na Jump a Aim servery

    Mohol by to niekto aj sem napisat, lebo ja sam neviem preco ich nemam...

  10. #10
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Práva na Jump a Aim servery

    Citovat Původně založeno metriox Zobrazit příspěvky
    Mohol by to niekto aj sem napisat, lebo ja sam neviem preco ich nemam...
    A to si si všimol po roku?
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  11. #11
    Server admin Avatar uživatele metriox
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    near Banská Bystrica
    Příspěvky
    647

    Re: Práva na Jump a Aim servery

    Nie, ale ani pred rokom som nedostal odpoveď.

  12. #12
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Práva na Jump a Aim servery

    Neviem čo bolo a čo bude poznám ho len z tej dobrej stranky ciže Pre

  13. #13

    Re: Práva na Jump a Aim servery

    Jak jsem psal, nemam problem kdyz se mi bude srat na jump :D
    Nikdo dalsi pokud vim na jumpu nehraje, takze pockame az se vyjadri admini z jumpu a uvidime co s tebou ;)

    E: Jeste hnedak vlastne

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Hol
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Uh. Hradiště
    Příspěvky
    888

    Odpověď: Práva na Jump a Aim servery

    No pendlujes z DMka, na WAR, na HnS sem tam i bhop.

    Na jump a bhop si nemyslim ze je nekdo potreba, ale na HnS je to neco jine, mozna by tam nekdo mohl byt navic. Na HnS by se mohl vyjadrit Hnedy, kdyz tam atmynuje.

    E: nevim co tehdy bylo, nebo nebylo a vypada to ze to nik nemini rozebirat... pockam na nazor Hnedeho z HnS a vyjadrim se
    Naposledy upraveno Mr.Hol; 28-06-13 v 00:34.
    Je to jen hra a cokoliv jiného má větší váhu.
    "Kotel"

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Brown
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    678

    Re: Práva na Jump a Aim servery

    Já si tu jeho minulost taky neznám. V tu dobu jsem ještě nebyl na forku, ale cheatry z hns hlasí, aktivitu tam má, skáče dobře, já jsem pro.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •