Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 31

Téma: Žádost o práva - Classic - PRIJATY

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele RifleMan
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň/Šumava
    Příspěvky
    28

    Žádost o práva - Classic - PRIJATY

    Dobrý den,
    jmenuji se Honza - vystupuji s nickem RifleMan. Je mi 20 let a studuji Fakultu strojní v Plzni.

    Žádám o práva na serveru classic, který se stal asi jedním posledním serverem, kde hraji (možná ještě dm).

    Předem bych chtěl upozornit, že nemám na serveru nahráno (asi) 3 měsíce a ještě jsem nenahlašoval žádné cheatery - spíš bych chtěl vědět, zda to má cenu začít dělat, abyste mi pak nenapsali NE z nějakého jiného důvodu.

    Csko hraji 5 let, 3 roky na steamu (poslední rok byla delší pauza kvůli učení) - i tak mám nahráno téměř 3,000 hodin :-)

    Co se týče banů - nikdy jsem nebyl nikde zabanován.

    Zkušenosti s adminováním 2,5 roku zpátky - Rok jsem působil jako Hl. Admin na (již rozpadlém) portálu CServers.cz (omlouvám se za reklamu) a jako správce fóra a TS3. Mým denním chlebem bylo asi toto: Mít pod sebou cca 50 adminů, kontrolovat jejich činnost, přijímat nové členy do týmu (na základě svého vstupního testu [AMX příkazy, DEMA, orientace CS 1.6]), na druhou stranu i vyhazování lidí, a samozřejmě i banování (když jsem odcházel měl jsem v Banlistu kolem 1000 aktivních banů za cheating s 1 oprávněnou žádostí o UB) - a další starosti/prožitky, co prožívají Hl. Admini.
    1 rok zpátky - působil jsem jako Admin CS 1.6 na serveru Playzone.cz (adminoval různé cupy, řešil ligy atp.)

    Co se týče zkušeností - myslím, že jich mám hodně - myslím, že se každá dobrá ruka hodí.

    Ještě jednou bych chtěl připomenout, že na serveru nemám nahráno (asi) 3 měsíce, a že jsme nenahlásil ještě žádného cheatery. Chtěl jsem se vyhnout situaci, kdy tu budu měsíc nahrávat cheatery, a pak mi řeknete GJ, ale máme plno:-)

    Moje ID - STEAM_0:1:30623866

    S pozdravem, RifleMan.

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Žádost o práva - Classic

    Pěkná žádost a není to žádná lama, dneska sem ho viděl pěkně pořešil situaci na Plantu :-D Zatím jsem spíše za JO, i když to tu bude asi chvilku otevřený, než tě lépe poznáme.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  3. #3
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Žádost o práva - Classic

    Ziadost pekna, ale urcite by som este pockal, hlavne zvysit aktivitu na fore, a nahlasovat cheaterov....zial PRE
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  4. #4

    Odpověď: Žádost o práva - Classic

    Znám ho už nějaký ten pátek, byli jsme spolu docela dlouho admini na Cservers a nebyl s ním žádný problém a svojí práci na serverech i potom jako hl. admin na portálu dělal dobře... Jsem pro přijetí
    “Nepřestáváme si hrát, protože stárneme. Stárneme, protože jsme si přestali hrát.“

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Žádost o práva - Classic

    Zdarec Rifle :-)

    Jednoznačně PRO. I když má na serveru nahráno poměrně málo, tak je to velice kvalitní admin za kterého se můžu zaručit.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele R3S
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Aim+DM
    Příspěvky
    790

    Re: Žádost o práva - Classic

    nevm ale přijde mi to nefér vůči ostatním, ptát se nás jestli máš nahlásit haxy nebo jestli to má cenu, jak jinak si oveříme že to rozeznáš???¨

    ostatní tyto pravidla musí také dodržet. pokud nejsou admin teamem osloveni.
    Chodím na hlášení všude krom HnS , Furien , JailBreak

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele RifleMan
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň/Šumava
    Příspěvky
    28

    Odpověď: Žádost o práva - Classic

    Admini nihilia a kaufly tě to klidně řeknou. Nebudu se hádat tady s někým, jestli na to mám nebo ne. Myslel jsem, že kvalitní admin je zapotřebí vždy a všude.

    Před dvěma lety jsem spoluvedl web, který měl 12 tisíc unikátních IP denně, a ve špičce na něm hrálo přes 600 lidí. V banlistu jsme měl, tuším 982 (asi) banů za cheating. Na stávajícím portále sms-hosting.cz (Vznikl z CServers.cz) tě to vedení potvrdí.
    A na Playzone nevezmou kdekoho. Nespravedlivé? Vůči 15 letým hráčům, kteří začínají? Nezdá se mi.

    Ale jestli chcete, tak to lockněte, nechci tady prosim a žebrat o práva, abych mohl banovat cheatery, jen jsem chtěl pomoc ...

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele R3S
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Aim+DM
    Příspěvky
    790

    Re: Odpověď: Žádost o práva - Classic

    zbytečně se urážíš , nemyslel jsem to ve zlém , mě si nijak nepřesvědčil že rozeznáš hax pač jsem neviděl žádné hlášení. nic víc nic mín , pokud budu mít možnost ověřit si tvoje kvality tak klidně Ano
    Chodím na hlášení všude krom HnS , Furien , JailBreak

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele RifleMan
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň/Šumava
    Příspěvky
    28

    Odpověď: Žádost o práva - Classic

    Ok. V hlaseni mam 2 nahlaseny, adminovi Matis jsem hlasil 3. Budu v tom pokracovat.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300

    Odpověď: Žádost o práva - Classic

    podle těch zkušeností atd a věku se mi to líbí, ale teďka spíš o to, aby jsme tě tu poznali, příspěvky máš 2 takže tě na forku atd neznáme vesměs nikdo, zvětšit aktivitu, něco málo natočit,seznámit se tu a bude to ready :o)

  11. #11
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Žádost o práva - Classic

    Na všechny by se mělo jít stejným metrem, nějaké podobné zkušenosti jsem měla i já a taky jsem musela projít ověřením :) Každý by měl projevit snahu a větší zájem.. Ale tvé zkušenosti jsou dobré, takže za nějaký čas, proč ne :))
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele slide
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Holíč SK
    Příspěvky
    918

    Re: Žádost o práva - Classic

    To škoda komentáru vidím, že niektorí ľudia majú ego vysoko a je pre nich ponížením prejsť rovnakým náborom jak všetci ostatní, pretože oni už adminmi (aj hl.) boli a je to pre nich neprípustné aby si o nich niekto myslel že nerozoznajú cheaty ... Mne osobne je jedno kde na 8 portáloch si bol admin ... prídeš tu od hocikial, prvý príspevok žiadosť o práva, žiadny nahlásený cheater na fórku... Je to asi iba môj názor, že tu dôjde hocaký hráč s tým kde bol všade admin a všetci sa majú z toho posrať aký je hero a pritom pre kotelnu ešte nič nespravil... je to čisto môj subjektívny názor a dúfam, že to vytrhnete z kontextu ;) inak by som to tu nechal smrdieť nejaký čas ... savana mier nemyslím to osobne ..

  13. #13
    Nováček Avatar uživatele RifleMan
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň/Šumava
    Příspěvky
    28

    Odpověď: Žádost o práva - Classic

    Prosím, lockněte to. Ztratil jsem zájem. Chodím každý den do práce, fitka, kolo nebo běhání. K tomu všemu přítelkyně :-)) CHvilku za den si udělám čas, a dojdu si zahrát csko. Na pubu jsou cheateři - Valve_id točit nemůžu, než zavolám admina, cheater leavne - mě to pak nebaví a jsem nasranej a leavnu taky. Steamáka natočím nebo zavolám admina. Jen jsem chtěl pomoc s banováním - a pokud tu musím bejt na foru mesice a pratelit se s kazdym, abych tohle mohl delat, nemam zajem. Radeji napisu adminovi a budu doufat ze prijde.

    Dik za ty, kdo dal PRO, ale nemam silu ani cas tu delat saska na foru a bejt vlezprdelka.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300

    Odpověď: Žádost o práva - Classic

    proč seš tak ukvapenej ?
    "Zeus neni bůh, je to jen obyčejnej trouba. Johny Pampeliška * 1987

  15. #15
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žádost o práva - Classic

    1. Nevidím na fóre nikoho nahláseného, tak neviem kde si čo točil.
    2. Si mysliíš, že si tu jediný čo má vlastný život? Bol som na dovolenke, ak si nevšimol, nábor bol CELKOVE uzatvorený. Hneď ako som prišiel, odpálil sa mi modem, tupci čo robia kanalizáciu preťahli kábel a k tomu máme v práci chaos jak hovado, tak som tam od rána do večera. Tak radšej mi nepíš, koľko toho máš ty. Ja som CSko nehral tuším 3 týždne vôbec.
    3. Šaška nikomu robiť nemusíš, ale máš tu 3 príspevky, pozná ťa dokopy 5 ľudí a sú tu žiadosti, ktoré sú tu aj dlhšie.

    Citovat Původně založeno RifleMan Zobrazit příspěvky
    Ještě jednou bych chtěl připomenout, že na serveru nemám nahráno (asi) 3 měsíce, a že jsme nenahlásil ještě žádného cheatery. Chtěl jsem se vyhnout situaci, kdy tu budu měsíc nahrávat cheatery, a pak mi řeknete GJ, ale máme plno:-)
    Zhrnuté, keby si aspoň trochu vedel ako to tu chodí, tak toto vôbec nenapíšeš. Ak niekto stojí za to aby tu bol admin, tak sa vezme aj keď tam je 148401 adminov. Na strielacie sa vždy ruka navyše hodí.

    Takže je to len na tebe, či máš záujem ešte pár dní počkať na verdikt, alebo to chceš hneď zabalíť...

    EDIT: nj, teraz vidím troch nahlásených. Ako píšem, nemal som ešte čas sa na teba pozrieť.
    Naposledy upraveno Charon35; 26-07-13 v 00:10.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •