Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 31

Téma: Žádost o práva - Classic - PRIJATY

  1. #16
    Stálý Maniak Avatar uživatele slide
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Holíč SK
    Příspěvky
    918

    Re: Žádost o práva - Classic

    To aby som už nikde nič nepísal, šak potom nebudeme mať záujemcov .... Miesto toho aby si mi normálne napísal "ano zlepším aktivitu na fóre a zistím ako to tu chodí" si odpísal tamto ...

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele kofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    227

    Re: Žádost o práva - Classic

    Neni jedinej duvod napsat ne, znam te dlouho a hrajes taky docela dobre takze YES

  3. #18
    Nováček Avatar uživatele RifleMan
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň/Šumava
    Příspěvky
    28

    Odpověď: Žádost o práva - Classic

    Ano, přehnal jsem to. Ale to nic nemění na věci, že nemůžu "zlepšit" aktivitu na fóru. Přečetl jsem si pár sekcí, přidal pár adminů na steam. 2 roky znám adminy : kaufly, kofi, nihilia.
    Mám nahlášeny jen 3 steam hráče, protože jinak píšu adminovi "matis", který je pořád online, tak dojde zabanovat.

    "Rád" počkám na vyjádření, ale jak říkám, nejsem ten typ, kterej by tu seděl u toho vestavěnýho IRC a bavil se tu s každým, abych je poznal.
    Jestli hrajete různé cupy nebo mixy, rád si s Vámi přijdu zahrát na nějaký TS, i tak se poznáme líp.

    A pokud chcete, přidejte si mě na steam : RifleMan_Cz ...:)

    Tak ještě jednou sorry za unáhlenost.

  4. #19
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Žádost o práva - Classic

    Za mě PRO, vypadá že má něco za sebou, akorát pokud se přijmeš, tak bacha na to jak se vyjadřuješ, ne vždy se pohodneš s každým.

  5. #20
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žádost o práva - Classic

    Tak v tom prípade by ti bolo lepšie ako cheathunterovi bez prístupu do Admin fóra. Maximálne by si sledoval žiadosti o UB. Ale verdikt ešte počkaj, zas som tu 4 dni nebol. Už to príde trafené aj mne...
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  6. #21
    Nováček Avatar uživatele RifleMan
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň/Šumava
    Příspěvky
    28

    Odpověď: Žádost o práva - Classic

    To si myslím by bylo nejlepší. Nepotřebuji vidět do admin sekce. Tak počkám na vyjádření:-)

  7. #22
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Žádost o práva - Classic

    Nespravedlivé? Vůči 15 letým hráčům, kteří začínají? Nezdá se mi.

    No kvůli těm asi fakt ne :D. Jsou tu daleko starší admini, kteří také nebyli nováčky. Přesto museli projít řádným výběrem. Když budeš 10 let TOP manager a budeš chtít přejít do jiné firmy, i s praxí a doporučením, budeš stejně muset projít řádným výběrovým řízením (alespoň u firem, kde existují pravidla). Tvůj nick jsem ve hře někde viděl, myslím, zkušenosti, které máš se určitě hodí a v hlavě asi nemáš vymleto. Ale upřímně říkám, že některé Tvé ,,urážlivé", ,,egoistické" příspěvky, nebo jak je nazvat, se mě nelíbí, nemám tento typ lidí rád, sice můžeš být ve skutečnosti fajn člověk, ale i z písemného vyjadřování se pozná mnohdy více, než dost. Takže asi napíšu PRO, kvůli Tvým zkušenostem. Ty jsou cenné, spíš jsem ale pro cheathuntera ale podle toho projevu asi nejseš člověk, se kterým bych sympatizoval ;).

  8. #23
    Nováček Avatar uživatele RifleMan
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň/Šumava
    Příspěvky
    28

    Odpověď: Žádost o práva - Classic

    Vskutku některé příspěvky tak mohou vypadat. Jen ale dodám, že tady nejsme ve firmě, nejde o peníze. Jen jsem chtěl pomoc, jestli mě chápeš. Není to něco, o co bych tady bojoval a rval si za to vlasy. Buď to vyjde, nebo ne.

    Říkám, 75% času co hraju (hraju s různými nicky, každý den jinej, pro zábavu), tam není admin. Takže jsem jen chtěl nějak vypomoci, a když se mnou nebudete spokojeni, klidně mi ty práva můžete sebrat. Opravdu by mi stačil ten "cheathunter":)

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele Lazik
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    803

    Re: Žádost o práva - Classic

    Mas nahlasenych len 3, co sa mne osobne nepaci, pretoze niektorí museli omnoho viac hlasit, ale zas plus je, ze su vsetci banned.
    Dalsia vec co sa mi nepaci je, ze si strasne nedockavy. Niektory tu cakali dlhe tyzdne, takze by som nebol taky unahleny.

    Nic zle som na teba nenasiel, ludia ta ako tak poznaju, evidetne cheatera rozoznas, len to spravanie mi trosku nesedi. Ako admin potrebujes byt kludny a nie robit unahlene veci.

    Ale vyskusal by som to stebou aspon ako chh, takze ano.
    Naposledy upraveno Lazik; 31-07-13 v 23:29.
    *DEAD*ACHIN : listen ma toto co rychle mu robi/videl som ,JE CHEATER a kedpovie nie/klame

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele kofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    227

    Re: Žádost o práva - Classic

    Vyčkej Rifliku, tohle neni fronta v kauflandu. Já na práva čekal asi měsíc a někdo i dýl a hlaš cheatery!

  11. #26
    Expert člen Avatar uživatele djkofi
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    340

    Re: Žádost o práva - Classic

    Toho klucinu znam par let, jeste kdyz adminoval na C-servers u staryho ICE. Rozhodne PRO, ma zpoustu zkusenosti, je to ferovej clovek, rad poradi a i kdyz mel spoustu prace, skoly atd. a ja mu psal na steamu, vzdycky prisel banovat..vic takovejch lidi na KOTELNU

  12. #27
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žádost o práva - Classic

    chh ok
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #28
    Nováček Avatar uživatele RifleMan
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň/Šumava
    Příspěvky
    28

    Odpověď: Žádost o práva - Classic

    Ok, děkuji. Budu očekávatr nějakou PM, nebo add to steam někoho a bližší informace.

  14. #29
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    524

    Re: Žádost o práva - Classic

    Gz

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682

    Re: Žádost o práva - Classic

    cg

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •